Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
daugiau... mažiau
Saulės gausa
Žydėjimo laikas
Dirvožemis
Drėgmė
Lapai
Sodinuko aukštis
Skiepo vietos aukštis
Poskiepis
Augalo amžius
Užaugintas
Atsparumo šalčiui zona
Žiedų spalva
Vazonas

Naujienos

Naujausių valgomų augalų pasiūlymai iš skirtingų medelynų - skaniausi vaisiai ir uogos jūsų kiemui!

Vid. ankstyvumo žemaūgė vyšnia NORD STAR (iš grunto)

Kaina 11,99 €

Nord star - iš JAV kilusi vidutinio ankstyvumo vyšnių veislė. Uogos vidutinio stambumo (3,5-4,5 g), sunoksta liepos viduryje. Odelė, kaip ir minkštimas, tamsiai raudonos spalvos. Vyšnios sultingos, aromatingos, saldžiarūgščio skonio. Tinkamos kompotui, uogienėms ar vartoti šviežias. Veislė ištverminga žiemą, atspari kokomikozei.

Vynuogė RELIANCE

Kaina 10,89 €

Labai derlinga, ankstyva savidulkė, besėklė, desertinė vynuogių veislė, vertinama dėl saldžių, sultingų , malonaus skonio uogų, bei atsparumo šalčiui ir grybinėms ligoms.  Žiemą nereikia dengti. 

Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius"
  • Komplektas

Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius"

Kaina 45,97 €

Atrinkome daug priežiūros nereikalaujančius, gausiai derančius, savidulkius, sodinukus, kurie džiugins savo vaisiais visą sezoną.  Visi sodinukai pusiau žemaūgiai, užauga iki 2.5-3 m. aukščio.  Tinkantys sodinti, nedideliame sklype. 

Koloninė trešnė QUEEN MARY

Kaina 29,99 €

Koloninė trešnė Queen Mary yra savidulkė kolonijinių trešnių veislė, sodinukas kompaktiškas, daug vietos neužima, siauras apie 50 cm pločio ir iki 250 cm aukščio užaugantis vaismedis. Uogos tamsios, desertinės, labai saldžios. Sodinukas atsparus šalčiui, tačiau auginant vazone žiemą patariama įnešti į rūsį. 

Sodinukas dvimetis - augintas atvirame grunte.

 

Šilauogė aukštoji CHANDLER

Kaina 12,10 €

Vėlyvesnė šilauogių veislė, deranti nuo rugpjūčio vidurio. Uogos įspūdingos išvaizdos: ypač stambios (iki 2,5-3 cm skersmens), suplotos formos, šviesiai mėlynos, puikaus skonio, jų rausvas minkštimas yra labai saldus, kvapnios, tvirtos, skinasi sausai. Dera labai ilgai - iki 6 savaičių.

Kriaušė PATTEN

Kaina 11,99 €

Patten – iš JAV kilusi vėlyva rudeninė kriaušių veislė. Dera kasmet, gana gausiai. Vaisiai dideli (apie 200 g), sunokę skinami rugsėjo pabaigoje ar pirmoje spalio pusėje. Odelė vidutinio storio, žalsvai geltonos, o saulėje – rausvos spalvos. Vaisiai tinkami transportavimui; vartojami ir švieži, ir perdirbti. Kriaušių minkštimas – kreminės spalvos, saldus ir tirpstantis (granulės tik prie sėklalizdžio). Veislė atspari šalčiams ir ligoms, be to, ilgai išlaiko savo prekinę išvaizdą, todėl ji – viena populiariausių Lietuvoje.

Savidulkis persikas HARNAS (iš grunto)

Kaina 21,99 €

Harnas – vidutinio ankstyvumo desertinė persikų veislė. Dera gausiai ir kasmet. Vaisiai tinkami transportavimui. Atspari įprastoms persikų ligoms. Vaisiai gardūs ir šviežūs, tačiau puikiai tinka ir perdirbimui: koncervuojami, džiovinami, iš vaisių verdami kompotai, uogienės, džemai, marmeladai.

Raudonlapis lazdynas SYRENA

Kaina 9,99 €

Labai dekoratyvus krūmas, nuo pavasario iki vasaros pabaigos sodą puošia, ryškiais bordo spalvos lapais. Rudenį džiugina savo gausiu derliumi.

 

Žieminė obelis CORTLAND (iš grunto)

Kaina 11,00 €

Cortland - iš JAV kilusi žieminė obuolių veislė. Vidutinio derlingumo, dera beveik kasmet. Vaisiai dideli, aromatingi, saldžiarūgščio skonio. Minkštimas - baltas, sultingas ir švelnus. Skinami spalį, tačiau žiemai ištvermingi, nes jų oda stora ir tvirta. Gali išsilaikyti iki balandžio mėnesio. Veislė vid. atspari rauplėms, miltligei ir vėžiui. Rekomenduojama auginti tik tinkamoje žemėje, kur aktyviai kovojama su grybelinės kilmės ligomis.

