Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
daugiau... mažiau
Saulės gausa
Žydėjimo laikas
Dirvožemis
Drėgmė
Sodinuko aukštis
Skiepo vietos aukštis
Poskiepis
Augalo amžius
Užaugintas
Atsparumo šalčiui zona
Žiedų spalva
Vazonas

Atsparūs

Šalčiui ir grybinėms ligoms atsparūs vaismedžiai ir vaiskrūmiai - mažiau reiklūs priežiūrai.

Lazdynų sodinukai rinkinys 4 in 1 Lazdynų sodinukai rinkinys 4 in 1
  • Komplektas

Lazdynų sodinukai rinkinys 4 in 1

Kaina 39,96 €

Trūksta spalvų sode? Įsigykite 2+2 skirtingus lazdynus, ir pasisodinkite juos raudonas- žalias- raudonas-žalias. Atrodys labai gražiai, ir turėsite daug riešutų  rudeniui ir netgi pasiliksite atsargų žiemai. 

Vasarinė obelis CELESTE (VAZONE)

Kaina 11,99 €

CELESTE Dera gausiai. Skinami ankstyvą rudenį liepos mėn. Sunokę vaisiai dideli, o odelė šviesiai geltonos spalvos, kuri saulės pusėje - su dryželiais ar taškeliais išsiliejusiu raudoniu. Minkštimas - švelnus, gelsvas ir itin sultingas. Obuoliai aromatingi, saldžiarūgščiai. Tai šalčiui ir įvairioms ligoms gana atspari veislė, todėl itin mėgstama ir vertinama Europoje.

Rudeninė obelis ANTANINĖ

Kaina 10,99 €

Rudeninė obelų veislė. Obuoliai skinami rugsėjo viduryje, išsilaiko iki gruodžio mėnesio. Vaisiai stambesni už vidutinius (115-120 g), nevienodos formos – apvaliai kūgiški, kūgiški arba apvalūs, neryškiai briaunoti, odelė lygi, gelsvai žalia, prinokusių – šviesiai geltona. Minkštimas gelsvas, stambiai grūdiškas, tvirtas, sultingas, gero ar vidutiniškai rūgštaus vyno skonio, tik šiai veislei būdingo specifinio prieskonio ir aromato. Vaismedžiai vidutinio augumo, vainikai piramidiški, vėliau rutuliški, vidutinio tankumo, skeletinės šakos tvirtos, vyrauja mažosios vaisinės šakutės. Derėti pradeda vidutiniškai anksti. Pati ištvermingiausia žiemą obelų veislė.

Serbentai TITANIA (iš grunto)

Kaina 3,99 €

Titania-  švediška juodųjų serbentų veislė, jau dabar ypač plačiai auginama pramoniniuose uogynuose, kadangi uogos stambios, gero saldaus skonio, lengvai skinasi. Dera kekėmis, kurios sunoksta vienu metu, krūmas status, vidutinio aukščio, galima skinti ir mechanizuotai. Uogos tinka vartoti šviežios, sultims, pyragams, užšaldymui. Krūmai turi išskirtinį atparumą šalčiui ir ligoms. Dėl jų didelio populiarumo, rekomenduojame užsisakyti kuo anksčiau !

Žieminė obelis CORTLAND (iš grunto)

Kaina 11,00 €

Cortland - iš JAV kilusi žieminė obuolių veislė. Vidutinio derlingumo, dera beveik kasmet. Vaisiai dideli, aromatingi, saldžiarūgščio skonio. Minkštimas - baltas, sultingas ir švelnus. Skinami spalį, tačiau žiemai ištvermingi, nes jų oda stora ir tvirta. Gali išsilaikyti iki balandžio mėnesio. Veislė vid. atspari rauplėms, miltligei ir vėžiui. Rekomenduojama auginti tik tinkamoje žemėje, kur aktyviai kovojama su grybelinės kilmės ligomis.

