Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Daiginimui

Daiginimui skirtos sodo prekės.

Sodinimo rinkinys

Kaina 3,10 €

Šis praktiškas ir patogus sodinimo rinkinys susideda iš dviejų įrankių. Šių įrankių pagalba nesunkiai iškasite augalą ir padarę skylutę įsodinsite į dirvą sodinuką.

 

Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm (3 vnt) Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm (3 vnt)
TOP

Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm (3 vnt)

Kaina 16,00 €

Daiginimo šiltnamis skirtas auginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš perdirbto ir perdirbamo plastiko, todėl daiginsite augalus ne tik sutaupydami vietos, bet ir tausodami gamtą.

 

Pakuotėje yra 3 vienetai.

Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (37,5 x 13,5 cm) Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (37,5 x 13,5 cm)
TOP

Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (3...

Kaina 10,90 €

Šios daigyklos privalumas - efektyvus savaiminis drėkinimas ir jau esančios rinkinyje kokoso plaušo daiginimo tabtelės (12 vnt.) vietoj durpių. Tabletės palietos vandeniu išsiplės ir bus puiki terpė pasėti sėklas. Daiginimo principas labai paprastas: pripildote rezervuarą vandens, pasodinate sėklas ir augantys augalai pastatyti ant padėkliuko, jei reikia, natūraliai semiasi vandens. Pripildytas vandens rezervuaras drėkina augalus iki 10 dienų. Šiuo laistymo būdu augalai bus tolygiai palaistyti: nei per daug, nei per mažai. 

Namelio formos šiltnamis LEON 2x3

Kaina 479,00 €

Namuko formos šiltnamis, norintiems kompaktiško jaukaus statinio. Šis šiltnamis yra gaminamas Latvijoje iš cinkuoto plieno profilių, kurių matmenys yra 40×40 mm.

Polietileniniai vazonėliai daigams 1 L 100 vnt.

Kaina 6,00 €

Tai puikus būdas auginti, transportuoti ir realizuoti gėles, augalus ar medelius.
Šie ekonomiški ir universalūs polietileniniai vazonėliai – puiki alternatyva brangiems ir nepaslankiems plastikiniams vazonams.

Organinė trąša SaproExtract
EKO
LT

Organinė trąša SaproExtract

Kaina 9,90 €

Skysta trąša iš organinio sapropelio. 

 Unikalus grynų ir biologiškai prieinamų augalui organinių medžiagų ir junginių: makro- ir mikroelementų, huminių ir fulvo rūgščių, aminorūgščių, angliavandenių ir vitaminų derinys iš civilizacijos nepaliestos grynosios gamtos, kuris gerina dirvožemių derlumo savybes ir aktyvina augalų augimo procesus

Suyrantys stačiakampiai vazonai 10 x 14.5 cm (5 vnt.)

Kaina 2,70 €

Suyrantis vazonai - tai ekologiški augalų auginimo vazonai, kurie savaime suyra. Šie vazonai pagaminti iš 100% natūralių augalinių žaliavų, todėl įsigijus šiuos vazonus yra prisidedama prie sveikos ir tvarios gyvenamosios aplinkos. Šie vazonai yra neabejotinos kokybės, nekenkia gamtai ir atitinka standartus. Suyrantys vazonai labai tinka natūraliam ekologiškam auginimui.

https://www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI

Rankinis purkštuvas 0,5L
  • Nauja

Rankinis purkštuvas 0,5L

Kaina 1,60 €

Palaistykite savo kambarinius augalus greitai ir lengvai. Su šiuo kokybišku italų gamintojo Volpi rankiniu purkštuvu Jūsų vazoninių augalų priežiūra bus dar paprastesnė. Galimi du purškimo būdai: platesne ir tiesiogine srove.

Daiginimo šiltnamis 53,5 x 15,5 cm

Kaina 6,00 €

Daiginimo šiltnamis skirtas auginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš perdirbto ir perdirbamo plastiko, todėl daiginsite augalus ne tik sutaupydami vietos, bet ir tausodami gamtą.

Schultz įsišaknijimo hormonai Pokon 25 g

Kaina 9,70 €

Įsišaknijimo reguliatorius (hormonai) skirtas skatinti  greitesnį ir sveikesnį auginių įsišaknijimą, augalų šaknų sistemos vystymąsi,  daigų ir persodintų augalų prigijimą. Tinka dauginti visus kambario, balkono, šiltnamio ir lauko augalus.

Trąšos ir augalų apsaugos priemonė Altosan B/Z 30 ml

Kaina 2,90 €

Šių trąšų sudėtyje yra chitozano (natūralios kilmės polisacharido), kuris sustiprina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. 

ALTOSAN B/Zn rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt. Ypač tinka lauko ir šiltnamio daržovėms apdoroti.

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

Sodo įrankių diržas Sodo įrankių diržas
TOP
Greitas pristatymas

Sodo įrankių diržas

Kaina 12,00 €

Turite sodą ar daržą ir mėgstate jame darbuotis? O gal išėjus tvarkytis į sodą vis nerandate ar pamirštate reikiamus įrankius? Šis sodo juosmens diržas Jums puikiai tiks ir pravers. Dirže yra nemažai įvairių kišenėlių į kurias galėsite susidėti visus reikiamus įrankius ir turėti šalia savęs.

Organinė trąša Agrolinija S
EKO
LT

Organinė trąša Agrolinija S

Kaina 9,90 €

SKYSTA ORGANINĖ TRĄŠA - BIOSTIMULIATORIUS

Natūralios organinės kilmės trąša, pagaminta iš galvijų mėšlo komposto

Sertifikuota ekologinei žemdirbystei