Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Naujienos

Naujausios sodo prekės.

Trąšos ir augalų apsaugos priemonė Altosan B/Z 30 ml

Kaina 2,90 €

Šių trąšų sudėtyje yra chitozano (natūralios kilmės polisacharido), kuris sustiprina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. 

ALTOSAN B/Zn rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt. Ypač tinka lauko ir šiltnamio daržovėms apdoroti.

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

Milteliai skruzdėlių naikinimui DETIA 500 g

Kaina 11,00 €

DETIA – birūs milteliai skruzdėlėms naikinti. Skirtas naudoti patalpų viduje, aplink pastatus, terasose, balkonuose ir kt. Didelė pakuotė – net 50 m2 skruzdėlių paplitimo teritorijai!

Baltasparnių, amarų, blakučių, lipnios gaudyklės Magnet y...

Kaina 10,50 €

Kenkėjų kontrolės ir monitoringo priemonė.

Gaudyklė ištepta specialiais, nedžiūstančiais klijais, atspariais įvairioms aplinkos sąlygoms. Apsaugo nuo kenkėjų gėles, vaismedžius, lauko ir šiltnamio daržoves, įvairius vazoninius, prieskoninius, dekoratyvinius, uoginius ir kitus augalus.

Senelio kompostas 5 L

Kaina 1,10 €

„Senelio kompostas“ paruoštas dekoratyvinių augalų ir daržovių sodinimui, tinkamas uždaro ir atviro grunto augalams. Taip pat gali būti naudojamas dirvai pagerinti, apipilant juo vaismedžių ir vaiskrūmių šaknis.

ATAKA WASP putos vapsvoms ir širšėms lizduose naikinti 75...

Kaina 11,00 €

Greito poveikio purškiamos putos vapsvoms ir širšėms lizduose naikinti.

Aukšto slėgio flakonas purškia net 5 metrus, todėl sunkiau pasiekiamus lizdus apdorosite be vargo ir išlaikysite saugų atstumą nuo vabzdžių. Putas purkškite taip, kad jos visiškai apgaubtų lizdą. Tokiu būdu vabzdžiai negalės išskristi ir greit nugaiš.

Mikrobiologinis preparatas POLI M 500 ml

Kaina 14,60 €

Šis mikrobiologinis preparatas alternatyva Fitosporino naudojimui.

Naudodami preparatą Poli M sumažinsite ligų ir kenkėjų kiekį. Turėsite gražesnius, gausiau žydinčius augalus. Gausite didesnį vaisių, uogų bei daržovių derlių. Tinka visam sodui ir daržui.

EFEKTYVUS, KONCENTRUOTAS, NATŪRALUS, EKONOMIŠKAS (1 L skiedžiasi iki 2000 L vandens)

Tinka visiems dekoratyviniams augalams, gėlėms, vaismedžiams, vaiskrūmiams, daržovėms, uogoms, vejai ir kt.

Schultz universalios trąšos „Plant food“ 900 g

Kaina 16,00 €

NPK 18-18-18+3MgO+mikroelementai.
Subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos su visais augalams reikalingais makro- ir mikroelementais. Skirtos visų augalų tręšimui: gėlėms, daržovėms, medžiams, krūmams, vejoms ir visiems kitiems augalams sode, darže, šiltnamyje ar namuose. 

Polietileniniai vazonėliai daigams 1 L 100 vnt.

Kaina 6,00 €

Tai puikus būdas auginti, transportuoti ir realizuoti gėles, augalus ar medelius.
Šie ekonomiški ir universalūs polietileniniai vazonėliai – puiki alternatyva brangiems ir nepaslankiems plastikiniams vazonams.

Trąšos spygliuočiams ir dekoratyviniams augalams 1 kg

Kaina 3,50 €

Kompleksinės trąšos su mikroelementais spygliuočiams ir dekoratyviniams augalams tręšti. Trąšas sudarančios medžiagos skatina augalų augimą, šaknų sistemos vystymąsi, didina atsparumą ligoms ir šalčiui, apsaugo nuo spyglių geltimo, lengvai pasisavinamos.

Granuliuotos fosforo trąšos SUPERFOSFATAS 2 kg

Kaina 3,40 €

P (Ca, S) 19 – (25–31,5)

Granuliuotos koncentruotos fosforo trąšos naudojamos pagrindiniam tręšimui pavasarį ir rudenį, papildomam augalų tręšimui vasarą. Trąšos įterpiamos į dirvą pavasarį prieš sėją, augalų sodinimą ar aktyvią daugiamečių vegetaciją vasaros pradžioje ir rudenį. Tręšiant medžius ir krūmus trąšos paskleidžiamos vainikų plote ir įterpiamos į dirvą.