Pardavėjas: Sodo harmonija

Lietuviškas šiltnamis sodininkams GARANT 4x10 su 6mm danga

Šiltnamiai Garant skirti tiek dideliems ūkiams, tiek pramoninei augalininkystei, tiek privačiam naudojimui. Patikimas, ilgaamžis ir tvirtas šiltnamis. Labai erdvus, aukštas šiltnamis, sienų aukštis 1,98 m, aukštis iki kraigo 2,50 m. Šį šiltnamį, bet kada galima prailginti dviem metrais, arba sujungti du šiltnamius į vieną.

2 433,00 €
Kiekis
4 vnt.

Kurjeris Pristatymas: 8-10 d. d.
Lietuviškas šiltnamis sodininkams  GARANT 4x10 su 6mm danga savybės
Pristatymas - 8-10 d. d.
Lietuviškas šiltnamis sodininkams  GARANT 4x10 su 6mm danga savybės
Kilmės šalis - Lietuva

Konstrukcija

Garant šiltnamio rėmas gaminamas iš 89 mm pločio cinkuoto, plieninio profilio. Kokybiškas cinkavimas 275g/m2. Šiltnamis gali būti komplektuojamas su tokio paties profilio pamatu, kuris suteikia tvirtą pagrindą ir gerą surišimą su žeme. Garant konstrukcija sukurta taip, kad išgauti maksimalų tvirtumą, visi profiliai jungiami tarpusavyje storais varžtais ir papildomai savisriegiais. Pilnai surinktas šiltnamis tampa nepajudinamas ir gali atlaikyti milžiniškus svorius. Danga tvirtinama savisriegiais.

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti