Maidina

Maidina

Įmonė Maidina siūlo pramoninę laistymo įrangą žemės ūkiui bei profesionalią laistymo įrangą landšaftiniam laistymui.

Asortimente rasite: įvairius purkštuvus, lašelinio laistymo produktus, laistymo sistemų automatiką, laistymo žarnas ir vežimėlius, kompostavimo prekes, pakeltas lysves, vamzdžius, jungtis, trąšų dozatorius, vandens filtrus, talpas vandeniui ir dar daugiau prekių.

Laistymą pasirinkimą rasite tiek dideliam plotui, tiek nedideliam šiltnamiui ar gėlynui. Gausus įvairiausių jau sukomplektuotų laistymo rinkinių skirtų šiltnamių, daržų, gėlynų, medelių laistymui. Taip pat rasite platų įvairių sodo aksesuarų pasirinkimą ir daiginimo prekių.

Perkamiausi produktai

Kuoliukas 1,1cm x 150 cm

Kaina 1,40 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

ERGO pakelta lysvė

Kaina 62,00 €

ERGO pakelta lysvė tai ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas Jūsų daržui. Ši šešiakampė pakelta lysvė yra iš itin kokybiškos medžiagos ir patvari, tad tarnaus ne vienerius metus. Pakelta lysvė atrodys ne tik itin estetiškai sode, bet ir padės lengviau rūpintis derliumi - viskas bus patogiame aukštyje. Kadangi pakeltose lysvėse žemė įšyla daug greičiau, tai paspartina augalų augimą ir pagreitina derlių.

Komposto dėžė Thermo King 900 L

Kaina 145,00 €

Vokiečių gamybos komposto dėžė Thermo King 900L - puikiai derės Jūsų sode ir palengvins kompostavimą. Siūlome papildomai įsigyti komposto dėžės pagrindą, tvarkingam ir greitam komposto surinkimui.

Filtras diskinis ¾"

Kaina 14,00 €

Idealiai tinka lašelinėms laistymo sistemoms (tarp jų ir nuo vandentiekio laistymo rinkiniams).

Filtravimo frakcija 120 mikronų.

Purkštuvas White Line

Kaina 1,90 €

Paprastas klasikinio modelio rankinis purkštuvas.Galima reguliuoti vandens srovės stiprumą.

Įrankis pikavimui

Kaina 2,30 €

Patogus ir ergonomiškas sodo įrankis pikavimui, norint pasodinti į purų ar kietą gruntą. Puikiai tinka sodinant augalus,sėklas, o ypač sodinukus.

Sodo įrankių diržas Sodo įrankių diržas
TOP
Greitas pristatymas

Sodo įrankių diržas

Kaina 12,00 €

Turite sodą ar daržą ir mėgstate jame darbuotis? O gal išėjus tvarkytis į sodą vis nerandate ar pamirštate reikiamus įrankius? Šis sodo juosmens diržas Jums puikiai tiks ir pravers. Dirže yra nemažai įvairių kišenėlių į kurias galėsite susidėti visus reikiamus įrankius ir turėti šalia savęs.

Visi produktai

Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui

Kaina 18,00 € Įprasta kaina 20,00 €

Laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui - tai puiki, aukščiausios kokybės laistymo sistema pasižyminti itin tolygiu purškimu, kuri padės be vargo palieti Jūsų daržą.

Laistymo rinkinys "Pakeltos lysvės" Laistymo rinkinys "Pakeltos lysvės"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Pakeltos lysvės"

Kaina 30,60 € Įprasta kaina 34,00 €

Lašelinio laistymo sistema "Pakeltos lysvės" skirta laistyti iki 9 m2, augalus augančius pakeltose lysvėse. Šis rinkinys taip pat tinkamas tose vietose, kur norite, kad laistymo sistema būtų nepastebima. Rinkinys taip pat tinka laistyti gėlynus bei daržą. Į šią pakeltos lysvės laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti švarus, kad lašintuvai neužsikimštų nešvarumais.

Laistymo rinkinys gėlynams ir gyvatvorėms "Oazė" Laistymo rinkinys gėlynams ir gyvatvorėms "Oazė"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys gėlynams ir gyvatvorėms "Oazė"

Kaina 45,90 € Įprasta kaina 51,00 €

Laistymo sistemos rinkinys skirtas lengvai, efektyviai ir tolygiai drėkinti medelius, krūmus bei gėlynus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori per trumpą laiko tarpą efektyviai palaistyti augalus. Dėka reguliuojamų purkštuvų, galite nustatyti išlaistomo vandens kiekį. Taip padės sutaupyti laiko ir jėgų bei leis džiaugtis tobulai atrodančiu sodu ar gėlynu.

Rinkinys taip pat šaunus tuo, kad tiks palaistyti skirtingas augalų kultūras vienu metu. Rinkinį sudaro aukštos kokybės, patvarios detalės bei mikropurkštuvai, todėl galite būti užtikrinti, kad sistema tarnaus ne vienerius metus. Ši sistema nereikalauja papildomo specialaus aptarnavimo prieš žiemą. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje.

Šiltnamio laistymo sistema "Pavasaris" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Pavasaris" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Pavasaris" vandentiekiui

Kaina 22,50 € Įprasta kaina 25,00 €

Tai aukščiausios kokybės laistymo sistema pasižyminti itin tolygiu purškimu.

! Jeigu vandenyje yra nešvarumų, būtina naudoti filtrą.

! Maksimalus atstumas tarp purkštuvų 3 m.

Rinkinys "Terasa" vandentiekiui Rinkinys "Terasa" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Rinkinys "Terasa" vandentiekiui

Kaina 9,90 € Įprasta kaina 11,00 €

Lašelinio laistymo sistema "Terasa" skirta laistyti iki 10 augalų, esančių Jūsų vazonuose, su galimybe praplėsti rinkinį. Rinkinys labiausiai tinka laistyti: viskas, kas gali būti auginama vazonuose ar loveliuose pvz.: gėlės, pomidorai, paprika, bazilikai (ar bet kokios kitos prieskoninės žolelės), svogūnai. Į šią vazonų laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti švarus, kad lašintuvai neužsikimštų nešvarumais.

Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui

Kaina 72,00 € Įprasta kaina 80,00 €

Automatinė lašelinio laistymo sistema "Terasa" skirta laistyti iki 10 vazonų. Rinkinys labiausiai tinka laistyti: viskas, kas gali būti auginama vazonuose ar loveliuose, pvz.: gėlės, pomidorai, paprika, bazilikai (ar bet kokios kitos prieskoninės žolelės), svogūnai.

Į šią vazonų laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, kad nešvarumai nesugadintų valdiklio. 

Automatinis rinkinys „Terasa“ su vandens siurbliu Automatinis rinkinys „Terasa“ su vandens siurbliu
 • −10%
 • −10%

Automatinis rinkinys „Terasa“ su vandens siurbliu

Kaina 108,90 € Įprasta kaina 121,00 €

Automatinė lašelio laistymo sistema "Terasa" su vandens siurbliu skirta neturintiems jokio vandens šaltinio (vandentiekio) savo terasoje arba balkone. Ši sistema valdiklyje jau turi integruotą vandens siurbliuką, kuris siurbia vandenį iš vandens talpos.

! Vienas lašintuvas per 10 minučių išlašina 100 mililitrų.

Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras) Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras)
 • −10%
 • −10%

Automatinė vejos laistymo sistema, komplektas (1 aras)

Kaina 205,20 € Įprasta kaina 228,00 €

Tai automatinės laistymo sistemos rinkinys, kuris suteikia galimybę tolygiai ir efektyviai palaistyti 100 m2 plotą. Rinkinys nereikalauja elektros energijos, kas suteikia didelį pranašumą ir padidina panaudojimo galimybes. Šis rinkinys rinkinys tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Komplektą sudaro aukštos kokybės bei patvarios detalės, kurių pagalba rinkinys tarnaus ne vienerius metus. Svarbu paminėti, kad sistema nereikalauja specialaus papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Svarbu žinoti, kad sistema dirbtų efektyviai vandens debitas turi būti >1,5 m3/val.

Tinklas StopKurmis Tinklas StopKurmis
TOP

Tinklas StopKurmis

Kaina 29,00 €

Universalus UNINET tinklas. Lengvas, elastingas ir atsparus deformacijai. Galima rinktis iš dviejų dydžių ir storių: 1x50 m (26 g/m²) ir 1x100 m (40 g/m²).

Laistymo rinkinys "Vandens taškas" Laistymo rinkinys "Vandens taškas"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Vandens taškas"

Kaina 39,60 € Įprasta kaina 44,00 €

Rinkinys „Vandens Taškas“ - tai labai patogus būdas įsirengti laistymo tašką savo kieme. Ši konstrukcija leidžia greitai ir be papildomų pastangų prijungti laistymo žarną prie vandens šaltinio Jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog viduryje Jūsų sklypo. Tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Rinkinį sudaro aukštos kokybės, patvarios detalės: laistymo taškas - hidrantas, greitas pajungimas laistymo žarnai ir jungiamosios detalės. Ši sistema nereikalauja papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Vamzdį reikia užkasti 20-30 cm gylyje.

Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2 Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2

Kaina 57,60 € Įprasta kaina 64,00 €

Rinkinys „Vandens Taškas“ - tai labai patogus būdas įsirengti laistymo tašką savo kieme. Ši konstrukcija leidžia greitai ir be papildomų pastangų prijungti laistymo žarną prie vandens šaltinio Jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog viduryje Jūsų sklypo. Tai patogus ir ekonomiškas sprendimas siekiantiems taupyti laiką, jėgas ir vandenį. Rinkinį sudaro aukštos kokybės, patvarios detalės: laistymo taškas - hidrantas, greitas pajungimas laistymo žarnai ir jungiamosios detalės. Ši sistema nereikalauja papildomo aptarnavimo prieš žiemą, tuo pasirūpins drenažinis vožtuvas. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje. Vamzdį reikia užkasti 20-30 cm gylyje.

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12" Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"

Kaina 38,70 € Įprasta kaina 43,00 €

Šiltnamio rūko sistema - tai aukštos kokybės, efektyvi pakabinama drėkinimo sistema skirta 12 m2 dydžio šiltnamiui, skirta laistyti iš viršaus. Ši sistema gali būti naudojama drėkinimui, oro temperatūros sumažinimui, klimato reguliavimui bei oro drėgmės padidinimui. Smulkūs lašai nepažeidžia augalų, todėl ypač tinka daigynų laistymui. Rinkinyje esantys mikropurkštuvai užtikrina tolygų, taupų ir kokybišką laistymą, padeda pagerinti augalo būklę.

Vienas mikropurkštuvas išlaisto 35 l/val.

Laisto penkiomis kryptimis. 

Į laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, patartina naudoti filtrą.

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18" Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18"

Kaina 47,70 € Įprasta kaina 53,00 €

Šiltnamio rūko sistema - tai aukštos kokybės, efektyvi pakabinama drėkinimo sistema skirta 18 m2 dydžio šiltnamiui, skirta laistyti iš viršaus. Ši sistema gali būti naudojama drėkinimui, oro temperatūros sumažinimui, klimato reguliavimui bei oro drėgmės padidinimui. Smulkūs lašai nepažeidžia augalų, todėl ypač tinka daigynų laistymui. Rinkinyje esantys mikropurkštuvai užtikrina tolygų, taupų ir kokybišką laistymą, padeda pagerinti augalo būklę.

Vienas mikropurkštuvas išlaisto 35 l/val. Laisto penkiomis kryptimis.

