Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Laistymo įranga

Laistymo įranga efektyviam sodo ir daržo drėgmės palaikymui. 

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m

Kaina 31,50 € Įprasta kaina 35,00 €

Lašelinio laistymo "Keturkojis" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 10 m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinio laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės. Rekomenduojamas aukštis 1 m virš laistomo ploto.

! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Darbui nereikalingas siurblys

! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m" Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m"

Kaina 22,50 € Įprasta kaina 25,00 €

Lašelinio laistymo sistema "Gyvatvorė" skirta laistyti iki 25 metrų eilę gyvatvorės. Rinkinys labiausiai tinka laistyti: tujas, buksmedžius ir kitas gyvatvores. Į šią lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti švarus, kad lašintuvai neužsikimštų nešvarumais.

Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui

Kaina 18,00 € Įprasta kaina 20,00 €

Laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui - tai puiki, aukščiausios kokybės laistymo sistema pasižyminti itin tolygiu purškimu, kuri padės be vargo palieti Jūsų daržą.

Pistoletas White Line SIMPLE

Kaina 9,00 €

Reguliuojamas purkštuvas Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Užpatentuotas vandens įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mechanizmas.

Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras) Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras)
 • −10%
 • −10%

Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras)

Kaina 205,20 € Įprasta kaina 228,00 €

Tai automatinės laistymo sistemos rinkinys, kuris suteikia galimybę tolygiai ir efektyviai palaistyti 100 m2 plotą. Rinkinys nereikalauja elektros energijos, kas suteikia didelį pranašumą ir padidina panaudojimo galimybes. Šis rinkinys rinkinys tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Komplektą sudaro aukštos kokybės bei patvarios detalės, kurių pagalba rinkinys tarnaus ne vienerius metus. Svarbu paminėti, kad sistema nereikalauja specialaus papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Svarbu žinoti, kad sistema dirbtų efektyviai vandens debitas turi būti >1,5 m3/val.

Laistymo rinkinys "Vandens taškas" Laistymo rinkinys "Vandens taškas"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Vandens taškas"

Kaina 39,60 € Įprasta kaina 44,00 €

Rinkinys „Vandens Taškas“ - tai labai patogus būdas įsirengti laistymo tašką savo kieme. Ši konstrukcija leidžia greitai ir be papildomų pastangų prijungti laistymo žarną prie vandens šaltinio Jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog viduryje Jūsų sklypo. Tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Rinkinį sudaro aukštos kokybės, patvarios detalės: laistymo taškas - hidrantas, greitas pajungimas laistymo žarnai ir jungiamosios detalės. Ši sistema nereikalauja papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Vamzdį reikia užkasti 20-30 cm gylyje.

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" vandentiekiui

Kaina 45,00 € Įprasta kaina 50,00 €

Lašelinio laistymo "Trys lysvės" vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti tris laistymo linijas iki 60 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus.

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18" Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18"

Kaina 47,70 € Įprasta kaina 53,00 €

Šiltnamio rūko sistema - tai aukštos kokybės, efektyvi pakabinama drėkinimo sistema skirta 18 m2 dydžio šiltnamiui, skirta laistyti iš viršaus. Ši sistema gali būti naudojama drėkinimui, oro temperatūros sumažinimui, klimato reguliavimui bei oro drėgmės padidinimui. Smulkūs lašai nepažeidžia augalų, todėl ypač tinka daigynų laistymui. Rinkinyje esantys mikropurkštuvai užtikrina tolygų, taupų ir kokybišką laistymą, padeda pagerinti augalo būklę.

Vienas mikropurkštuvas išlaisto 35 l/val. Laisto penkiomis kryptimis.

Į šią laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, patartina naudoti filtrą.

Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2 Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2

Kaina 57,60 € Įprasta kaina 64,00 €

Rinkinys „Vandens Taškas“ - tai labai patogus būdas įsirengti laistymo tašką savo kieme. Ši konstrukcija leidžia greitai ir be papildomų pastangų prijungti laistymo žarną prie vandens šaltinio Jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog viduryje Jūsų sklypo. Tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Rinkinį sudaro aukštos kokybės, patvarios detalės: laistymo taškas - hidrantas, greitas pajungimas laistymo žarnai ir jungiamosios detalės. Ši sistema nereikalauja papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Vamzdį reikia užkasti 20-30 cm gylyje.

Valdiklis gravitaciniam laistymui MAIDINA

Kaina 45,00 €

Šį valdiklį galima naudoti lauke bei šiltnamyje laistymo sistemos kontrolei. Valdiklis tinkamas naudoti laistymui iš talpos. Laikmatis netinka sąlyčiui su cheminėmis, degiomis, sprogstamosiomis medžiagomis ir maistu. Galimas paleidimas rankiniu būdu. Valdiklis turi laistymo atidėjimo funkciją, kuri leidžia pavėlinti pirmojo starto laiką nuo 1 iki 23 valandų. Svarbu žinoti, kad laistymo trukmės reikšmė turi būti didesnė už laistymo intervalo reikšmę. Šis valdiklis tinkamas naudojimui tik su švariu vandeniu, o jeigu vanduo nėra švarus prieš valdiklį montuokite vandens filtrą.

 

Valdiklio montavimas - tik vertikaliai. 

Trąšų indelis ¾“ vidinis sriegis x išorinis sriegis

Kaina 8,00 €

Trąšų indelis puikiai tinka laistymo rinkiniams, norint  nedemontuojant ar kitaip neardant sistemos patręšti savo gėles, daržoves ar kitus auginamus augalus. Indelis yra permatomas su matavimo skale mililitrais arba uncijomis, tai itin patogus būdas sekti kiek įpilate ir išnaudojate trąšų. Viršuje yra rankenėlė, kuri leidžia dozuoti trąšas (4 dozavimo lygiai), taip pat galima visiškai užsukti trąšų dozavimą.

 

! Trąšų dozavimo indelis turi būti statomas prieš filtrą.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7SgvNPQk9x4

 

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12" Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"

Kaina 38,70 € Įprasta kaina 43,00 €

Šiltnamio rūko sistema - tai aukštos kokybės, efektyvi pakabinama drėkinimo sistema skirta 12 m2 dydžio šiltnamiui, skirta laistyti iš viršaus. Ši sistema gali būti naudojama drėkinimui, oro temperatūros sumažinimui, klimato reguliavimui bei oro drėgmės padidinimui. Smulkūs lašai nepažeidžia augalų, todėl ypač tinka daigynų laistymui. Rinkinyje esantys mikropurkštuvai užtikrina tolygų, taupų ir kokybišką laistymą, padeda pagerinti augalo būklę.

Vienas mikropurkštuvas išlaisto 35 l/val.

Laisto penkiomis kryptimis. 

Į laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, patartina naudoti filtrą.

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" gravitacinis

Kaina 48,60 € Įprasta kaina 54,00 €

Lašelinio laistymo "Trys lysvės" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti tris laistymo linijas iki 60 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 20m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas, gėles, baklažanus ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį.

! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu.

! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" gravitacinis

Kaina 33,30 € Įprasta kaina 37,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 70 m 2. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui. Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomą plotą galima padidinti. Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro, pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Darbui nereikalingas siurblys ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" gravitacinis

Kaina 29,70 € Įprasta kaina 33,00 €

Lašelinio laistymo "Dvikojis" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 30 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 8m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Automatinis rinkinys „Terasa“ su vandens siurbliu Automatinis rinkinys „Terasa“ su vandens siurbliu
 • −10%
 • −10%

Automatinis rinkinys „Terasa“ su vandens siurbliu

Kaina 108,90 € Įprasta kaina 121,00 €

Automatinė lašelio laistymo sistema "Terasa" su vandens siurbliu skirta neturintiems jokio vandens šaltinio (vandentiekio) savo terasoje arba balkone. Ši sistema valdiklyje jau turi integruotą vandens siurbliuką, kuris siurbia vandenį iš vandens talpos.

! Vienas lašintuvas per 10 minučių išlašina 100 mililitrų.

Maidina surenkama vandens talpa, 200 L

Kaina 44,00 €

MAIDINA vandens talpa 200 L - tai ypač patogus ir greitas būdas kaupti vandenį. Vandens talpą surinksite vos per kelias minutes ir Jums nereikės jokių įrankių. Talpa pagaminta iš tvirtos, bet lengvos medžiagos, todėl ją transportuosite labai lengvai ir greitai. Vandens talpa, kai bus tuščia, užims labai nedaug vietos, todėl nereikės ieškoti specialiai didelės erdvės jai laikyti.

Rezervuaras su dangčiu, 210 L

Kaina 35,00 €

Rezervuaras puikiai tinka sode ar šiltnamyje. Idealiai tinka gravitaciniams rinkiniams.

 

Į komplektą įeina talpa, dangtis talpai ir kranelis.

 

Talpoje yra žyma, kurioje vietoje reikia daryti skylę kraneliui.