Augalai internetu viskas vienoje vietoje

Mes esame e-prekyvietė, kurioje galima įsigyti augalų ir jų priežiūrai reikalingų prekių iš įvairių Lietuvos medelynų bei sodo prekių pardavėjų.

Mes siekiame sutaupyti augalų mėgėjų ir profesionalų laiką ir pastangas beieškant geriausių sprendimų. Stengiamės, kad medelynai galėtų pasiūlyti savo išpuoselėtus augalus internetu kuo platesnei auditorijai. Bendrų pastangų dėka čia vienoje vietoje galima rasti gausų pasirinkimą ir užsisakyti augalus bei sodo prekes internetu su pristatymu į namus iš skirtingų pardavėjų.

Sprendimai

Mums nuoširdžiai rūpi pateikti jums platų ir informatyvų pasirinkimą, pasidalinti su jumis augalų idėjomis ir priežiūros patarimais.

Prekyvietėje rasite dizaino derinius gėlynams, sodams, alpinariumams ar terasoms. Augalus išsirinksite pagal jūsų individualią aplinkos situaciją ir norus. Lengvai rasite, kurie augalai ankstyviausi, kurie privilios bites, kurie tinka gyvatvorėms, kurie vaismedžiai ne tik skaniausi bet ir dekoratyvūs, surasite sprendimų dauginimui, drėgmės palaikymui ir priežiūrai.

Meilė aplinkai

Mes tikime, kad gėlynuose, soduose, terasose, balkonuose ir net ant palangės slypi begalės džiaugsmo.

Mes viliamės, kad Emedelynas.lt e-prekyvietėje esant gausiam ir patogesniam augalų išsirinkimui ir įsigyjimui, Lietuvos medelynai užaugins dar daugiau daigelių, sodinukų, gėlių svogūnėlių, žalumos ir žiedų. O šaunieji Lietuvos žmonės drąsiau augins savo svajones bei dar labiau džiaugsis savo aplinka.