Pardavėjas: Dekoskalda

Granuliuotas vištų mėšlas 20 L (12,5 kg)

Natūralios organinės trąšos

 

11,90 €
Kiekis

Kurjeris Pristatymas: iki 3 d. d.
Granuliuotas vištų mėšlas 20 L (12,5 kg) savybės
Pristatymas - iki 3 d. d.

GRANULIUOTAS MĖŠLAS – koncentruotos, 100 % natūralios, lengvai byrančios universalios trąšos visoms kultūroms ir sodams. Tręšiant auginimo sezono metu jis palaipsniui išskiria maistines medžiagas, todėl apsaugo nuo greito azoto patekimo į dirvą ir likusių ingredientų išplovimo iš dirvožemio. Mėšlas sugrąžina dirvožemiui maistines medžiagas – azotą, fosforą, kalį, mikroelementus- aktyvina jo mikroflorą, puikiai atstato nualintas dirvas, pagerina dirvožemio fizines ir agrochemines savybes, saugo drėgmę, augalai išauga sveikesni ir mažiau pažeisti ligų bei kenkėjų. Šios organinės trąšos gaminamos iš šviežio sezoninio ir gerai kompostuoto bei perfermentuoto mėšlo, 4-5 mm cilindrinių tvirtų granulių forma. Granuliuotame mėšle nėra jokių cheminių priedų, klijų, durpių, konservantų ar antibiotikų. Vienintelis stabilizatorius – išdžiovinimas ir fizinis natūralios medžiagos suspaudimas. Granuliuotas mėšlas yra be vabzdžių, nematodų ir kitų patogenų, taip pat piktžolių sėklų kiaušinėlių ir lervų. Jis pasižymi neutraliu pH ir beveik neturi chloro. Tinka ekologiniams ūkiams.

TAIKYMAS

Granuliuotas mėšlas praktiškai gali būti naudojamas kaip trąša visiems sodų ir namų augalams, įskaitant daržoves, vaismedžius ir krūmus, dekoratyvinius augalus, braškes, vynuoges vejas bei vazoninius augalus. Ypač rekomenduojama nualintai, pažeistai, neturtingai maistinėmis medžiagomis dirvai. Trąšos lengvai barstomos mechaniškai arba rankiniu būdu. Granulė, susilietusi su drėgnu substratu, išbrinksta ir greitai susiskaido, palaipsniui palikdama dirvožemiui joje esančias maistines medžiagas.

REKOMENDACIJOS IR DOZĖS

Granuliuotas mėšlas gali būti naudojamas visus metus (išskyrus žiemą). Rekomenduojama norma 12-15 kg 100 m2, priklausomai nuo dirvožemio tipo ir humuso gausos bei ankstesnio tręšimo. Dėl organinio tręšimo augalai yra stipresni, sveikesni ir gerai maitinami.

 

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti