Filtruoti pagal

Pardavėjas
daugiau... mažiau
Kaina
Pristatymas
daugiau... mažiau
Saulės gausa
Žydėjimo laikas
Dirvožemis
Drėgmė
Lapai
Sodinuko aukštis
Skiepo vietos aukštis
Poskiepis
Augalo amžius
Užaugintas
Atsparumo šalčiui zona
Žiedų spalva
Vazonas

Visi valgomi augalai

Platus valgomų augalų pasirinkimas pradžiugins tiek mažą, tiek didelį - aprūpinkite savo šeimą vitaminais. Čia rasite tiek įvairių tradicinių, tiek egzotiškesnių vaismedžių ir vaiskrūmių, tinkamų auginimui Lietuvoje. Platus obelų, kriaušių, trešnių, vyšnių, slyvų, persikų, abrikosų, šilkmedžių, sausmedžių bei kitų vaismedžių pasirinkimas. Čia taip pat rasite šilauogių, aviečių, gervuogių, agrastų, serbentų ir kitų vaiskrūmių sodinukų. Nuo ankstyviausių iki vėlyviausių. Įvairių formų ir dydžių — tikrai rasite tinkamus savo kiemui. O gal dar niekada neauginote riešutmedžio — siūlome lazdynų bei graikinių riešutų sodinukus. Auginimui ant atramų tiks vijokliniai valgomi augalai, tokie kaip aktinidijos ar vynmedžiai.

Sedula (konteineryje)

Kaina 15,00 €

Geltonžiedė sedula yra anksti žydintis ryškiais geltonais smulkiais žiedais kryžmadulkis krūmas. Žydi kovo – balandžio mėnesiais, žydėjimas trunka 3-4 savaites. Sunokina pailgas tamsiai raudonas uogas su kauliuku rugsėjo – spalio mėnesiais. Skonis saldžiarūgštis, turintis ypatingą aromatą ir skonį. Uogos vartojamos tiek atskirai, tiek konservuojamos

Šilauogė aukštoji ‘SIERRA’

Kaina 7,00 €

Šios veislės uogos vienos saldžiausių iš visų šilauogių rūšių. Labai derlinga veislė, vaisiai standūs, todėl tinka transportavimui. Daug ūglių auginanti veislė. Vienas krūmas kasmet išaugina 4-8 kg uogų.

Kriaušė vasarinė FAWORYTKA (iš grunto)

Kaina 10,99 €

Faworytka -  derlinga vasarinių kriaušių veislė. Kriaušės didelės, užauga vienodo dydžio, yra saldžios, aromatingos. Minkštimas gelsvai baltas, itin sultingas ir saldus, be granulių. Sunokusių vaisių odelė žalsvai gelsvos spalvos, o saulės pusėje - su išsiliejusiu dryžuotu raudoniu. Rauplėms ir rudajam puviniui ši veislė vidutiniškai atspari, tačiau tai viena populiariausių kriaušių veislių, nes vaisius galima vartoti ir šviežius, ir perdirbtus, jie tinkami transportavimui.

Savidulkiai abrikosai SEVERNIJ TRIUMF (iš grunto)

Kaina 21,99 €

Severniy Triumf (Šiaurės triumfas) – iš Rusijos kilusi abrikosų veislė. Labai derlinga, nepramečiuoja. Prinoksta liepos pabaigoje-rugpjūčio pabaigoje. Vaisiai stambūs (60-70 g), oranžiniai su raudonais taškeliais saulės lepintoje pusėje. Minkštimas oranžinės spalvos, saldus ir aromatingas. Kauliukas atsiskiria nesunkiai. Tai viena labiausiai šalčiams atsparių veislių (ištveria -30 laipsnių šaltį ir daugiau), todėl itin vertinama. Be to, atspari ligoms. Savidulkė, tad pora nebūtina.

Šilauogė aukštoji CHANDLER

Kaina 12,10 €

Vėlyvesnė šilauogių veislė, deranti nuo rugpjūčio vidurio. Uogos įspūdingos išvaizdos: ypač stambios (iki 2,5-3 cm skersmens), suplotos formos, šviesiai mėlynos, puikaus skonio, jų rausvas minkštimas yra labai saldus, kvapnios, tvirtos, skinasi sausai. Dera labai ilgai - iki 6 savaičių.

