Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Priežiūrai

Sodo prekės — viskas, ko reikia sodo ir daržo priežiūrai.

Biolan Sodinimo žemė 50l

Kaina 6,60 €

Biolan Sodinimo žemė  — tai substratas, skirtas daržo augalams sodinti, kurio sudėtyje yra kompostas, bioanglys ir mikorizė.

Pomidoro segtukas

Kaina 0,09 €

Pomidorų segtukai skirti susegti ar pritvirtinti pomidorų stiebus prie tvorelės, kuolo arba prie kito stiebo.

Sodo tepalas su bičių vašku Bee Fort 150 g

Kaina 2,30 €

Bičių vaškas, esantis sodo tepale – kaip „balzamas“ – greitai užgydo žaizdas (vaiskrūmių, vaismedžių, sumedėjusių dekoratyvinių augalų) po genėjimo, skiepijimo, akiavimo, gyvūnų pažeidimų, žievės įtrūkimų, audrų ar šalnų.

Atsparus oro sąlygoms, malonaus kvapo.

Kuoliukas 1,1cm x 80 cm

Kaina 0,90 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Geotekstilė 200 g/m2 2x50 m

Kaina 100,00 €

Geotekstilė – pralaidus vandeniui audinys, apsaugantis nuo piktžolių augimo. Ji tarnauja kaip pagrindas tvarkant gerbūvį, atliekant įvairius landšafto formavimo darbus.

Gali būti naudojama tarp įvairių skirtingų medžiagų: trinkelių, mulčo, skaldos, smėlio ir pan.

Reguliuojamas lenkto profilio sekatorius

Kaina 47,00 €

Profesionalus, tvirtas ir patvarus sekatorius išsiskiria savo galimybe pagal poreikį reguliuoti ašmenų poziciją. Atlikus kelis paprastus veiksmus, ašmenis galima priartinti arba atitolinti viena nuo kitos. Ši galimybė padeda įrankį pritaikyti prie kiekvieno pjovimo objekto individualiai. Sekatoriaus pagalba lengvai ir greitai genėkite nudžiuvusias, netinkamas medelių šakas ar nukirpkite kitus augalus.

Filtras diskinis ¾"

Kaina 14,00 €

Idealiai tinka lašelinėms laistymo sistemoms (tarp jų ir nuo vandentiekio laistymo rinkiniams).

Filtravimo frakcija 120 mikronų.

Lenktas pjūklas Kamikaze su dėklu KM6532

Kaina 26,00 €

Palengvinkite sodo darbus šio pjūklo pagalba. Lenkta ašmenų forma garantuoja geresnį sukibimą, didelį komfortą ir vibracijos sumažinimą. Plastikinė, neslystančia guma padengta rankena idealiai pritaikyta delnui, tad nereikia darbuojantis naudoti net pirštinių. Išlenkti Kamikaze KM6532 ašmenys pagaląsti naudojant naujovišką sistemą, vadinamą tuščiaviduriu gruntu (ritininiu galandinimu), kuri sumažina ašmenų storį ir trintį su mediena, sukuria tobulą simetriją. Chromuoti ašmenys apsaugoti nuo rūdžių, tad visada užtikrintas sklandus ir greitas pjovimas su minimaliomis pastangomis. Kamikaze pjūklų ašmenys pagaminti iš SK-4 plieno ir anglies, kurie padidina jų elastingumą ir stiprumą. Lengvesniam ir saugesniam transportavimui pridedas specialus dėklas.

Mišinys medeliams baltinti 2,5 kg

Kaina 2,90 €

Mišinys, skirtas vaismedžių kamienų apsaugai nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Ši priemonė stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus. Tai visiškai naudojimui paruoštas mišinys, telieka tik atskiesti vandeniu.