Į šią laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti itin švarus, patartina naudoti filtrą.

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m" Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m"

Kaina 22,50 € Įprasta kaina 25,00 €

Lašelinio laistymo sistema "Gyvatvorė" skirta laistyti iki 25 metrų eilę gyvatvorės. Rinkinys labiausiai tinka laistyti: tujas, buksmedžius ir kitas gyvatvores. Į šią lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti švarus, kad lašintuvai neužsikimštų nešvarumais.

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 50m" Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 50m"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 50m"

Kaina 35,10 € Įprasta kaina 39,00 €

Lašelinio laistymo sistema "Gyvatvorė 50m" skirta laistyti iki 50 metrų eilę gyvatvorės. Rinkinys labiausiai tinka laistyti: tujas, buksmedžius ir kitas gyvatvores. Į šią lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti švarus, kad lašintuvai neužsikimštų nešvarumais.

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 100m" Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 100m"
 • −10%
 • −10%

Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 100m"

Kaina 63,90 € Įprasta kaina 71,00 €

Šis laistymo rinkinys labiausiai tinka laistyti: tujas, buksmedžius ir kitas gyvatvores. Taip pat daržus, gėlynus arba šiltnamius, kuriuose vandens šaltinis yra vandentiekis. Šiame rinkinyje yra visos reikiamos detalės, kad galėtumėte susimontuoti laistymo sistemą patys. Laistymo rinkinyje yra 2 trišakiai, tad galite pasidaryti papildomas dvi atšakas.

Į šią lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas iš vandentiekio. Vanduo turi būti švarus, kad lašintuvai neužsikimštų nešvarumais.

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" vandentiekiui

Kaina 22,77 € Įprasta kaina 25,30 €

Lašelinio laistymo rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 20 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka laistyti pavienius augalus, augančius vazonuose: terasose, vidiniuose kiemeliuose, žiemos soduose.

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Vienakojis" gravitacinis

Kaina 27,90 € Įprasta kaina 31,00 €

Rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 20 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka laistyti pavienius augalus, augančius vazonuose: terasose, vidiniuose kiemeliuose, žiemos soduose. Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina)

Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" gravitacinis

Kaina 29,70 € Įprasta kaina 33,00 €

Lašelinio laistymo "Dvikojis" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 30 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 8m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Dvikojis" vandentiekiui

Kaina 24,84 € Įprasta kaina 27,60 €

Lašelinio laistymo "Dvikojis" vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 30 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus.

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" gravitacinis

Kaina 48,60 € Įprasta kaina 54,00 €

Lašelinio laistymo "Trys lysvės" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti tris laistymo linijas iki 60 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 20m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas, gėles, baklažanus ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį.

! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu.

! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Trys lysvės" vandentiekiui

Kaina 45,00 € Įprasta kaina 50,00 €

Lašelinio laistymo "Trys lysvės" vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti tris laistymo linijas iki 60 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus.

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 10m

Kaina 31,50 € Įprasta kaina 35,00 €

Lašelinio laistymo "Keturkojis" gravitacinis rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 10 m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinio laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės. Rekomenduojamas aukštis 1 m virš laistomo ploto.

! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Darbui nereikalingas siurblys

! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 15m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 15m
Greitas pristatymas
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" gravitacinis 15m

Kaina 34,20 € Įprasta kaina 38,00 €

Lašelinio laistymo rinkinys "Keturkojis" gravitacinis skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Ši šiltnamio laistymo sistema tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 12 m². Tai puikus sprendimas laistyti pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinio laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį! 

Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu! 

Norint prijungti šiltnamio laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" vandentiekiui 10m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" vandentiekiui 10m
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" vandentiekiui 10m

Kaina 26,91 € Įprasta kaina 29,90 €

Lašelinio laistymo "Keturkojis" vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti.Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 10 m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus.

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" vandentiekiui 15m Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" vandentiekiui 15m
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Keturkojis" vandentiekiui 15m

Kaina 29,97 € Įprasta kaina 33,30 €

Lašelinio laistymo "Keturkojis" vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Ši šiltnamio laistymo sistema tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 12 m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus!

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" gravitacinis

Kaina 33,30 € Įprasta kaina 37,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 70 m 2. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui. Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomą plotą galima padidinti. Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro, pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Darbui nereikalingas siurblys ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" gravitacinis Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" gravitacinis
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" gravitacinis

Kaina 44,10 € Įprasta kaina 49,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 150 m 2. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui. Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomą plotą galima padidinti. Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro, pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Darbui nereikalingas siurblys ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina).

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta" vandentiekiui

Kaina 35,10 € Įprasta kaina 39,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 70 m 2. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui.
Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomų augalų kiekį galima padidinti.

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" vandentiekiui Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" vandentiekiui
 • −10%
 • −10%

Šiltnamio laistymo sistema "Juosta maxi" vandentiekiui

Kaina 46,80 € Įprasta kaina 52,00 €

Rinkinys skirtas laistyti iki 150 m2 plotą. Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui.
Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus. Esant būtinybei laistomų augalų kiekį galima padidinti.

Valdiklis gravitaciniam laistymui MAIDINA

Kaina 45,00 €

Šį valdiklį galima naudoti lauke bei šiltnamyje laistymo sistemos kontrolei. Valdiklis tinkamas naudoti laistymui iš talpos. Laikmatis netinka sąlyčiui su cheminėmis, degiomis, sprogstamosiomis medžiagomis ir maistu. Galimas paleidimas rankiniu būdu. Valdiklis turi laistymo atidėjimo funkciją, kuri leidžia pavėlinti pirmojo starto laiką nuo 1 iki 23 valandų. Svarbu žinoti, kad laistymo trukmės reikšmė turi būti didesnė už laistymo intervalo reikšmę. Šis valdiklis tinkamas naudojimui tik su švariu vandeniu, o jeigu vanduo nėra švarus prieš valdiklį montuokite vandens filtrą.

