Pardavėjas: Dekoskalda

Žuvų miltai, 2kg

Žuvų miltai - organinės ekologiškos trąšos, nekenksmingos dirvožemiui ir augalams. Užtikrina aukštą auginamų daržovių bei vaismedžių biologinę vertę - gerą augalo žalios masės augimą, šaknų sistemos ir žiedų bei vaisių mezgimąsi.

6,90 €
Kiekis

Minimalus kiekis užsakymui: 2 vienetai (-ų)

Kurjeris Pristatymas: 3-5 d. d.
Žuvų miltai, 2kg savybės
Pristatymas - 3-5 d. d.

Augalas iš žuvų miltų pasisavina jam būtinas maisto medžiagas palaipsniui, tik tiek kiek jam reikia. Organinės trąšos skirtos auginti kiauliauogių kultūroms (bulvėms, pomidorams, paprikoms), moliūgų kultūroms (agurkams, aguročiams), o taip pat pilnaverčiam valgomųjų šakniavaisių maitinimui (burokams, morkoms, ridikams ir pan.).
NAUDOJIMAS: daigų auginimui: tręšti 0,2-0,4kg/m2, petręšus dirvožemį gerai sumaišyti; išsodinant daigus į dirvožemį: užberti 20-40g (1-2 valgomosius šaukštus) trąšų į duobutę ir kruopščiai sumaišyti su žeme; papildomam tręšimui: 100-200g į 1m2 su tolesniu purenimu ir laistymu. Tręšimo normos dydis taip pat priklauso nuo tręšimo intensyvumo praėjusį sezoną.
SUDĖTIS: NPK 6-4-0,4, drėgnumas - max.12%; organinė medžiaga - min.60%; pH- 6,5. Taip pat yra mikro ir makro elementų, būtinų augalo mitybai. 

Pirkėjų atsiliepimai (1)


5.00 - 1 - 51 atsiliepimų
Vaineta V.
Patvirtintas pirkėjas
2023-05-02

Atsiliepimas

-

Jums taip pat gali patikti