Apie prekes

Nerandu reikiamos informacijos apie augalą ar prekę.

Augalo ar prekės apraše rasite pardavėjo pavadinimą. Spustelėję jį, pateksite į pardavėjo profilį, kuriame galėsite tiesiogiai susisiekti su pardavėju. Arba rašykite laišką mums į [email protected]

E-prekyvietėje nurodytas prekės kiekis nėra pakankamas. Ar įmanoma užsisakyti didesnį kiekį?

Parašykite mums laišką į [email protected] ir mes bandysime rasti išeitį.

Apie užsakymą

Kaip yra skaičiuojamas pristatymo mokestis? 

Pristatymo kaina apskaičiuojama pagal Jūsų susirinkto krepšelio svorį. Jeigu pasirinkote prekes iš skirtingų pardavėjų, pristatymo kaina skaičiuojama kiekvieno pardavėjo krepšelio svoriui atskirai. 

Pardavėjai taip pat gali siūlyti nemokamą pristatymą, jeigu jų prekių krepšelio suma pasiekia numatytą dydį. Šią informaciją matysite įėję į savo krepšelį.

Kokia yra minimali krepšelio suma, kurią pasiekus, atvežimas bus nemokamas?  

Pardavėjai gali siūlyti nemokamą pristatymą, jeigu jų prekių krepšelio suma pasiekia numatytą dydį. Šią informaciją matysite įėję į savo krepšelį.

Kodėl yra taikomas pakavimo mokestis?

Kad užtikrinti kokybišką augalų ir sodo prekių pristatymą, būtinas itin saugus supakavimas. Vienu užsakymu perkant daugiau prekių tas pats pardavėjas gali pagal galimybes efektyviau supakuoti pvz. kelias panašias prekes kartu, ir taip sutaupyti priemonių ir laiko. Todėl kiekvieno pardavėjo krepšeliui gali būti taikomas pakavimo mokestis, jeigu krepšelio dydis (neįskaičiuojant pristatymo mokesčio) nesiekia pardavėjo nustatytos sumos. Pakavimo mokesčio ir minimalaus krepšelio dydžio informaciją pamatysite pardavėjo krepšelio santraukoje. 

Ar galiu vienu užsakymu pirkti iš skirtingų pardavėjų?

Tikrai taip. Susidėjus norimą krepšelį, matysite pardavėjus, kurių prekes pasirinkote. Krepšelis bus išskaidomas į atskirus krepšelius, kurie bus pristatyti jūsų nurodytu adresu pagal pardavėjo numatytas pristatymo sąlygas. Nors krepšeliai gali būti išskaidyti į kelis, užsakymas bus tik vienas. 

Kada užsakymas pradedamas vykdyti?

Jums pateikus užsakymą, pardavėjas gauna visą informaciją apie jį ir pradeda vykdyti užsakymą, kai yra gautas Jūsų mokėjimas už užsakytas Prekes. Mokėjimo gavimo faktas pardavėjui yra žinomas iš karto, atlikus įmokos įskaitymą.

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Pirkėjas turi teisę atsisakyti užsakymo iki tol, kol pirkėjo nurodytu el. paštu nėra išsiųstas elektroninis laiškas "Užsakymas vykdomas"

Apie pristatymą

Ar galiu pasirinkti pristatymo būdą?

Galimas tik pristatymas Jūsų nurodytu adresu per pardavėjo pasirinktą kurjerį. 

Kaip greitai gausiu savo užsakymą?

Visos prekės yra supakuojamos ir pristatomos Pardavėjo pasirinktu kurjeriu Jūsų nurodytu adresu. Prie kiekvienos prekės pardavėjas nurodo preliminarų pristatymo laiką.

Atkreipiame dėmesį, kad prekių aprašymuose ar kitur E-prekyvietėje nurodyti prekių pristatymo laikai yra preliminarūs. Nors pardavėjai visada stengiasi pasirūpinti prekių pristatymu kiek įmanoma greičiau, kartais užsakymo paruošimas gali užtrukti ilgiau dėl didelio užsakymų kiekio ar netinkamų klimato sąlygų (pavyzdžiui, per žema ar per aukšta temperatūra ir pan.).

Vidutiniškai medelynai ir sodo prekių pardavėjai pristato per 2-3 d.d. O jeigu užsakėte iš anksto, bet dar nėra tinkamas sezonas augalą sodinti, Jums užrezervuos geriausią sodinuką ir pristatys, kai tik bus tam geriausios gamtinės sąlygos. 

Kaip žinosiu, ar mano užsakymas išsiųstas?

Pardavėjui išsiuntus prekes gausite tai patvirtinantį elektroninį laišką. 

Ar galiu prekes gauti į paštomatą?

Šiuo metu pristatymo į paštomatą galimybės nėra.

Ar galiu prekes iš pardavėjo atsiimti pats/pati?

Kadangi Emedelyne tiek pardavėjai, tiek ir pirkėjai yra iš visos Lietuvos, visų patogumui, galimas tik pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Kaip žinosiu, kada bus pristatytas išankstinis užsakymas?

Būsite informuoti el. paštu, kai jūsų išankstinis užsakymas jau pradedamas vykdyti ir kai išsiųstas.

Ar pristatote prekes visoje Lietuvoje?

Prekes pristatome visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją. 

Ar siunčiate į užsienį?

Šiuo metu Emedelynas.lt paslaugas teikia tik Lietuvoje. 

Ar galima prekes užsakyti kitam asmeniui?

Prekes galite užsakyti kitam asmeniui. Tereikia adreso skiltyje pasirinkti "Pristatymo adresas skiriasi nuo mokėtojo adreso" ir įvesti gavėjo adresą. 

Apie apmokėjimą

Kokį apmokėjimo būdą galiu pasirinkti?

Atsiskaityti galite per elektroninę bankininkystė (Swedbank, SEB, Luminor, Citadelė, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, LKU, Revolut). Įmokos įskaitomos per kelias minutes.

Apmokėjau Emedelynas.lt ar tiesiogiai pardavėjui?

Emedelynas.lt pardavėjų vardu surenka pirkėjų mokėjimus už prekes ir juos paskirsto su pardavėjais sutarta tvarka.

Apie bendradarbiavimą

Norėčiau prisijungti prie Emedelynas.lt kaip pardavėjas.

Sužinokite daugiau apie bendradarbiavimo sąlygas parašę mums [email protected]