Filtruoti pagal

Kaina
Pristatymas
Pardavėjas
daugiau... mažiau
Sodo prekės

Sodo prekės

Sodo prekės palengvins jūsų kasdienius darbus kieme. Čia rasite visko, ko reikia daiginimui, dirvožemio gerinimui, auginimui, kompostavimui, sodo bei daržo priežiūrai. Platus laistymo įrangos pasirinkimas. Organinės trąšos ir priemonės prevencijai nuo kenkėjų bei kovai su jais. 

Substratas PROFI mix 1b 250l sejimui ir auginimui

Kaina 17,80 €

Substratas skirtas augalų pikiavimui ir įšaknydinimui .
Jis pagamintas pagal specialią receptūrą iš ekologiškai švarių durpių, kuriose nėra ligų sukėlėjų ir kenkėjų, praturtintos maistiniais priedais ir mikroelementais.
Perlitas užtikrina didesnę oro dalį ir geresnį šaknų kvėpavimą, molis reguliuoja mikroelementų apykaitą ir palaiko drėgmę.
Substratas praturtintas papildomu mikroelementų mišiniu Radigen ir šaknų vystymąsi skatinančiu Bioroot tirpalu.

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" vandentiekiui
  • −10%
  • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" vandentiekiui

Kaina 46,80 € Įprasta kaina 52,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 150 m2 plotą. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui.
Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomų augalų kiekį galima padidinti.

Pavasarinės trąšos 10kg

Kaina 13,30 €

Kompleksinės trąšos, skirtos daugeliui auginamų daržovių, vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, gyvatvorių tręšimui pavasarį prieš sėją ar jau augantiems augalams.

Schultz trąšos uogoms „Berries food“ 900 g

Kaina 16,00 €

Puikiai subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos, specialiai sukurtos visoms uogoms ir vaiskrūmiams: braškėms, avietėms, gervuogėms, vynuogėms, aktinidijoms, serbentams, agrastams, aronijoms, valgomiesiems sausmedžiams bei vaismedžiams: obelims, kriaušėms, slyvoms, vyšnioms, persikams, abrikosams. 

ATAKA WASP putos vapsvoms ir širšėms lizduose naikinti 75...

Kaina 11,00 €

Greito poveikio purškiamos putos vapsvoms ir širšėms lizduose naikinti.

Aukšto slėgio flakonas purškia net 5 metrus, todėl sunkiau pasiekiamus lizdus apdorosite be vargo ir išlaikysite saugų atstumą nuo vabzdžių. Putas purkškite taip, kad jos visiškai apgaubtų lizdą. Tokiu būdu vabzdžiai negalės išskristi ir greit nugaiš.

Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras) Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras)
  • −10%
  • −10%

Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras)

Kaina 205,20 € Įprasta kaina 228,00 €

Tai automatinės laistymo sistemos rinkinys, kuris suteikia galimybę tolygiai ir efektyviai palaistyti 100 m2 plotą. Rinkinys nereikalauja elektros energijos, kas suteikia didelį pranašumą ir padidina panaudojimo galimybes. Šis rinkinys rinkinys tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Komplektą sudaro aukštos kokybės bei patvarios detalės, kurių pagalba rinkinys tarnaus ne vienerius metus. Svarbu paminėti, kad sistema nereikalauja specialaus papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Svarbu žinoti, kad sistema dirbtų efektyviai vandens debitas turi būti >1,5 m3/val.

Rankinis slėginis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, 1,5 kg Rankinis slėginis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, 1,5 kg
  • Nauja

Rankinis slėginis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, ...

Kaina 22,00 €

Visiška naujiena mūsų rinkoje, italų gamintojo Volpi naujas produktas - miltelių pavidalo chemijos purkštuvai. Pripildykite chemijai skirtą purkštuvo talpą. Po to tiesiog purkštuvo rankenėles suspauskite ir atleiskite, visą tai kartokite viso purškimo metu. Viso šio veiksmo metu per purkštuvą ant augalų dūmų pavidalu sklis chemija. Naudojimo metu patartina dėvėti apsauginę veido kaukę. Baigę naudoti šį įrankį, nusiplaukite švariai rankas ir veidą. Nepamirškite po naudojimo išplauti ir pačio purkštuvo.

Reguliuojamas lenkto profilio sekatorius

Kaina 47,00 €

Profesionalus, tvirtas ir patvarus sekatorius išsiskiria savo galimybe pagal poreikį reguliuoti ašmenų poziciją. Atlikus kelis paprastus veiksmus, ašmenis galima priartinti arba atitolinti viena nuo kitos. Ši galimybė padeda įrankį pritaikyti prie kiekvieno pjovimo objekto individualiai. Sekatoriaus pagalba lengvai ir greitai genėkite nudžiuvusias, netinkamas medelių šakas ar nukirpkite kitus augalus.

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis
  • −10%
  • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis

Kaina 27,90 € Įprasta kaina 31,00 €

Rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 20 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka laistyti pavienius augalus, augančius vazonuose: terasose, vidiniuose kiemeliuose, žiemos soduose. Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina)

Komposto dėžė Thermo-Wood 600 L su pagrindu

Kaina 156,00 €

Vokiečių gamybos komposto dėžė Thermo-Wood su pagrindu – puikiai derės Jūsų sode ir palengvins kompostavimą. Terminę medžio imitacijos plastikinę komposto dėžę lengvai pritaikysite prie bet kokios aplinkos ir ne tik žaviai papuošite savo sodą, bet ir prisidėsite prie ekologiško gyvenimo. Į komplektą įeina komposto dėžės pagrindas, tvarkingam ir greitam komposto surinkimui.