Pardavėjas: Dekoskalda

Geokorys šlaitų tvirtinimui 100 mm, segmentas 2,5×9,5 m (23,75 m2)

Segmentas 2,5×9,5 m (23,75 m2)
Geokorio aukštis 100 mm
Geokorio akutė 340×340 mm

90,25 €
Kiekis

Kurjeris Pristatymas: iki 3 d. d.
Geokorys šlaitų tvirtinimui 100 mm, segmentas 2,5×9,5 m (23,75 m2) savybės
Pristatymas - iki 3 d. d.

Geokorys šlaitų tvirtinimui vienas iš optimaliausių būdų sutvirtinti šlaitą. Dažnas kuris susiduria su šlaitais pastebi, jog lyjant lietui šlaito forma keičiasi – prasideda slinkimo procesas. Šio proceso raida priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip gruntiniai vandenys, lietaus vanduo, sniegas, žmonių veiksmai, gyvūnija ir t.t. Šie veiksniai trukdo susiformuoti augaliniam sluoksniui, kuris yra vienas iš tvirto šlaito indikatorių. Norint išlaikyti šlaito formas, sustabdyti slinkimo procesą yra naudojamas geokorys šlaitų tvirtinimui, kitaip dar vadinamas „geocele“.

Geokorys tai  tūrinė trimatė struktūra iš perforuotos juostos, kurios tarpusavyje yra sulydytos, sudarant korio tipo struktūrą. Koriai gaminami iš perforuoto didelio tankio polietileno (HDPE) juostų. Juosto yra sujungiamos ultragarsinio virinimo būdu.

Geokorį galima pildyti gruntu ir apželdinti augalais arba pildyti akmenimis (geokorys skaldai) prieš tai paklojant geotekstilę, kuri apsaugo nuo piktžolių augimo į paviršių, geriausiai tinka skaldyti akmenys, nes jie geriau sukimba tarpusavyje nei gludinti (žvirgždas, upiniai akmenys). Šlaito tvirtinimas geokoriu padeda stabilizuoti ir sutvirtinti šlaitą ar krantinę, pasižymi antierozine apsauga, nes yra atsparus neigiamoms oro sąlygoms.

Montavimo žingsniai:

Šlaito paviršiaus išlyginimas

Inkarinės tranšėjos kasimas šlaito viršuje,

Geotekstilės klojimas,

Geokorio klojimas ir tvirtinimas„J-kabliais“ prie grunto,

Sujungimas tarpusavyje naudojant plastikinius užtraukiamus dirželius,

Geokorio akučių pildymas pasirinktu užpildu.

Susijusios prekės


Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti