Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Žemės, durpių substratai

Rūgsčios durpės Stender 250l

Kaina 11,70 €

Mūsų siūlomos durpės yra naudojamos kaip žaliava substratų gamybai, taip pat, kaip priedas, pagerinantis dirvožemio kokybę sodininkystėje ir žemės ūkyje.

Biolan Rožių žemė 50l

Kaina 5,30 €

Naudojimui paruoštas substratas, yra pagamintas iš durpių ir komposto mišinio, puikiai tinka rožėms auginti sode.

Biolan Daržo juodžemis 45l

Kaina 3,90 €

Patręštas ir pakalkintas daržo juodžemis Biolan skirtas sodininkams mėgėjams. Dirvoje esančios maistinės medžiagos patenkina net ir reikliausių augalų poreikius. Biolan Daržo juodžemyje nėra piktžolių sėklų ir sunkiųjų metalų.

KOMPOSTINĖ ŽEMĖ UNIVERSALI 50l

Kaina 4,20 €

Skirta daržovių, dekoratyvinių augalų auginimui atvirame ir uždarame grunte, sodinamų vaismedžių ir vaiskrūmių šaknų užpylimui. Tinka lengvų ir sunkių gruntų struktūrai pagerinti.

Organix Mix Saprohumus 50l

Kaina 8,80 €

Sapropelis yra dumblingos nuosėdos, susidariusios gėlų, stovinčių vandens telkinių (ežerų) dugne. Sapropelis yra ekologiškai švariausia medžiaga, neužteršta sunkiaisiais metalais bei radionuklidais. Turi antiradiacines savybes.

Biolan Sodinimo žemė 50l

Kaina 6,60 €

Biolan Sodinimo žemė  — tai substratas, skirtas daržo augalams sodinti, kurio sudėtyje yra kompostas, bioanglys ir mikorizė.

Substratas PROFI mix 1b 250l sejimui ir auginimui

Kaina 17,80 €

Substratas skirtas augalų pikiavimui ir įšaknydinimui .
Jis pagamintas pagal specialią receptūrą iš ekologiškai švarių durpių, kuriose nėra ligų sukėlėjų ir kenkėjų, praturtintos maistiniais priedais ir mikroelementais.
Perlitas užtikrina didesnę oro dalį ir geresnį šaknų kvėpavimą, molis reguliuoja mikroelementų apykaitą ir palaiko drėgmę.
Substratas praturtintas papildomu mikroelementų mišiniu Radigen ir šaknų vystymąsi skatinančiu Bioroot tirpalu.