Aseja
Aseja

Aseja

Aseja vienija bendraminčius, kuriems veikla sode ar darže yra malonumas, hobis, gyvenimo būdas. Ieškodami ir pristatydami Lietuvai naujausias pasaulines tendencijas atitinkančius produktus, investuodami į tvarios sodininkystės populiarinimą, nuoširdžiai skatiname sodininkų ir daržininkų žinių, patirties, edukacijos, bendradarbiavimo augimą. Aseja asortimente – visus esminius sodo ir daržo darbus dengiantys produktai.

Mes tikime, jog savo užaugintos sodo gėrybės yra ir sveikesnės, ir skanesnės. Jau nekalbant apie tai, kad pačiam užsiauginti sodo ar daržo gėrybių yra ir pigiau.
Mes – apie aistrą auginti!

Dabar dar lengviau ir paprasčiau įsigysite mūsų produktus Emedelynas.lt

Rinkitės:
Daržovių, prieskonių, gėlių, mikrožalumynų sėklas;
Vejos sėklas ir sėklų rinkinius;
Pavasario gėlių svogūnėlius, dekoratyvinių žolinių augalų šaknis ir šakniagumbius, gurmaniškiems patiekalams skirtų daržovių šakniagumbius;
Plačios paskirties trąšas lauko ir kambario augalams;
Įvairaus fasavimo ir naudojimo substratus ir žemes;
Specializuotus daiginimo rinkinius, daigyklas, daiginimo vazonėlius, kokoso plaušo tabletes daiginimui;
Specializuotus ir kokybiškus sodininko įrankius;
Įvairiausios paskirties sodo ir daržo prekes: džiutines virves ir tinklelius, derliaus laikymo maišus, daržovių džiovykles, inkilėlius, namų daržus – lentynas, laistymo įrankius, agroplėvelę, rūgštingumo ir drėgmės dirvos matuoklius ir daug kito.
Naršykite Emedelynas ir įvertinkite visą Aseja asortimentą!

Aseja sėklos atitinka privalomus rinkai tiekiamų sėklų kokybės reikalavimus. Nors visos mūsų sėklos yra testuojamos gamintojo laboratorijose, vadovaujantis ISTA standartais, mes, prieš priimdami sprendimą tiekti sėklas rinkai, visus augalus užauginame Lietuvoje. Apie tai liudija ženklas „Užauginta ir fotografuota Lietuvoje“: kiekvienas tokiu ženklu pažymėtas produktas buvo užaugintas Lietuvoje, įprastomis namų sąlygomis, nufotografuotas, originalią nuotrauką panaudojant Aseja pakuotės dizainui.

Visi produktai