 

Valdiklio montavimas - tik vertikaliai. 

Antkeliai

Kaina 6,00 €

Apsaugo kelius dirbant sode, darže ar statybose.

Darbo pirštinės PRIMO

Kaina 1,20 €

Medvilninės darbo pirštinės padengtos neslystančiu paviršiumi, todėl puikiai tiks įvairiems darbams atlikti.  Produktas yra pažymėtas CE ženklu, atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Darbo pirštinės GRIZZLY

Kaina 2,30 €

Šiltos, medvilninės darbo pirštinės padengtos neslystančiu paviršiumi, todėl puikiai tiks įvairiems darbams atlikti. Produktas yra pažymėtas CE ženklu, atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Sodo pirštinės PURE PRETTY, 8 dydis

Kaina 1,25 €

Sodo, darbo pirštinės idealiai tinka tiksliam rankiniam darbui. Produktas yra pažymėtas CE ženklu, atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Sekatorius vynuogėms su dirželiu

Kaina 16,70 €

Itin kokybiškas, pagamintas iš plieninių ašmenų sodo-vynuogių sekatorius. Sekatorius su ilgais ir plonais ašmenimis specialiai sukurtas greitam bei tiksliam šakų retinimui ir, kad atsargiai prasiskverbtų į kekes nesugadinant vynuogių uogų. Taip pat puikiai tiks retinti, apkarpyti gėles.

Sodo sekatorius 19 cm su dirželiu

Kaina 17,00 €

Itin kokybiškas sodo sekatorius puikiai tiks vynuogių ir gėlių priežiūrai. Šis Lengvas, bet tvirtas sekatorius pasitarnaus tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui. Sekatorius pasižymi savo itin tiksliu atpjovimu, kas yra labai naudinga.

Sodo įrankių diržas Sodo įrankių diržas
TOP
Greitas pristatymas

Sodo įrankių diržas

Kaina 12,00 €

Turite sodą ar daržą ir mėgstate jame darbuotis? O gal išėjus tvarkytis į sodą vis nerandate ar pamirštate reikiamus įrankius? Šis sodo juosmens diržas Jums puikiai tiks ir pravers. Dirže yra nemažai įvairių kišenėlių į kurias galėsite susidėti visus reikiamus įrankius ir turėti šalia savęs.

Įrankis pikavimui

Kaina 2,30 €

Patogus ir ergonomiškas sodo įrankis pikavimui, norint pasodinti į purų ar kietą gruntą. Puikiai tinka sodinant augalus,sėklas, o ypač sodinukus.

Trąšų indelis ¾“ vidinis sriegis x išorinis sriegis

Kaina 8,00 €

Trąšų indelis puikiai tinka laistymo rinkiniams, norint  nedemontuojant ar kitaip neardant sistemos patręšti savo gėles, daržoves ar kitus auginamus augalus. Indelis yra permatomas su matavimo skale mililitrais arba uncijomis, tai itin patogus būdas sekti kiek įpilate ir išnaudojate trąšų. Viršuje yra rankenėlė, kuri leidžia dozuoti trąšas (4 dozavimo lygiai), taip pat galima visiškai užsukti trąšų dozavimą.

 

! Trąšų dozavimo indelis turi būti statomas prieš filtrą.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7SgvNPQk9x4

 

Pistoletas White Line SIMPLE

Kaina 9,00 €

Reguliuojamas purkštuvas Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Užpatentuotas vandens įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mechanizmas.

Purkštuvas ORANGE

Kaina 3,30 €

Labai patogus nešiojamas purkštuvas. Puikiai tinka laistymui. Yra ventilis leidžiantis reguliuoti vandens pralaidumą. Greitai jungiamas prie laistymo žarnos.

Purkštuvas White Line

Kaina 1,90 €

Paprastas klasikinio modelio rankinis purkštuvas.Galima reguliuoti vandens srovės stiprumą.

Segtukai 8 x 5.5 cm

Kaina 3,60 €

Segtukai skirti susegti ar pritvirtinti augalų stiebus prie tvorelės, kuoliuko arba prie kito stiebo.


Pakuotėje 10 vnt.

Segtukai 3 dydžių

Kaina 1,80 €

Segtukai skirti susegti ar pritvirtinti augalų stiebus prie tvorelės, kuoliuko arba prie kito stiebo.


Pakuotėje 45 vnt.

Segtukai 2 dydžių

Kaina 2,00 €

Segtukai skirti susegti ar pritvirtinti augalų stiebus prie tvorelės, kuoliuko arba prie kito stiebo.


Pakuotėje 40 vnt.

Pomidoro segtukas

Kaina 0,09 €

Pomidorų segtukai skirti susegti ar pritvirtinti pomidorų stiebus prie tvorelės, kuolo arba prie kito stiebo.

Sodo juosta 3 cm x 3 m

Kaina 2,00 €

Sodo juosta skirta pritvirtinti, pririšti augalus prie kuoliukų.


Komplekte yra 3 vnt sodo juostų.

Daiginimo šiltnamis 23 x 17 cm

Kaina 2,90 €

Šis daiginimo šiltnamis skirtas užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš kokybiško perdirbto plastiko, todėl bus ilgaamžė ir yra ekologiška. Ši daigykla kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelio pagalba dar geriau dygsta augaliukai, nes susidaro aplinka labai panaši į šiltnamio. Daiginimo šiltnamio apačioje yra skylutės, kurių pagalba augalai kvėpuos ir, į augalus nesusigėręs, vanduo lengvai išbėgs. Kad būtų dar patogiau prižiūrėti augalus, užsisakykite padėklą augalams ir įdėkite jį į daigyklą (taip nesusigėręs vanduo neišbėgs ten, kur nereikia).

