Pardavėjas: Dekoskalda

GELEŽIES SULFATAS, 200 G

Reagentas.

2,00 €
Kiekis
20 vnt.

Minimalus kiekis užsakymui: 2 vienetai (-ų)

Kurjeris Pristatymas: iki 3 d. d.
GELEŽIES SULFATAS, 200 G savybės
Pristatymas - iki 3 d. d.

Naudojimo instrukcijos

 

 

Geležies sulfatas (žaliasis akmenėlis) seniai žinomas kaip samanotų vejų priežiūros priemonė.

PANAUDOJIMAS

Tinka samanotų vejų, pastatų stogų, tvorų, paminklų, medžių priežiūrai; Kaip trąšų priedas; Medinių baldų ir apdailos detalių dirbtiniam sendinimui; Nuotekų valymui: nusodina nešvarumus sujungdamas juos į gniutulus. Šis procesas vadinamas flokuliacija; Kaip betono ar kalkakmenio dažas, suteikiantis rusvai geltoną spalvą; Kaip redukuojantis agentas daugelyje cheminių procesų, kaip pirmtakas daugeliui geležies junginių; Medinių apdailos dalių impregnavimui statybose; Kaip spalvų fiksatorius dažų pramonėje; Juodo rašalo gamyboje.

 

NAUDOJIMAS IR REKOMENDACIJOS

Naudojamas 1-5% geležies sulfato vandeninis tirpalas. 1% koncentracijos tirpalui paruošti - plastikiniame inde 10 l vandens ištirpinkite 100 g geležies sulfato. Naudojant laistytuvą, reikalingas didesnis vandens kiekis - 30 l vandens/100 m2, apdorojant purkštuvu - l0 l vandens/100 m2 vejos. 

 

DĖMESIO!

Stiprios koncentracijos tirpalas gali apdeginti augalus, jei naudosite karštu ir sausu oru;

 

Gali pakeisti medinių tvorų, betoninių sienų spalvą;

 

Purškiant rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. 

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti