Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Trąšos ir kiti preparatai

Sodo ir daržo trąšos, preparatai prevencijai ir kovai su ligomis bei kenkėjais.

Mikrobiologinis preparatas POLI M 500 ml

Kaina 14,60 €

Šis mikrobiologinis preparatas alternatyva Fitosporino naudojimui.

Naudodami preparatą Poli M sumažinsite ligų ir kenkėjų kiekį. Turėsite gražesnius, gausiau žydinčius augalus. Gausite didesnį vaisių, uogų bei daržovių derlių. Tinka visam sodui ir daržui.

EFEKTYVUS, KONCENTRUOTAS, NATŪRALUS, EKONOMIŠKAS (1 L skiedžiasi iki 2000 L vandens)

Tinka visiems dekoratyviniams augalams, gėlėms, vaismedžiams, vaiskrūmiams, daržovėms, uogoms, vejai ir kt.

Organinė trąša Agrolinija S
EKO
LT

Organinė trąša Agrolinija S

Kaina 9,90 €

SKYSTA ORGANINĖ TRĄŠA - BIOSTIMULIATORIUS

Natūralios organinės kilmės trąša, pagaminta iš galvijų mėšlo komposto

Sertifikuota ekologinei žemdirbystei

ALSUPRE S, 10 G

Kaina 2,46 €

Padidina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. 

Trąšos braškėms ir žemuogėms 1 kg

Kaina 2,50 €

Bechlorės kompleksinės trąšos su mikroelementais braškėms ir žemuogėms tręšti. Skatina augalų augimą, žydėjimą, šaknų sistemos formavimąsi, gerina uogų kokybę ir skonio savybes. Trąšos gerai tirpsta, lengvai pasisavinamos.

Granuliuotos fosforo trąšos SUPERFOSFATAS 2 kg

Kaina 3,40 €

P (Ca, S) 19 – (25–31,5)

Granuliuotos koncentruotos fosforo trąšos naudojamos pagrindiniam tręšimui pavasarį ir rudenį, papildomam augalų tręšimui vasarą. Trąšos įterpiamos į dirvą pavasarį prieš sėją, augalų sodinimą ar aktyvią daugiamečių vegetaciją vasaros pradžioje ir rudenį. Tręšiant medžius ir krūmus trąšos paskleidžiamos vainikų plote ir įterpiamos į dirvą.

Sodo tepalas su bičių vašku Bee Fort 150 g

Kaina 2,30 €

Bičių vaškas, esantis sodo tepale – kaip „balzamas“ – greitai užgydo žaizdas (vaiskrūmių, vaismedžių, sumedėjusių dekoratyvinių augalų) po genėjimo, skiepijimo, akiavimo, gyvūnų pažeidimų, žievės įtrūkimų, audrų ar šalnų.

Atsparus oro sąlygoms, malonaus kvapo.

Skystos trąšos Orangfol liquid 10-50-10+TE 1L

Kaina 10,20 €

Augalų greitai pasisavinamos, efektyvios trąšos, su didele fosforo koncentracija.

Ši formuluotė suteikia žiedams gyvybingumą, žiedlapiams stangrumą ir žiedadulkių kokybę, o tai reiškia, kad padidėja augalo vaisiaus kiekis ir kokybės procentas. Būtent fosforas skatina fotosintezės procesą ir skatina šaknų vystymąsi bei bendrą augalų augimą.

Kalcio salietra laukams YaraLiva „Tropicote“ 1 kg

Kaina 2,20 €

Trąšos naudojamos uoginėms kultūroms (ypač braškėms), daržovėms, vaismedžiams, gėlėms, vejoms ir gazonams papildomai tręši. Jos skatina augalų augimą, gausina derlių, gerina jo kokybę ir išsilaikymą per žiemą, didina augalų atsparumą ligoms ir mechaniniams pažeidimams, mažina dirvos rūgštingumą.

Karbamidas N 46,5 1,5 kg

Kaina 3,50 €

Trąšos įterpiamos į dirvą daugiamečių augalų vegetacijos pradžioje, prieš daržovių ir dekoratyvinių augalų sėją ar sodinimą. Augimo metu augalai papildomai tręšiami purškiant per lapus ar įterpiant trąšas į dirvą. Vandenyje tirpi azoto trąša tinka įvairioms lauko, daržo ir sodo kultūroms tręšti, kenkėjų (amarų, obelinių blakučių, erkių ir kt.) kiaušinėliams, vikšreliams ir ligų (degulių, šviesmargės, valksčio) sukėlėjams naikinti purškiant augalus prieš pumpurų brinkimą ar nukritus lapams. Per lapus tręšti apsiniaukusiomis dienomis arba vakare.

KORON 100 SC PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI
  • Nauja

KORON 100 SC PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

Kaina 12,50 €

KORON 100 SC - yra vidinio ir kontaktinio veikimo piretroidų cheminės grupės insekticidas, skirtas naikinti kenkėjus žieminių kviečių, vasarinių miežių, žieminių rapsų, bulvių pasėliuose. Insekticidas Koron 100 SC gūžinių kopūstų pasėliuose registruotas vadovaujantis Reglamento (EB) 1107/2009 51 straipsniu. Skirtas profesionaliajam naudojimui