Daiginimo šiltnamis 37,5 x 13,5 cm

Kaina 3,50 €

Šis daiginimo šiltnamis skirtas užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš kokybiško perdirbto plastiko, todėl bus ilgaamžė ir yra ekologiška. Ši daigykla kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelio pagalba dar geriau dygsta augaliukai, nes susidaro aplinka labai panaši į šiltnamio. Daiginimo šiltnamio apačioje yra skylutės, kurių pagalba augalai kvėpuos ir į augalus nesusigėręs vanduo lengvai išbėgs. Kad būtų dar patogiau prižiūrėti augalus, užsisakykite padėklą augalams ir įdėkite jį į daigyklą (taip nesusigėręs vanduo neišbėgs ten, kur nereikia).

Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm
TOP

Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm

Kaina 5,20 €

Daiginimo šiltnamis skirtas auginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš perdirbto ir perdirbamo plastiko, todėl daiginsite augalus ne tik sutaupydami vietos, bet ir tausodami gamtą.

Daiginimo šiltnamis 53,5 x 15,5 cm

Kaina 6,00 €

Daiginimo šiltnamis skirtas auginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš perdirbto ir perdirbamo plastiko, todėl daiginsite augalus ne tik sutaupydami vietos, bet ir tausodami gamtą.

Profesionalus daigyklos rinkinys 54 x 31 cm (su padėklu)

Kaina 15,50 €

Profesionalus daigyklos rinkinys yra puikus pagalbininkas tiems, kas užmiršta laistyti augalus bei ideliai tinka augalų drėkinimui išvykus. Augalų drėkinimo audinys yra sudrėkinimas ir automatiškai palaiko drėgmę daigykloje. Apatinį augalų dėklą ir pakloto galima ir nenaudoti, o naudoti tik esant išvykus. Puikiai tinka pipirams, cukinijoms, agurkams, aitriosioms daržovėms ir pomidorams auginti.

Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm (3 vnt) Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm (3 vnt)
TOP

Daiginimo šiltnamis 37 x 23,5 cm (3 vnt)

Kaina 16,00 €

Daiginimo šiltnamis skirtas auginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ar šiltnamyje. Daigykla yra pagaminta iš perdirbto ir perdirbamo plastiko, todėl daiginsite augalus ne tik sutaupydami vietos, bet ir tausodami gamtą.

 

Pakuotėje yra 3 vienetai.

Augalų drėkinimo kilimėliai 34 x 21 cm

Kaina 4,50 €

Puikus būdas drėkinti Jūsų augalus be didelių pastangų. Kilimėlis išlaiko drėgmę savyje, todėl laistant augalą kas neįsigeria į šaknis, įsigeria į šį kilimėlį ir taip drėkinamos augalo šaknys. Šie padėkliukai ypač patogus būdas prižiūrėti augalus išvykus iš namų.

 

Taip pat dėl savo optimalaus dydžio ypač patogūs naudoti daiginant augalus daigyklose.

Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (37,5 x 13,5 cm) Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (37,5 x 13,5 cm)
TOP

Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (3...

Kaina 10,90 €

Šios daigyklos privalumas - efektyvus savaiminis drėkinimas ir jau esančios rinkinyje kokoso plaušo daiginimo tabtelės (12 vnt.) vietoj durpių. Tabletės palietos vandeniu išsiplės ir bus puiki terpė pasėti sėklas. Daiginimo principas labai paprastas: pripildote rezervuarą vandens, pasodinate sėklas ir augantys augalai pastatyti ant padėkliuko, jei reikia, natūraliai semiasi vandens. Pripildytas vandens rezervuaras drėkina augalus iki 10 dienų. Šiuo laistymo būdu augalai bus tolygiai palaistyti: nei per daug, nei per mažai. 

Šiltlysvė-daigykla "Small" 23 x 17 cm

Kaina 6,90 €

Ši šiltlysvė skirta užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Šiltlysvė yra pagaminta iš kokybiško perdirbto plastiko, todėl yra ekologiška ir ilgaamžė. Ši šiltlysvė kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelyje esančios ventiliacinės angos pagalba dar geriau dygsta augaliukai, nes susidaro jiems reikalingas mikroklimatas.

 

Pagaminta iš perdirbamo plastiko.

 

Dugne yra skylutės.

Suyrantys stačiakampiai vazonai 10 x 14.5 cm (5 vnt.)

Kaina 2,70 €

Suyrantis vazonai - tai ekologiški augalų auginimo vazonai, kurie savaime suyra. Šie vazonai pagaminti iš 100% natūralių augalinių žaliavų, todėl įsigijus šiuos vazonus yra prisidedama prie sveikos ir tvarios gyvenamosios aplinkos. Šie vazonai yra neabejotinos kokybės, nekenkia gamtai ir atitinka standartus. Suyrantys vazonai labai tinka natūraliam ekologiškam auginimui.

https://www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI

Suyrantys vazonai 10,5 cm (5 vnt.)

Kaina 1,65 €

Suyrantys vazonai - tai ekologiški augalų auginimo vazonai, kurie savaime suyra. Šie vazonai pagaminti iš 100% natūralių augalinių žaliavų, todėl įsigijus šiuos vazonus yra prisidedama prie sveikos ir tvarios gyvenamosios aplinkos. Šie vazonai yra neabejotinos kokybės, nekenkia gamtai ir atitinka standartus. Suyrantys vazonai labai tinka natūraliam ekologiškam auginimui.

https:https://www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI//www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI

Suyrantys vazonai 12 cm (5 vnt.)

Kaina 1,80 €

Suyrantys vazonai - tai ekologiški augalų auginimo vazonai, kurie savaime suyra. Šie vazonai pagaminti iš 100% natūralių augalinių žaliavų, todėl įsigijus šiuos vazonus yra prisidedama prie sveikos ir tvarios gyvenamosios aplinkos. Šie vazonai yra neabejotinos kokybės, nekenkia gamtai ir atitinka standartus. Suyrantys vazonai labai tinka natūraliam ekologiškam auginimui.

https://whttps://www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWIww.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI

Suyrantys vazonai 13 cm (5 vnt.)

