Pardavėjas: Sodo harmonija

Šiltnamis PRESTIGE PLIUS 3x4 su 4mm danga / Perkamiausias

Dydis:
Plotis 3,0 m.
Aukštis 2,10m.
Ilgis 4,0
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×30 mm, galai suvirinti, specialus pamatas.
Lankai: 0,67 m atstumu, vientisi.
Danga: 4mm. Tvirtinama varžtais.

569,00 €
Kiekis

Kurjeris Pristatymas: 8-10 d. d.
Šiltnamis PRESTIGE PLIUS 3x4 su 4mm danga / Perkamiausias savybės
Pristatymas - 8-10 d. d.

Puikus šiltnamis!  Pagal techninius parametrus lenkia daugelį kitų. Šis šiltnamis turi pamatą, todėl jis aukštesnis, labai stabilus ir ilgaamžis. Prestige Plius puikiai tiks tiems kurie galvoja šiltnamį montuoti patys – tai padarysite be vargo.

Labai paprasta konstrukcija, kokybiškas 4 mm arba 6 mm polikarbonatas, dėka pamato šis šiltnamis turi labai gerą surišimą su žeme taigi jo nenupūs ir stipriausi vėjai.

Prie šio šiltnamio rekomenduojame įsigyti difuzinę juostelę, augalų pririšimo trosus, stoglangius, takelį, laistymo sistemą ir daugelį kitų

Konstrukcija

Prestige šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 20×30 mm keturkampio vamzdžio. Priekinė ir galinė konstrukcijos dalys atkeliauja jau pilnai suvirintos. Arkos yra vientisos, statomos 0,67 m atstumu. Durys su orlaidėm abiejuose šiltnamio galuose. Statomas ant tvirto cinkuoto plieno pamato, kuris išaukština šiltnamį, suteikia satbilumo ir geriau įtvirtina į žemę.

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti