Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas

Sodinimui

Sodo prekės, palengvinančios sodinimo darbus. 

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" vandentiekiui

Kaina 35,10 € Įprasta kaina 39,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 70 m 2. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui.
Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomų augalų kiekį galima padidinti.

Granuliuota galvijų komposto trąša
EKO
LT

Granuliuota galvijų komposto trąša

Kaina 7,00 €

Granuliuotas organinis galvijų  kompostas 

Organinės kilmės ekologiškai švarus kompostas gaminamas iš kraikinio mėsinių galvijų mėšlo. Mėšlas kompostuojamas pagal pažangią technologiją, kuri leidžia greitai bei kokybiškai (neįterpiant jokių papildomų stimuliatorių) kompostuoti kraikinį mėšlą

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m

Kaina 31,50 € Įprasta kaina 35,00 €

Lašelinio laistymo "Keturkojis" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 10 m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinio laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės. Rekomenduojamas aukštis 1 m virš laistomo ploto.

! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Darbui nereikalingas siurblys

! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Mikrobiologinis preparatas POLI M 500 ml

Kaina 14,60 €

Šis mikrobiologinis preparatas alternatyva Fitosporino naudojimui.

Naudodami preparatą Poli M sumažinsite ligų ir kenkėjų kiekį. Turėsite gražesnius, gausiau žydinčius augalus. Gausite didesnį vaisių, uogų bei daržovių derlių. Tinka visam sodui ir daržui.

EFEKTYVUS, KONCENTRUOTAS, NATŪRALUS, EKONOMIŠKAS (1 L skiedžiasi iki 2000 L vandens)

Tinka visiems dekoratyviniams augalams, gėlėms, vaismedžiams, vaiskrūmiams, daržovėms, uogoms, vejai ir kt.

Profesionalus daigyklos rinkinys 54 x 31 cm (su padėklu)

Kaina 15,50 €

Profesionalus daigyklos rinkinys yra puikus pagalbininkas tiems, kas užmiršta laistyti augalus bei ideliai tinka augalų drėkinimui išvykus. Augalų drėkinimo audinys yra sudrėkinimas ir automatiškai palaiko drėgmę daigykloje. Apatinį augalų dėklą ir pakloto galima ir nenaudoti, o naudoti tik esant išvykus. Puikiai tinka pipirams, cukinijoms, agurkams, aitriosioms daržovėms ir pomidorams auginti.

Laistymo rinkinys gėlynams ir gyvatvorėms "Oazė" Laistymo rinkinys gėlynams ir gyvatvorėms "Oazė"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys gėlynams ir gyvatvorėms "Oazė"

Kaina 45,90 € Įprasta kaina 51,00 €

Laistymo sistemos rinkinys skirtas lengvai, efektyviai ir tolygiai drėkinti medelius, krūmus bei gėlynus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori per trumpą laiko tarpą efektyviai palaistyti augalus. Dėka reguliuojamų purkštuvų, galite nustatyti išlaistomo vandens kiekį. Taip padės sutaupyti laiko ir jėgų bei leis džiaugtis tobulai atrodančiu sodu ar gėlynu.

Rinkinys taip pat šaunus tuo, kad tiks palaistyti skirtingas augalų kultūras vienu metu. Rinkinį sudaro aukštos kokybės, patvarios detalės bei mikropurkštuvai, todėl galite būti užtikrinti, kad sistema tarnaus ne vienerius metus. Ši sistema nereikalauja papildomo specialaus aptarnavimo prieš žiemą. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje.

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis

Kaina 27,90 € Įprasta kaina 31,00 €

Rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 20 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka laistyti pavienius augalus, augančius vazonuose: terasose, vidiniuose kiemeliuose, žiemos soduose. Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina)

Organinė trąša Agrolinija S
EKO
LT

Organinė trąša Agrolinija S

Kaina 9,90 €

SKYSTA ORGANINĖ TRĄŠA - BIOSTIMULIATORIUS

Natūralios organinės kilmės trąša, pagaminta iš galvijų mėšlo komposto

Sertifikuota ekologinei žemdirbystei

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" vandentiekiui

Kaina 22,77 € Įprasta kaina 25,30 €

Lašelinio laistymo rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 20 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka laistyti pavienius augalus, augančius vazonuose: terasose, vidiniuose kiemeliuose, žiemos soduose.