Kaina 2,30 €

Suyrantys vazonai - tai ekologiški augalų auginimo vazonai, kurie savaime suyra. Šie vazonai pagaminti iš 100% natūralių augalinių žaliavų, todėl įsigijus šiuos vazonus yra prisidedama prie sveikos ir tvarios gyvenamosios aplinkos. Šie vazonai yra neabejotinos kokybės, nekenkia gamtai ir atitinka standartus. Suyrantys vazonai labai tinka natūraliam ekologiškam auginimui.

https://wwwhttps://www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI

Suyrantys vazonai 9 cm (5 vnt.)

Kaina 1,40 €

Suyrantys vazonai - tai ekologiški augalų auginimo vazonai, kurie savaime suyra. Šie vazonai pagaminti iš 100% natūralių augalinių žaliavų, todėl įsigijus šiuos vazonus yra prisidedama prie sveikos ir tvarios gyvenamosios aplinkos. Šie vazonai yra neabejotinos kokybės, nekenkia gamtai ir atitinka standartus. Suyrantys vazonai labai tinka natūraliam ekologiškam auginimui.

https:https://www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI//www.youtube.com/watch?v=llii77eHFWI

Sodinimo rinkinys

Kaina 3,10 €

Šis praktiškas ir patogus sodinimo rinkinys susideda iš dviejų įrankių. Šių įrankių pagalba nesunkiai iškasite augalą ir padarę skylutę įsodinsite į dirvą sodinuką.

 

Vejos bortas - dekoratyvinė tvorelė (3 vnt)

Kaina 11,80 €

Ši išskirtinio grožio tvorelė papuoš Jūsų sodą ir dailiai atskirs veją. Produktas yra pagamintas iš 100% perdirbto stiklo pluoštu sustiprintos dervos. Borteliai lengvai ir greitai tarpusavyje susijungia bei įsismeigia į žemę, tad paprastai padarysite vientisą liniją.

 

Kiekvienas bortas yra 31,5 cm pločio, 16,5 cm aukščio (be smaigalio).

Filtras diskinis ¾"

Kaina 14,00 €

Idealiai tinka lašelinėms laistymo sistemoms (tarp jų ir nuo vandentiekio laistymo rinkiniams).

Filtravimo frakcija 120 mikronų.

Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai

Kaina 38,00 €

Tai yra tvirtas, patogus, lengvai ir greitai surenkamas plastikinių sodo plytelių takelis. Plytelės labai lengvai viena su kita susikabina bei susijungia, tad tam nereikės jokių specialių priemonių. Be to, plytelės lengvai prisitaiko ir prie nelygaus žemės paviršiaus. Vienoje pakuotėje yra 24 plytelės, o jas sujungus į vientisą liniją galima padaryti 3 metrų ilgio takelį. Takelis gali būti transformuojamas, kilnojamas kada tik panorėjus ir tai labai dažnai aktualu turint gėlyną ar nedidelį daržą, kuriuos norisi performuoti kasmet. Pasidarykite patogius praėjimus tarp vagų, šiltnamio ar gėlynų. Plytelės yra neslidžios, nuo jų lengvai nubėga vanduo.

Pistoletinis purkštuvas su greitomis jungtimis JARD

Kaina 12,00 €

Patogus ir praktiškas laistymo rinkinys su 7 purškimo funkcijomis. Komplekte rasite: 15 mm plastikinį pistoletą, 1/2" x 3/4" čiaupo jungtį, 15 mm greitą jungtį ir 15 mm stabdymo greitą jungtį (su STOP funkcija).

Komposto dėžė Thermo-Wood 600 L su pagrindu

Kaina 156,00 €

Vokiečių gamybos komposto dėžė Thermo-Wood su pagrindu – puikiai derės Jūsų sode ir palengvins kompostavimą. Terminę medžio imitacijos plastikinę komposto dėžę lengvai pritaikysite prie bet kokios aplinkos ir ne tik žaviai papuošite savo sodą, bet ir prisidėsite prie ekologiško gyvenimo. Į komplektą įeina komposto dėžės pagrindas, tvarkingam ir greitam komposto surinkimui.

Komposto dėžė ECO 280L

Kaina 40,00 €

Vokiečių gamybos komposto dėžė ECO puikiai derės Jūsų sode ir ypač palengvins kompostavimą. Pats didžiausias kompostavimo privalumas yra tas, kad pasigaminsite visiškai ekologišką trąšą, kurią galėsite panaudoti praturtinant dirvožemį savo darže ar šiltnamyje.

Komposto dėžė Thermo King 600 L

Kaina 96,00 €

Vokiečių gamybos komposto dėžė Thermo King 600L - puikiai derės Jūsų sode ir palengvins kompostavimą. Siūlome papildomai įsigyti komposto dėžės pagrindą, tvarkingam ir greitam komposto surinkimui.

Komposto dėžė Thermo King 900 L

Kaina 145,00 €

Vokiečių gamybos komposto dėžė Thermo King 900L - puikiai derės Jūsų sode ir palengvins kompostavimą. Siūlome papildomai įsigyti komposto dėžės pagrindą, tvarkingam ir greitam komposto surinkimui.

Komposto dėžės pagrindas 400/600 L

Kaina 26,00 €

Komposto dėžės pagrindas 400/600L tinka 600L komposto dėžei. Komposto dėžės pagrindas palaiko komposto dėžės stabilumą, padeda kompostui greičiau susikompostuoti bei tvarkingiau ir patogiau yra išimti kompostą.

Komposto dėžės pagrindas 400/900 L

Kaina 29,00 €

Komposto dėžės pagrindas 400/900L tinka 600L ir 900L komposto dėžei. Komposto dėžės pagrindas palaiko komposto dėžės stabilumą, padeda kompostui greičiau susikompostuoti bei tvarkingiau ir patogiau yra išimti kompostą.

