Pardavėjas: Dekoskalda

Rinkinys vaismedžių pavasariniam – rudeniniam purškimui . 750g

Rinkinys vaismedžių pavasariniam – rudeniniam purškimui – tai mineralinių trąšų mišinys, skirtas vaismedžių, vaiskrūmių purškimui ankstyvą pavasarį (iki pumpurų išbrinkimo ar jų sprogimo pradžios) bei vėlyvą rudenį. Iš trąšų paruoštas tirpalas greitai prasiskverbia į vaismedžių ir vaiskrūmių audinius, praturtina juos azoto ir vario trąšomis, stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus.

3,30 €
Kiekis

Minimalus kiekis užsakymui: 2 vienetai (-ų)

Kurjeris Pristatymas: 3-5 d. d.
Rinkinys vaismedžių pavasariniam – rudeniniam purškimui . 750g savybės
Pristatymas - 3-5 d. d.

DĖMESIO! nepurkšti žydėjimo metu (kaip parodyta ant dėžutės nuotraukos), nudegins žiedus ir lapelius! Prieš ir po žydėjimo metu purškiamas fungicido ir insekticido mišinys, žydėjimo metu nepurškiama.

PATARIMAS: tai veiksminga necheminė priemonė nuo ligų ir kenkėjų. Pavasarį purškiama iki pumpurų susprogimo, esant +8-10 °C, rudenį nukritus lapams, taip pat esant teigiamai temperatūrai +8 – 10 °C.

PURŠKIMO LAIKAS:

Tręšimas pavasarį: purškiama sniegui nutirpus, esant teigiamai temperatūrai, tik iki pumpurų sprogimo pradžios. Trąšų tirpalas pristabdo augalų vegetaciją, tuo apsaugodamas vaismedžius ir vaiskrūmius (ypač abrikosus, persikus ir kitus, anksti pražystančius) nuo staigių paros atmosferinių svyravimų, ankstyvųjų šalnų žalingo poveikio. Pavasarį būtina profilaktiškai nupurkšti ir po medžiais esančius pernykščius lapus ir vaisių liekanas. Taip išvengsite ligų bei kenkėjų plitimo.  Tręšimas rudenį: purškiama po derliaus nuėmimo, krentant lapams (nukritus penktadaliui). Geriausiai tai daryti spalio ar lapkričio mėn. Svarbu nenupurkšti per anksti, kad vaismedžiai ir vaiskrūmiai nepradėtų vegetuoti. AUGALŲ LIEKANŲ MINERALIZACIJA. Rekomenduojama tirpalu apipurkšti komposto dėžėse esančias augalines atliekas. Koncentruotas azotinių trąšų tirpalas skatina atliekų puvimą, praturtina kompostą azotu.

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti