Vainora
Vainora

Vainora

UAB „Vainora“ jau nuo 2009 metų gamina biohumusą – sliekų perdirbtą galvijų mėšlą, dirvožemio gerinimo priemonę.

Per šį laikotarpį įgauta didelė patirtis, ištobulintas gamybos procesas, bendradarbiavimas su mokslininkais, ūkininkas, leido pagaminti dirvožemio gerinimo produktą biohumusą. Biohumusas – tai unikalus produktas, kuris stimuliuoja augalą, atgaivina nustekentą dirvožemį, neleidžia kauptis nitratams.

Daržininkams, gėlininkams ir sodininkams sukūrė žemės mišinius biohumuso pagrindu. Biohumuso pagrindu pagaminti mišiniai savo savybėmis neturi analogo lyginant su substrato ar bet kokio kito komposto savybėmis. Įmonės gaminami mišiniai skirti pažengusiems profesionalams ir ekologine daržininkyste besidomintiems entuziastams.

Biologiškai aktyvus biohumuso ekstraktas "Vainora" yra unikalus, produktas, kuris turi platų panaudojimo spektrą. Laistykite kambarines ir lauko gėles, naudokite darže, šiltnamyje laistant augalus bei daigus. "Vainora" biohumuso ekstrakte išsaugoti visi ekologiškai švarūs vermikomposto elementai su papildomais, grybelių veiklos sukurtais elementais. Bioorganinė koncentruota trąša "Vainora" pavers jūsų daržą, šiltnamį ar gėlių sodą vieta, kurią norėsite pasigirti visiems.

Visi produktai