ERGO pakelta lysvė

Kaina 62,00 €

ERGO pakelta lysvė tai ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas Jūsų daržui. Ši šešiakampė pakelta lysvė yra iš itin kokybiškos medžiagos ir patvari, tad tarnaus ne vienerius metus. Pakelta lysvė atrodys ne tik itin estetiškai sode, bet ir padės lengviau rūpintis derliumi - viskas bus patogiame aukštyje. Kadangi pakeltose lysvėse žemė įšyla daug greičiau, tai paspartina augalų augimą ir pagreitina derlių.

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12" Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"

Kaina 38,70 € Įprasta kaina 43,00 €

Šiltnamio rūko sistema - tai aukštos kokybės, efektyvi pakabinama drėkinimo sistema skirta 12 m2 dydžio šiltnamiui, skirta laistyti iš viršaus. Ši sistema gali būti naudojama drėkinimui, oro temperatūros sumažinimui, klimato reguliavimui bei oro drėgmės padidinimui. Smulkūs lašai nepažeidžia augalų, todėl ypač tinka daigynų laistymui. Rinkinyje esantys mikropurkštuvai užtikrina tolygų, taupų ir kokybišką laistymą, padeda pagerinti augalo būklę.

Vienas mikropurkštuvas išlaisto 35 l/val.

Laisto penkiomis kryptimis. 

Į laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, patartina naudoti filtrą.

Namelio formos šiltnamis LEON 2x3

Kaina 479,00 €

Namuko formos šiltnamis, norintiems kompaktiško jaukaus statinio. Šis šiltnamis yra gaminamas Latvijoje iš cinkuoto plieno profilių, kurių matmenys yra 40×40 mm.

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 15m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 15m
Greitas pristatymas
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 15m

Kaina 34,20 € Įprasta kaina 38,00 €

Lašelinio laistymo rinkinys "Keturkojis" gravitacinis skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Ši šiltnamio laistymo sistema tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 12 m². Tai puikus sprendimas laistyti pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinio laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį! 

Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu! 

Norint prijungti šiltnamio laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos (į komplektą neįeina).

Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui

Kaina 72,00 € Įprasta kaina 80,00 €

Automatinė lašelinio laistymo sistema "Terasa" skirta laistyti iki 10 vazonų. Rinkinys labiausiai tinka laistyti: viskas, kas gali būti auginama vazonuose ar loveliuose, pvz.: gėlės, pomidorai, paprika, bazilikai (ar bet kokios kitos prieskoninės žolelės), svogūnai.

Į šią vazonų laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, kad nešvarumai nesugadintų valdiklio. 

Darbo pirštinės GRIZZLY

Kaina 2,30 €

Šiltos, medvilninės darbo pirštinės padengtos neslystančiu paviršiumi, todėl puikiai tiks įvairiems darbams atlikti. Produktas yra pažymėtas CE ženklu, atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Schultz įsišaknijimo hormonai Pokon 25 g

Kaina 9,70 €

Įsišaknijimo reguliatorius (hormonai) skirtas skatinti  greitesnį ir sveikesnį auginių įsišaknijimą, augalų šaknų sistemos vystymąsi,  daigų ir persodintų augalų prigijimą. Tinka dauginti visus kambario, balkono, šiltnamio ir lauko augalus.

Granuliuotos fosforo trąšos SUPERFOSFATAS 2 kg

Kaina 3,40 €

P (Ca, S) 19 – (25–31,5)

Granuliuotos koncentruotos fosforo trąšos naudojamos pagrindiniam tręšimui pavasarį ir rudenį, papildomam augalų tręšimui vasarą. Trąšos įterpiamos į dirvą pavasarį prieš sėją, augalų sodinimą ar aktyvią daugiamečių vegetaciją vasaros pradžioje ir rudenį. Tręšiant medžius ir krūmus trąšos paskleidžiamos vainikų plote ir įterpiamos į dirvą.