Pardavėjas: Sėkluva

Sodo žirklės - sekatorius derliaus nuėmimui „Okatsune 301“

Šios žirklės yra specialiai sukurtos, kad Jūs patogiai ir lengvai galėtumėte nuimti vaisių ir daržovių derlių.

Dėl „Okatsune 301“ žirklių išlenktų ašmenų, kurių ilgis 25 mm, tampa įmanoma derlių skinti ypač ankštose ir sunkiai prieinamose vietose. Norėdami išvengti žalos ir nepažeisti kerpamo pačio vaisiaus ar daržovės, kirpkite taip, kad ašmenų išlenktoji pusė būtų nukreipta į žemę („žiūrėtų“ žemyn).  „Okatsune 301“ žirklės netinkamos stambioms šakoms ar medeliams kirpti.

16,00 €
Kiekis
2 vnt.

Kurjeris Pristatymas: iki 3 d. d.
Sodo žirklės - sekatorius derliaus nuėmimui „Okatsune 301“ savybės
Pristatymas - iki 3 d. d.

„Okatsune“ gaminiai yra vieni iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

Ilgis – 160 mm Ašmenų ilgis – 25 mm Svoris – 110 g Ašmenų kietumas – 59–60 HRD (Rockwell kietumo C skalė) Izumo Yasugi plienas

Derliaus nuėmimo žirklės - sekatorius „Okatsune301“

Aštrios tarsi skustuvas, visada tikslus pjūvis.

Dėl paprastos konstrukcijos itin patogios naudoti. Ypač tvirtos, bet lengvos.

Šių japoniškų derliaus žirklių (japon. Saika Basami) ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės IZUMO YASUGI plieno ir pasižymi itin dideliu kietumu pagal Rockwell skalę – 60,0–61,0. Toks kietumas užtikrina, kad ašmenys išlieka aštrūs, nesunkiai perkerpa stiebelius. Ašmenys prasilenkia vienas su kitu, todėl lengviau kirpti. Minkštas metalas ašmenų viduje suteikia sekatoriui patvarumo. Toks patvarumas užtikrina, kad ašmenys visada tiksliai prasilenkia su priešpriešiniais ašmenimis ir nelūžta net smarkiai spaudžiant.

Ašmenys pagaląsti iš abiejų pusių, todėl lengvai perkerpa stiebą, nežalodami paties augalo. Dėl unikalios šlifuotų tuščiavidurių ašmenų formos augalo sultys nuteka nuo ašmenų, todėl ašmenys neišsiskiria. Dėl V formos spyruoklės kirpimo apkrova tolygiai paskirstoma per visą spyruoklės ilgį, tai užtikrina sklandų suspaudimą.

Priežiūra

Panaudojus žirkles, rekomenduojame nuvalyti ašmenis, patepti juos alyva ir laikyti žirkles suglaustais ašmenimis nuo drėgmės apsaugotoje vietoje.

Susijusios prekės


Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti