Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
Saulės gausa
Žydėjimo laikas
Drėgmė
Lapai
Sodinuko aukštis
Atsparumo šalčiui zona
Žiedų spalva
Vazonas

Spalvoti lapai

Dekoratyvūs lapuočiai augalai spalvotais lapais papuoš bet kurį kiemą. Čia rasite įvairių raugerškių, sedulų, diervilių, lauksvų ir kitų be galo gražių želdinių spalvotais lapais.  

Raugerškis tunbergo ‘ATROPURPUREA NANA’

Kaina 9,00 €

Ši rūšis tinkama ne tik vieną auginti, bet ir neaukštoms gyvatvorėms sudaryti apjuosiant gėlynus. Patrauklūs tamsiai raudoni lapai. Visi raugerškiai nebijo karpymo, ne išimtis ir šis, todėl galite suteikti bet kokią norimą formą.

Veigėlė gražiažiedė „BRIGELA“ PBR

Kaina 6,95 €

Ši veigėlė yra graži visais augimo laikotarpiais. Puošni margais lapais (žali su gelsvais pakraščiukais) ir ryškiais raudonais žiedais. Patariama genėti iš kart po žydėjimo birželio mėn. Tai krūmas, prie kurio, žydėjimo metu norisi fotografuotis.

Raugerškis tunbergo ‘JOANNA’

Kaina 6,20 €

Šis raugerškis žaismingas savo lapų spalvomis ir patogus mažose erdvėse dėl savo kompaktiško augimo. Krūmo forma plačiai išsiskleidusi. Tinka žemoms gyvatvorėms (dažniausiai nesuformuotoms) ar pakraščiams. Naudinga sodinti į konteinerius ir į alpinariumus.

Raugerškis tunbergo Fireball Raugerškis tunbergo Fireball
  • Nauja

Raugerškis tunbergo Fireball

Kaina 7,50 €

Lapai blizgūs raudonos spalvos. Nereiklus, formuojamas augalas. Augalas geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutiniškai drėgnoje, bet laidžioje dirvoje.

Japoninė lanksva Firelight Japoninė lanksva Firelight
  • Nauja

Japoninė lanksva Firelight

Kaina 4,50 €

Žydi birželio- liepos mėn. Žiedai švelniai rausvos spalvos. Ši lanksva išsiskiria sodrios spalvos laja. Užauga iki 1,2m. aukščio ir pločio.