ERGO pakelta lysvė

Kaina 62,00 €

ERGO pakelta lysvė tai ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas Jūsų daržui. Ši šešiakampė pakelta lysvė yra iš itin kokybiškos medžiagos ir patvari, tad tarnaus ne vienerius metus. Pakelta lysvė atrodys ne tik itin estetiškai sode, bet ir padės lengviau rūpintis derliumi - viskas bus patogiame aukštyje. Kadangi pakeltose lysvėse žemė įšyla daug greičiau, tai paspartina augalų augimą ir pagreitina derlių.

Pakelta lysvė "Grow"

Kaina 48,00 €

Pakelta lysvė "Grow" turi šiek tiek mažiau nei vieno kvadratinio metro naudingo auginimo ploto. 25 cm aukščio pakelta lysvė yra 230 litrų talpos. Ši pakelta lysvė idealiai tinka auginti daugybę pasėlių, tokius kaip morkos, bulvės ir svogūnai, taip pat puikiai tinka auginti ir kopūstus, brokolius, moliūgus ar cukinijas. Pakeltą lysvę "Grow" galima naudoti terasose ar net balkonuose, papildomai įsigijus įdėklą pakeltai lysvei. 

Pakelta lysvė ERGO Quadro L

Kaina 60,00 €

ERGO pakelta lysvė tai ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas Jūsų daržui. Su patraukliu medžio imitacijos dizainu, pakeltą lysvę lengvai priderinsite savo aplinkoje. Ši pakelta lysvė yra iš itin kokybiškos medžiagos ir patvari, tad tarnaus ne vienerius metus. Pakelta lysvė atrodys ne tik itin estetiškai sode, bet ir padės lengviau rūpintis derliumi - viskas bus patogiame aukštyje. Kadangi pakeltose lysvėse žemė įšyla daug greičiau, tai paspartina augalų augimą ir pagreitina derlių.

Pakelta lysvė "Mini Grow"

Kaina 36,80 €

Perpus mažesnė pakelta lysvė, tačiau vis tiek siūlo daugiau nei pusę kvadratinio metro naudingo auginimo ploto. 25 cm gylio, aukščio pakelta lysvė yra 115 litrų talpos. Ši pakelta lysvė idealiai tinka auginti daugybę pasėlių, tokių kaip morkos, bulvės ar svogūnai. Pakelta lysvė "Mini Grow" yra pakankamai kompaktiška, kad ją būtų galima naudoti terasose ar net balkonuose. Norint auginti patalpose, siūlome papildomai įsigyti papildomą įdėklą pakeltai lysvei. Įdėklas nepridedamas prie gaminio kadangi nėra būtinas, nebent pakelta lysvė bus naudojama ne ant žemės, lauke. Taip pat galima išplėsti esamą pakeltą lysvę ir įsigyti papildomai jai prailginimą.

Pakelta lysvė ERGO Quadro M

Kaina 54,00 €

ERGO pakelta lysvė tai ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas Jūsų daržui. Su patraukliu medžio imitacijos dizainu, pakeltą lysvę lengvai priderinsite savo aplinkoje. Ši pakelta lysvė yra iš itin kokybiškos medžiagos ir patvari, tad tarnaus ne vienerius metus. Pakelta lysvė atrodys ne tik itin estetiškai sode, bet ir padės lengviau rūpintis derliumi - viskas bus patogiame aukštyje. Kadangi pakeltose lysvėse žemė įšyla daug greičiau, tai paspartina augalų augimą ir pagreitina derlių.

Pakelta lysvė ERGO Quadro S

Kaina 46,00 €

ERGO pakelta lysvė tai ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas Jūsų daržui. Su patraukliu medžio imitacijos dizainu, pakeltą lysvę lengvai priderinsite savo aplinkoje. Ši pakelta lysvė yra iš itin kokybiškos medžiagos ir patvari, tad tarnaus ne vienerius metus. Pakelta lysvė atrodys ne tik itin estetiškai sode, bet ir padės lengviau rūpintis derliumi - viskas bus patogiame aukštyje. Kadangi pakeltose lysvėse žemė įšyla daug greičiau, tai paspartina augalų augimą ir pagreitina derlių.

Pakeltos lysvės "Grow" prailginimas

Kaina 36,00 €

Šis prailginimas padvigubins esamos pakeltos lysvės „Grow“ dydį, imant bendrą paviršiaus plotą - iki dviejų kvadratinių metrų. Vieno metro pločio „Grow“ pakeltą lysvę galima pratęsti neribotai, naudojant papildomus prailginimus, taip pridedant po vieną kvadratinį metrą.

Pakeltos lysvės "Mini Grow" prailginimas

Kaina 26,40 €

Šis prailginimas padvigubins esamos pakeltos lysvės „Mini Grow“ dydį, imant bendrą paviršiaus plotą - iki vieno kvadratinio metro. 51 cm pločio „Mini Grow“ pakeltą lysvę galima pratęsti neribotai, naudojant papildomus prailginimus, taip pridedant po pusę kvadratinio metro.

Tinka tik MINI GROW lysvei.

Kuoliukas 1,1cm x 90 cm

Kaina 1,00 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Kuoliukas 1,1cm x 120 cm

Kaina 1,20 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Akumuliatorinis slėginis sodo purkštuvas 8L

Kaina 59,00 €

Jei ieškote nedidelio, bet kokybiško akumuliatorinio purkštuvo - šis purkštuvo modelis puikus tam variantas. 8L purkštuvas labiausiai skirtas dirbti mažose vietovėse ir plotuose. Purkštuvas puikiai pasitarnaus ir nedideliame šiltnamyje. Akumuliatorinis purkštuvas labai kompaktiškas ir lengvas, todėl nepavargsite jo laikyti rankose.

