Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
Saulės gausa
Žiedų spalva
Žydėjimo laikas
daugiau... mažiau
Dirvožemis
Drėgmė
Lapai
daugiau... mažiau
Atsparumo šalčiui zona
daugiau... mažiau
Žiedų spalva
daugiau... mažiau
Vazonas

Visos daugiametės

Daugiametės gėlės — tvarus pasirinkimas! Nesunkiai prižiūrimi augalai jūsų kiemą puoš metai iš metų. Gausiai žydinčios daugiametės gėles ne tik džiugins savo ryškiaspalviais žiedais, bet ir pritrauks bites bei drugelius. Daugiametės gėlės dažniausiai mėgsta vietas su daugiau saulės, bet čia taip pat rasite ir tų, kurios gali augti pavėsyje. Išsirinkite iš tradicinių, klasikinių ar labiau laukinę pievą primenančių — natūralistinio gėlyno — augalų sodinukų. Platus bijūnų šaknų pasirinkimas. 

BIJŪNAS ITOH JULIA ROSE 3/5 2022 RUDUO

Kaina 22,00 €

Šis bijūnas yra tikras chamelionas. Žiedų spalva keičiasi nuo tamisiai rožinės iki kreminės spalvos.. DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS WHITE CAP 3/5 2022 RUDUO

Kaina 14,00 €

Bijūnas „White cap“ turi labai gražius dramblio kaulo ir šviesiai rausvos spalvos lengvai kvapnius žiedus. 2009 m. „Landscape Merit Award“ apdovanojimas (Winchell 1956). DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS ITOH BARTZELLA 3/5 2022 RUDUO

Kaina 17,00 €

NUGALĖTOJAS!!! Bijūnas "ITOH Bartzella" užima garbingą 1 vietą  2020m Amerikos bijūnų draugijos TOP 20-tuke. ITOH tai visiems mums įprasto žolinio ir medėjančio bijūno hibridas. Šie bijūnai yra daug atsparesni nei žoliniai. "Bartzella" turi tobulus, pusiau pilnavidurius, gelsvus žiedus.  Amerikos bijūnų draugijos aukso medalis 2006m,  APS Grand Champion nacionalinės parodos 2002 m. medalis  ir kraštovaizdžio nuopelnų apdovanojimas 2009m. (Roger F. Anderson, JAV 1986).m. DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS HIGHLIGHT 3/5 2022 RUDUO

Kaina 13,00 €

Highlight yra labai tamsiai raudonas bijūnas su dideliais pilnaviduriais žiedais. Šis bijūnas turi nedaug šoninių pumpurų ir tai bijūnų veislė, kuri labai tinka skynimui. Stiprus augalas. DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS LEMON CHIFFON 3/5 2022 RUDUO

Kaina 22,00 €

Bijūnas 'Lemon Chiffon' yra ankstyvas pusiau pilnaviduris šviesiai geltonas hibridas, nuostabūs dideli šviesiai geltoni žiedai, žiedadulkės ir sėklos,  stori stiprūs stiebai, malonus kvapas, labai tinka skintų gėlių auginimui, didžiulė žiedų gausa. Amerikos bijūnų draugijos geriausias parodoje – didysis čempionas 2000 m. (DL Reath 1981). DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS GREEN HALO 3/5 2022 RUDUO

Kaina 26,00 €

Bijūnas 'Green Halo'yra tikrai nepaprastas bijūnas. „Green Halo“ žiedai yra pusiau arba visiškai pilnaviduriai, iš esmės balti, tačiau juose ypatinga yra tai, kad balti žiedlapiai yra veiksmingai „saugomi“ žalių žiedlapių, taip pat yra netaisyklingų žalių žiedlapių, kurie atsiranda žiede. Unikalios spalvos žiedai yra iki 20 cm skersmens ir švelniai kvepia. Tinka ir skinti. Hibridizavo Roy G. Klehm JAV. Tai išties kitoks bijūnas, kuris papuoš jūsų kiemą. DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS MOTHER'S CHOICE 3/5 2022 RUDUO

Kaina 12,00 €

 Bijūnas Mother's Choice yra nepaprastai populiarus bijūnas, kurio pumpurai yra bene gražiausi. Žiedai gali užaugti iki 20 cm pločio ir turėti gražią dramblio kaulo baltumo spalvą. Kvapą gniaužiančio grožio!

Mother's Choice – pilnaviduris ir kvepiantis bijūnas,  kurio žiedai žydi rožės pavidalu. Skleistis pradeda dramblio kaulo baltumo, o žydėjimo metu įgauna nedidelį šampano atspalvį.

Nors žiedai gali užaugti didžiulio dydžio, stiebai dažnai lieka gana trumpi. 

 „Mother's Choice“ 1950 m. įregistravo amerikiečių selekcininkas Glasscockas, kuris taip pat garsėja tokiomis veislėmis kaip „ Red Charm“ ir „ Red Grace“ .DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS PASTELEGANCE 3/5 2022 RUDUO

Kaina 87,00 €

Pastelegance yra Lemon Chiffon ir Salmon Dream hibridas. Ji sujungia geriausias abiejų bijūnų veislių savybes. „Salmon Dream“ lašišos spalva ir pastelinis „Lemon Chiffon“ kremas yra matomi „Pastelegance“ žieduose ir yra užrakinti kovoje dėl dominavimo. Vienas dalykas yra tikras: pastelegancija niekada nėra nuobodu! DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys.