Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
Saulės gausa
Dirvožemis
Drėgmė
Lapai
Sodinuko aukštis
Atsparumo šalčiui zona
Vazonas

Kompaktiški

Kompaktiški, žemaūgiai, lėtai augantys spygliuočiai augalai puikiai tiks mažesnėms erdvėms. Išsirinkite iš tradicinių ar įmantresnių spygliuočių augalų veislių. Sodinukai auginti vazonuose. 

Hondinė pušis ,,Jane Kluis“
  • Nauja

Hondinė pušis ,,Jane Kluis“

Kaina 29,00 €

Žemaūgė, auga lėtai, lajos forma suploto rutulio forma, spygliai sodriai žali. 10-ties metų hondinė pušis ,,Jane Kluis“ pasiekia apie 0,6 m. Dirvožemiui nereikli, nemėgsta užmirkusio grunto.

Tuja didžioji „WHIPCORD“

Kaina 7,50 €

Whipcord netoleruoja sausų sąlygų, nes šaknys paviršinės. Nors augalas auga ir saulėje, bet labiau vertina lengvą popietės pavėsį. Sausą vasarą reikia laistyti ir mulčiuoti. Dėl neįprastos siūliškos formos yra labai populiarus ir visų mėgiamas.

Vakarinė tuja ,,Danica“
  • Nauja

Vakarinė tuja ,,Danica“

Kaina 6,00 €

Nykštukinė, taisyklingos rutulio formos vakarinė tuja ,,Danica“. Ši tuja taps bet kurio, net ir paties mažiausio sodo puošmena.  Puikiai tinka alpinariumams, balkonams ir terasoms.

Paprastoji eglė Maxwellii Paprastoji eglė Maxwellii
  • Nauja

Paprastoji eglė Maxwellii

Kaina 9,00 €
Paprastoji eglė Maxwellii kaip ir kitos paprastosios eglės geriausiai augs pakankamai drėgnoje, gerai drenuotoje dirvoje, saulėtoje vietoje.
Ši eglė užauga iki 60 cm aukščio ir 1m. pločio.
 
Sodinuko dydis: 20-25 cm. C3 vazonas

Kadagys žvynuotasis ‘Blue star’

Kaina 5,50 €

Vienas iš populiariausių spygliuočių veislių. Vertinamas dėl kompaktiško, lėto augimo ir ryškių sidabriškai mėlynų spyglių. Tinka auginti sodinant į gėlynus, alpinariumus, kapinėms.