Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
Saulės gausa
Žydėjimo laikas
Dirvožemis
Drėgmė
Lapai
Sodinuko aukštis
Skiepo vietos aukštis
Poskiepis
Augalo amžius
Užaugintas
Atsparumo šalčiui zona
Žiedų spalva
daugiau... mažiau
Vazonas

Patikimi tradiciniai

Patikimi tradiciniai lapuočiai augalai jūsų kiemo grožiui. Čia rasite alyvų, hortenzijų, platų rožių ir raganių pasirinkimą, bei kitų tradicinių lapuočių augalų. 

Hortenzija šluotelinė ‘DIAMANT ROUGE’

Kaina 8,50 €

Hortenzija - raudonasis deimantas viena iš ryškiai raudonuojančių rūšių. Žiedynai 30-40 cm dydžio. Pražysta baltai, vėliau rausta. Maždaug rugpjūtį jie virsta įspūdinga švytinčia raudona spalva. Aukštis yra 1,5 m, o plotis - 1,20 m. „Diamond Rouge“ teikia pirmenybę humusingam dirvožemiui. Tai deimantas jūsų sode.

Saulėtoje vietoje augančiai hortenzijai užtikrinkite pakankamą drėgmę, būtinai mulčiuokite. Šalčiui yra visiškai atspari, todėl nereikia jokio dengimo. Genėti reikia pavasarį. Genėjimas skatina šakojimąsi, o tai reiškia, daugiau šakų ir daugiau žiedų. Tręškite pavasarį kompleksinėmis trąšomis, nes dėl drėgmės trūkumo ir nepakankamo tręšimo žiedai susmulkėja.

Aronija juodavaisė ‘GALICJANKA’

Kaina 6,40 €

Viena iš geriausių juodavaisės aronijos veislių. Išskirtinė savybė, jog vaisiai prinoksta vienu metu. Kasmet gausiai dera. Vaisiai valgomi, perdirbami. Lapai rudenį nusidažo raudona spalva. Atsparumas grybinėms ligoms yra didelis. Vertinama, kaip vaiskrūmis ir kaip dekoratyvus krūmas. Jos vaisiai turi daug vitaminų, mikroelementų.

Raugerškis tunbergo ‘ATROPURPUREA NANA’

Kaina 9,00 €

Ši rūšis tinkama ne tik vieną auginti, bet ir neaukštoms gyvatvorėms sudaryti apjuosiant gėlynus. Patrauklūs tamsiai raudoni lapai. Visi raugerškiai nebijo karpymo, ne išimtis ir šis, todėl galite suteikti bet kokią norimą formą.

Hortenzija šluotelinė ‘HERCULES’

Kaina 8,00 €

Nauja rūšis išvesta ir pateikta rinkai 2019 metais.

Hortenzija pavadinta graikų mitinio herojaus Heraklio vardu, žinomu dėl 12 žygdarbių, kuriuos turėjo atlikti. Taip ir ši hortenzija yra tvirta, didelė su išskirtinai dideliais ir tankiais žiedynais ant stiprių stiebų.

Saulėtoje vietoje augančiai hortenzijai užtikrinkite pakankamą drėgmę, būtinai mulčiuokite. Šalčiui yra visiškai atspari, todėl nereikia jokio dengimo. 

Lanksva niponinė ‘SNOWMOUND’

Kaina 5,50 €

„Snowmound“ krūmo žiedai gausūs, sniego baltumo, šakelės svyrančios. Vešli ir gyvybinga, kasmet gausiai žydinti. Šalčiui atspari. Tinkama auginti pavieniui ar gyvatvorėms.

Lanksva japoninė ‘JAPANESE DWARF®’

Kaina 4,50 €

- žemaūgis;

- žiedai švelniai rožinės spalvos;

- žydi 06-07 mėn.;

- lapai smulkūs, elipsiški, aštriai smailūs, kraštais dantyti, žali;

- aukštis 0,3-0,5 m;

- klimatinė zona 4;

- sodinimo vieta saulėta ar pusiau pavėsis;

- dirvai vidutiniškai reikli;

- parduodamas 1,5 l vazone.

Japoninė lanksva Firelight Japoninė lanksva Firelight
  • Nauja

Japoninė lanksva Firelight

Kaina 4,50 €

Žydi birželio- liepos mėn. Žiedai švelniai rausvos spalvos. Ši lanksva išsiskiria sodrios spalvos laja. Užauga iki 1,2m. aukščio ir pločio.