Vid. ankstyvumo vyšnia GRONIASTA (iš grunto)

Kaina 11,99 €

Groniasta - iš Vengrijos kilusi vidutinio ankstyvumo vyšnių veislė. Dera kasmet ir gausiai, o pilnai sunoksta liepos viduryje. Uogos didelės (5-6 g), tamsiai raudonos spalvos, saldžiarūgštės ir sultingos. Vartojamos šviežios, tinka perdirbimui ar šaldymui. Veislė gana atspari šalčiui, kokomikozei ir moniliozei.

Kryžmadulkė vidutinio ankstyvumo trešnė Hedelfiger (konte...

Kaina 25,00 €

Sena vokiečių veislė. Medis augus, derėti pradeda 4-5 metais. Derlinga, šalčiui atspari veislė. Vaisiai labai skanūs, transportabilūs, dideli 4-5 g, tamsiai raudonos spalvos, minkštimas šviesiai raudonas, labai sultingas, saldus ir aromatingas. Žydi kartu su trešnėm ankstyvom ir vidutinio ankstyvumo, tad gali būti auginama kartu su tuo pačiu metu žydinčiomis trešnėmis. Gera apdulkintoja ankstyvom ir vidutinio ankstyvumo trešnėm

Paprastasis šilkmedis (baltos uogos) (konteineryje)

Kaina 18,00 €

Šilkmedžiai atsparūs šalčiui. Medeliai ilgaamžiai, galima auginti iki 30 metų, savidulkiai. Mėgsta saulėtas vietas. Šilkmedžių vaisiai noksta nuo birželio vidurio iki liepos pabaigos, kartais – iki rugpjūčio pradžios. Šilkmedžio uogos valo kraują, gerina kraujo gamybą, gydo anemiją, turi daug vitaminų ir mineralinių medžiagų

Šilauogės Toro (3-jų metų) (konteineryje)

Kaina 10,00 €

Vidutinio ankstyvumo veislė, sukurta JAV. Uogos labai didelės (apie 20 mm skersmens) ir vidutinio dydžio, šviesiai mėlynos spalvos, gražios, su intensyvia vaškine apnaša, tvirta odele, malonaus aromato, labai skanios

Žalialapis lazdynas Halės milžinai

Kaina 9,99 €

Lazdyno riešutai Halės milžinai- vid. ankstyvumo veislė, riešutai stambūs 4-5 g. apvalūs, sultingi ir labai  gero skonio. Veislė derlinga ir atspari šalčiui. Krūmas augus, kūgio formos. 2 metų sodinukai, augintas iš atlankų.

Žalialapis lazdynas Barcelona (konteineryje)

Kaina 15,00 €

Veislė kilusi iš Ispanijos. Riešutai prinoksta rugsėjo pradžioje, dera gausiai, kasmet, auga kekėmis po 2-7 riešutus. Vaisiai stambūs, vienas riešutas vidutiniškai sveria 2-3 g. Vaiskrūmio vainikas stambus, šakotas, išsikerojęs, atsparūs šalčiui, kenkėjams ir ligoms

Kriaušė KONFERENCINĖ (iš grunto)

Kaina 10,99 €

Konferencinė - iš Anglijos kilusi vėlyva kriaušių veislė. Derlius gausus ir kasmetinis. Prinoksta rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje ir laikosi apie 3-4 mėn. Vaisiai dideli, sveria 100-150 g. Šios kriaušės saldžios, aromatingos, puikiai tinka desertų gamybai, transportavimui ar perdirbimui. Minkštimas - sultingas, be granulių, gelsvai baltos spalvos. 

TOP 3 Vynuogių rinkinys TOP 3 Vynuogių rinkinys
  • Komplektas

TOP 3 Vynuogių rinkinys

Kaina 32,67 €

Siūlome pigiau įsigyti populiariausių vynuogių rinkinį, kurį sudaro 3 skirtingų spalvų vynuogių sodinukai. 

Rinkinys "Naujakuriams" Net 8 sodinukai
  • Komplektas

Rinkinys "Naujakuriams" Net 8 sodinukai

Kaina 64,94 €

Geriausias pasirinkimas jaunai šeimai, turinčiai nedidelį sklypą, uogų turėsite nuo vasaros pradžios iki vėlyvo rudens. Puikus pasirinkimas tikriems smaližiams, nes atrinkti augalai veda puikaus skonio saldžius aromatingus vaisius.