Bijūnas medėjantis Rockii-Flare Sweet Magic (Jing Hong Fei He)
Šaknų SIUNTIMAS Nuo 2023m spalio/lapkričio mėn.
Bijūnų šaknys skiepytos, 2m amžiaus, nedalintos, šaknies pavyzdį galite rasti prie nuotraukų. Priklausomai nuo veislės šaknies dydis gali skirtis.
Prekės rezervuojamos tik gavus apmokėjimą.
Greiti faktai
Medėjantys bijūnai turi patrauklią lapiją ir didelius dubens formos žiedus. Sodininkai medėjantį bijūną dažniausiai renkasi pagal žiedų spalvą ir formą. Spalvos svyruoja nuo baltos iki rožinės, iki tamsiai raudonos ir violetinės; Galimi ir geltoni bei neįprastesni abrikosų atspalviai. Dubenėlio formos žiedai gali būti nuo labai paprastų su viena eile išdėstytų žiedlapių iki visiškai pilnavidurių. :
Nepilnaviduris – dažniausiai žiedas būna puodelio formos su 1 arba 2 eilėmis didelių įlinkusių žiedlapių ir dideliu, pūkuotu, auksinių kuokelių centru
Pusiau pilnaviduriai – tai kaip ir nepilnaviduriai bijūnai, bet su 2 arba 3 žiedlapių eilėmis
Pilnaviduriai – dideli, suapvalinti žiedai su siauresniais, persidengiančiais, raukiniais žiedlapiais, kurie užpildo centrus, todėl kuokeliai vos matomi
Kada sodinti
Medėjančius bijūnus geriausia sodinti rudenį, bet tinka ir žiemos ar ankstyvo pavasario sodinimas. Venkite sodinti vėlyvą pavasarį ir vasarą, nes augalai blogai įsitvirtina karštomis ir sausomis sąlygomis.
Kur sodinti
Sodinkite saulėtoje arba šiek tiek pavėsingoje vietoje Medėjantys bijūnai yra labai atsparūs, tačiau vėlyvos šalnos gali pažeisti lapiją ir žiedpumpurius, todėl venkite atvirų vietų Pasirinkite apsaugotą vietą, kad nepažeistumėte žiedų ir lapų dėl stipraus vėjo Medėjantys bijūnai teikia pirmenybę neutraliam, humusingam, gerai nusausintam dirvožemiui, tačiau jie toleruoja šiek tiek rūgščią arba šiek tiek šarminę dirvą. Daugumą dirvožemių galima pakankamai pagerinti įkasant organines medžiagas, tokias kaip sodo kompostas ar gerai perpuvęs mėšlas, tačiau labai rūgštus ar šarminis gali būti netinkamas.
Kaip sodinti
Medėjančius bijūnus sodinant reikia šiek tiek papildomos priežiūros. Dauguma parduodamų yra įskiepyti į žolinio bijūno poskiepį. Ieškokite transplantinės jungties (matomos kaip nedidelis iškilimas) arti stiebo pagrindo. Sodinant, skiepų jungtis turi būti maždaug 15 cm žemiau dirvožemio lygio. Gilus sodinimas skatina skiepytus augalus formuoti savo šaknis Laistykite, kad nusistovėtų dirvožemis, ir toliau reguliariai laistykite, ypač esant sausam orui, pirmą vasarą Mulčiuokite organinėmis medžiagomis, pvz., sodo kompostu arba gerai perpuvusiu mėšlu, kad išsaugotumėte drėgmę. Tik nedėkite mulčio prie stiebų, nes jie gali pūti.