Filtruoti pagal

Kategorijos
Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
Saulės gausa
Žiedų spalva
Žydėjimo laikas
daugiau... mažiau
Dirvožemis
Drėgmė
Lapai
daugiau... mažiau
Atsparumo šalčiui zona
daugiau... mažiau
Žiedų spalva
daugiau... mažiau
Vazonas

Daugiametės gėlės

Daugiametės gėlės — tvarus pasirinkimas! Nesunkiai prižiūrimi augalai jūsų kiemą puoš metai iš metų. Gausiai žydinčios daugiametės gėles ne tik džiugins savo ryškiaspalviais žiedais, bet ir pritrauks bites bei drugelius. Daugiametės gėlės dažniausiai mėgsta vietas su daugiau saulės, bet čia taip pat rasite ir tų, kurios gali augti pavėsyje. Išsirinkite iš tradicinių, klasikinių ar labiau laukinę pievą primenančių — natūralistinio gėlyno — augalų sodinukų. Platus bijūnų šaknų pasirinkimas. 

BIJŪNAS PAUL M. WILD 3/5 2022 RUDUO

Kaina 10,00 €

Bijūnas 'Paul M. Wild' yra vėlyvas pilnaviduris rubino raudonumo Bijūnas. Dideli, vešlūs ir kvepiantys aksominiai raudoni žiedai,  atsparūs blukimui, neįprasto savo sezonui atspalvio, geros lapijos, tvirtas krūmas.  DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS PILLOW TALK 3/5 2022 RUDUO

Kaina 18,00 €

Vėlyvasis „Pillow Talk“ yra rožės formos. Milžiniški žiedai užpildyti tūkstančiais šviesiai rausvų žiedlapių, kurie beveik visiškai balti link centro. Dideli ir galingi stiebai bei dideli žali lapai papildo jos savybes.

„Pillow Talks“ rožiniai pumpurai gali tapti  iki 50 mm pločio ir išsivystyti į žiedus, kurių skersmuo nesunkiai siekia 20 cm. Gėlių su tokiomis neįtikėtinomis specifikacijomis nėra daug.

Paeonia Pillow Talk veisė garsus amerikiečių selekcininkas Roy Klehm. Ši veislė buvo įregistruota 1973 m., o 1994 m. Amerikos bijūnų draugija apdovanota aukso medaliu. DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

Šluotelinė hortenzija ,,Bobo“
  • Nauja

Šluotelinė hortenzija ,,Bobo“

Kaina 9,00 €

Šluotelinė hortenzija ,,Bobo“ yra žemaūgė, užauga iki 1 m. aukščio.  Žiedų spalva balta, šiek tiek parausta.
Reikalauja lengvo kasmetinio genėjimo. Atspari šalčiui.

BIJŪNAS PAULA FAY 3/5 2022 RUDUO

Kaina 9,00 €

 'Paula Fay' yra ankstyvas rožinis  hibridas, pusiau pilnaviduris, gali būti fluoresencinis rožinis arba ryškiai šviesiai raudonas vėsesnio klimato sąlygomis, geras skintas žiedas, jis priklauso "gerų" gerai apmokamų bijūnų skintų gėlių sąrašui. , Amerikos bijūnų draugijos aukso medalis 1988 m., (Fay, JAV, 1968). DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS HIGHLIGHT 3/5 2022 RUDUO

Kaina 13,00 €

Highlight yra labai tamsiai raudonas bijūnas su dideliais pilnaviduriais žiedais. Šis bijūnas turi nedaug šoninių pumpurų ir tai bijūnų veislė, kuri labai tinka skynimui. Stiprus augalas. DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS NORMA VOLZ 3/5 2022 RUDUO

Kaina 18,00 €

Bijūnas 'Norma Volz' yra pilnaviduris baltas bijūnas, kuris turi labai lengvų kreminių atspalvių. Labai didelis žiedas, kvapnus ir įspūdingas. Masyvūs žiedai, stiprus krūmas, tamsiai žalia lapija, stiebai stiprūs, Apdovanota Myron D. Bigger plaque at Minneapolis 1962 & American Peony Society Gold Medal Award 1987, (Volz, 1962, USA). DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžio. Šaknies dydis: 3/5 akys. 

BIJŪNAS LORELEI 3/5 2022 RUDUO

Kaina 23,00 €

Bijūnas 'Lorelei' yra vidutinio ankstyvumo, pilnaviduris  hibridas. Žiedai dideli, pilnaviduriai,  tikrai neįprasta rausvai oranžinė spalva. (Hollingsworth 1996). DĖMESIO šaknies nuotrauka yra informacinio pobūdžioŠaknies dydis: 3/5 akys.