Šilauogės Hannah's Choice (3-jų metų) (konteineryje)

Kaina 10,00 €

Hannah’s Choice yra viena ankstyviausių šilauogių veislių, derėti pradeda liepos pirmoje pusėje. Uogos vidutinio stambumo ir stambios, auga gausiomis glaustomis kekėmis, apvalios ir suplotos, labai skanios, aromatingos, sultingos ir saldžios. Krūmas išauga 1,5-2m aukščio. Sezono metu subrendęs krūmas gali užauginti apie 5-8 kg uogų. Auginti reikia kaip ir visas šilauoges rūgščioje dirvoje, PH 3,2-4,8, gerai drenuojamoje, bet nesausoje ir neužmirkusioje dirvoje, auginti saulėje. Veislė atlaiko šalčius iki -35C

Slyva EMPRESS (VAZONE)

Kaina 14,99 €

Vėlyva ir labai derlinga slyvų veislė, kryžmadulkė. Sunoksta rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje, išsilaiko iki mėnesio, o itin geromis sąlygomis - iki dviejų. Nors veislė atspari šalčiui, tačiau jautri grybelinėms ligoms, todėl būtina purkšti fungicidais.

Juodieji serbentai Jadrionaja (konteineryje)

Kaina 7,00 €

Žydi balandžio – gegužės mėnesiais. Uogos prinoksta liepos mėnesį. Vaisiai – juodos uogos, saldžios, sultingos, didelės. Viena geriausių juodųjų serbentų veislių, labai skanios, didelės, desertinės, puikiai tinka valgymui ir šaldymui

Žieminė obelis Eliza(iš grunto)

Kaina 10,99 €

Eliza -  žieminė ir labai derlinga obuolių veislė. Vaisiai dideli, žaliai baltu ir sultingu minkštimu. Sunoksta ir skinami spalio viduryje, išsilaiko iki vėlyvo pavasario (gegužės mėnesio ar ilgiau). Sultingi, gero skonio ir ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, todėl yra itin mėgiama veislė. Atsparūs šalčiui.

Žieminė obelis Alva (iš grunto)

Kaina 10,99 €

Alva-  Dera itin gausiai ir reguliariai. Obuoliai vidutinio dydžio ar dideli, gardaus kriaušių skonio, sultingi. Odelėraudonasu ryškiais raudonos spalvos brūkšneliais. Vaisiai skinami rugsėjo pabaigoje ir puikiai išsilaiko iki ankstyvo pavasario (kovo mėn.), nes yra atsparūs šalčiui. Veislė atspari rauplėms ir kitoms ligoms, puikiai tinka ekologiškam ūkiui.

Vynuogė SWENSONS RED

Kaina 10,89 €

Swenson Red – Puikaus skonio, savidulkė veislė. Uogos yra tvirtos, mėsingos, saldžios, unikalaus aromato, primenančio braškes.  Kol kas viena skaniausių ragautų vynuogių. Uogos taip pat naudojamos ir baltų bei rožinių aromatinių vynų gamybai.. Veislė derlinga, vėlyva, noksta rugsėjo antroje pusėje. Iš uogų taip pat gaminamas rožinis vynas. Viena mėgstamiausių mūsų veislių.

Vasarinė obelis GENEVA EARLY (vazone)

Kaina 14,52 €

Geneva Early -  gausiai deranti obelų veislė. Pradeda derėti bene anksčiausiai iš visų vasarinių veislių ir valgyti juos reikėtų iškart po nuskynimo. Minkštimas - kreminis, obuoliai vidutinio dydžio, gero skonio ir labai aromatingi.

*Reali sodinuko išvaizda skiriasi priklausomai nuo metų laikų.  

Cidonija (konteineryje)

Kaina 25,00 €

Siekia maždaug 2-3 m aukščio. Lapai pražanginiai. Žiedai dideli, išsidėstę šakelių viršūnėse, balti arba šviesiai rožiniai. Žydi gegužės – birželio mėn. Vaisiai obuolio ar kriaušės pavidalo, 8-12 cm ilgio. Subręsta rugsėjo – spalio mėn. Užaugina apie 5-10 kg vaisių

Vėlyva vyšnia Pandy (konteineryje)

Kaina 20,00 €

Vengriška vyšnių veislė, derėti pradeda trečiais metais po pasodinimo. Veislė dalinai savidulkė, vėlyva, sunoksta liepos mėnesio pabaigoje. derlinga, atspari ligoms, pakankamai atspari šalčiui, uogos skaisčiai raudonos, labai stambios. Medžiai vidutinio augumo.

Vidutinio ankstyvumo slyva Stanley (konteineryje)

Kaina 20,00 €

Veislė labai paplitusi Europoje, derėti pradeda 4-5 metais po pasodinimo, vidutinio ankstyvumo. Vaisiai skinami rugsėjo pradžioje, vienu laiku. Slyvos pailgai elipsiškos, didesnės už vidutines 30-35 g, transportabilios. Odelė melsvai violetinė su melsvai pilku vaškiniu apnašu, minkštimas geltonas, sultingas, standus, aromatingas. Veislė savidulkė ir gera dulkininkė kitoms slyvoms