Rudeninė obelis AUKSIS (iš grunto)

Kaina 11,99 €

Auksis obelys - iš Lietuvos kilusi rudeninė obuolių veislė. Dera gausiai. Skinami ankstyvą rudenį (rugsėjo pradžioje) ir išsilaiko iki žiemos vidurio. Sunokę vaisiai dideli, o odelė šviesiai geltonos spalvos, kuri saulės pusėje - su dryželiais ar taškeliais išsiliejusiu raudoniu. Minkštimas - švelnus, gelsvas ir itin sultingas. Obuoliai aromatingi, saldžiarūgščiai. Tai šalčiui ir įvairioms ligoms gana atspari veislė, todėl itin mėgstama ir vertinama Lietuvoje.

TOP 3 Vynuogių rinkinys TOP 3 Vynuogių rinkinys
  • Komplektas

TOP 3 Vynuogių rinkinys

Kaina 32,67 €

Siūlome pigiau įsigyti populiariausių vynuogių rinkinį, kurį sudaro 3 skirtingų spalvų vynuogių sodinukai. 

Savidulkis persikas VELVET (iš grunto)

Kaina 21,00 €

Velvet - iš Kanados kilusi vidutinio ankstyvumo ir labai derlinga persikų veislė. Prinoksta rugpjūčio pabaigoje. Vaisiai vidutinio stambumo, geltoni ar šviesiai oranžiniai su rausvais šonais. Persikai saldžiarūgščio skonio, sultingi. Minkštimas lengvai atsiskiria nuo kauliuko, geltonos spalvos. Veislė atspari šalčiams. Savidulkė.

Žieminė obelis Alva (iš grunto)

Kaina 10,99 €

Alva-  Dera itin gausiai ir reguliariai. Obuoliai vidutinio dydžio ar dideli, gardaus kriaušių skonio, sultingi. Odelėraudonasu ryškiais raudonos spalvos brūkšneliais. Vaisiai skinami rugsėjo pabaigoje ir puikiai išsilaiko iki ankstyvo pavasario (kovo mėn.), nes yra atsparūs šalčiui. Veislė atspari rauplėms ir kitoms ligoms, puikiai tinka ekologiškam ūkiui.

Slyva ČAČANSKA RANA

Kaina 11,99 €

Čačanska Rana - vasarinė, labai ankstyva slyvų veislė, vedanti stambius, sultingus, aromatingus, gardaus skonio vaisius. Puikiai tinka desertams, perdirbimui, slyvos geros prekinės išvaizdos. Dera kiekvienais metais.

Slyva ULENO RENKLODĖ (VAZONE)

Kaina 14,99 €

Uleno renklodė – iš Prancūzijos kilusi vidutinio ankstyvumo slyvų veislė. Derlius vidutinis ar gausus, reguliarus. Vaisiai vidutinio dydžio (40-50 g), prinoksta rugpjūčio pabaigoje, bet rekomenduojama juos skinti dar nepilnai sunokusius. Sunokusios slyvos – geltonos su rausvais atspalviais, saldžios ir aromatingos. Minkštimas žalsvai gelsvos spalvos su šviesiai geltonomis gyslelėmis, sultingas. Kauliukas nuo minkštimo atsiskiria gana sunkiai. Slyvos vidutiniškai transportabilios. Tinkamos vartoti šviežias, desertams ar perdirbimui. Veislė atspari ligoms, kenkėjams ir kiek mažiau – šalčiams. Savidulkė. Rekomenduojama sodinti šiltesnėse vietose, derlingoje ir drėgnoje dirvoje.

Šilauogė aukštoji DUKE

Kaina 12,10 €

Duke - ankstyva šilauogių veislė, deranti birželio pab/liepos pr. Labai derlinga veislė, vedanti dideles ir skanias uogas. Vaisiai dideli arba labai dideli, šiek tiek suploti, aromatingi, labai skanūs. Šviesiai mėlynos, prinokę tamsiai mėlynos spalvos, susitelkę į dideles kekes. Uogos skinamos per kelis kartus, 3 savaites, liepos 10-31 d.

Šilauogė aukštoji BLUECROP

Kaina 12,10 €

Labai derlinga veislė (4-9 kg uogų priskinama nuo vieno krūmo). Uogos stambios,  saldžios, Tinka tiek rankiniam, tiek mechaniniam derliaus nuėmimui. Minkštimas žalsvas, tvirtas, vidutinio aromato, tinka saldaus vyno gamybai. Vaisiai sunoksta apie liepos vidurį. Šios veislės pranašumas yra mažas jautrumas sausrai ir pakankamas atsparumas šalčiui (nuo -28° C iki -34° C).