Kuoliukas 1,1cm x 100 cm

Kaina 1,10 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Akumuliatorinis slėginis purkštuvas 16L MAIDINA 2 in 1

Kaina 62,00 €

Kokybiškas, efektyvus, tvirtas ir patogus akumuliatorinis slėginis purkštuvas ypač palengvins ir pagreitins Jūsų sodo darbus. 2 in 1 funkcija leidžia purkšti tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu, todėl nereikia jaudintis dėl išsikrovusio purkštuvo akumuliatoriaus. Purkštuvo rezervuaras pagamintas iš kokybiško plastiko, o teleskopinis purkštuvo antgalis iš nerūdijančio plieno, todėl prekė tarnaus tikrai ilgai. Komplekte yra akumuliatorius, įkroviklis ir papildomi 3 purkštuvo antgaliai, kurie skirti skirtingoms funkcijoms atlikti.

Akumuliatorinis slėginis purkštuvas 20L MAIDINA 2 in 1

Kaina 65,00 €

Kokybiškas, efektyvus, tvirtas ir patogus akumuliatorinis slėginis purkštuvas ypač palengvins ir pagreitins Jūsų sodo darbus. 2 in 1 funkcija leidžia purkšti tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu, todėl nereikia jaudintis dėl išsikrovusio purkštuvo akumuliatoriaus. Purkštuvo rezervuaras pagamintas iš kokybiško plastiko, o teleskopinis puršktuvo antgalis iš nerūdijančio plieno, todėl prekė tarnaus tikrai ilgai. Komplekte yra akumuliatorius, įkroviklis ir 3 papildomi plastikiniai purkštuvo antgaliai, kurie skirti skirtingoms funkcijoms atlikti.

Kuoliukas 1,1cm x 180 cm

Kaina 1,60 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Kuoliukas 1,1cm x 150 cm

Kaina 1,40 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Kuoliukas 1,1cm x 80 cm

Kaina 0,90 €

Plieno sodo kuolas padengtas žaliu sluoksniu, kuris idealiai dera su augalais, skirtas paremti augalus.

Lenktas pjūklas Kamikaze su dėklu KM6532

Kaina 26,00 €

Palengvinkite sodo darbus šio pjūklo pagalba. Lenkta ašmenų forma garantuoja geresnį sukibimą, didelį komfortą ir vibracijos sumažinimą. Plastikinė, neslystančia guma padengta rankena idealiai pritaikyta delnui, tad nereikia darbuojantis naudoti net pirštinių. Išlenkti Kamikaze KM6532 ašmenys pagaląsti naudojant naujovišką sistemą, vadinamą tuščiaviduriu gruntu (ritininiu galandinimu), kuri sumažina ašmenų storį ir trintį su mediena, sukuria tobulą simetriją. Chromuoti ašmenys apsaugoti nuo rūdžių, tad visada užtikrintas sklandus ir greitas pjovimas su minimaliomis pastangomis. Kamikaze pjūklų ašmenys pagaminti iš SK-4 plieno ir anglies, kurie padidina jų elastingumą ir stiprumą. Lengvesniam ir saugesniam transportavimui pridedas specialus dėklas.

Sodo sekatorius kairiarankiams

Kaina 34,00 €

Sodo sekatorius-žirklės yra specialiai sukurtos naudoti kairiarankiams. Naudojant šį modelį kaire ranka galima taip pat lengvai ir efektyviai genėti medelius ar kitus augalus, kaip ir dešine ranka. Ergonomiška rankena, sukurta taip, kad garantuotų lengvą sukibimą, tikslų kirpimą bei saugų laikymą kaire ranka.

Profesionalus sekatorius

Kaina 30,00 €

Aukštos kokybės, patvarios, bet ir nesunkios sodo žirklės-sekatorius bus puikus pagalbininkas Jūsų sodo darbuose. Lengvai ir greitai genėkite nudžiuvusias, netinkamas medelių šakas ar nukirpkite kitus augalus. Sekatorius pasižymi savo konstrukcija, kad gali būti, esant reikalui, pakeičiami ašmenys.

Sekatorius Kamikaze 25 mm šakoms KM4231

Kaina 24,00 €

Darbuokitės sode dar lengviau! Ergonominė rankena su neslystančia guma leidžia šiuo sekatoriumi patogiai naudotis net ir be pirštinių. Speciali danga neleidžia mechanizmui rūdyti ir suteikia puikų sukibimą. Profesionalūs ašmenys yra pagaminti iš SK-5 grūdinto plieno ir leidžia nukirpti iki 25 mm skersmens šakas. Sekatorius lengvas, tad darbuotis bus patogu ir lengva. Galima ašmenų kampą reguliuoti (2 pozicijos).

Profesionalus sekatorius PTFE danga

Kaina 37,00 €

Didelės apkrovos genėjimo žirklės-sekatorius su specialia PTFE danga padengtais ašmenimis. Ši danga padeda geriau peiliui slysti pjovimo metu, be to, apsaugo nuo rūdžių susidarymo ir palengvina ašmenų valymą. Dėl specialaus amortizatoriaus pjovimas yra dar minkštesnis.

Sekatorius Kamikaze 23 cm KM8916

Kaina 36,00 €

Funkcionalus, tvirtas ir kokybiškas itališkas sekatorius. Ergonominė rankena su neslystančia guma leidžia šiuo sekatoriumi patogiai naudotis net ir be pirštinių. Speciali danga neleidžia mechanizmui rūdyti ir suteikia puikų sukibimą. Profesionalūs ašmenys yra pagaminti iš SK-5 grūdinto plieno ir leidžia nukirpti iki 25 mm skersmens šakas. Sekatorius lengvas, tad darbuotis bus patogu ir lengva. Galima ašmenų kampą reguliuoti (2 pozicijos).

Profesionalus skiepijimo peilis

Kaina 19,00 €

Profesionalus skiepijimo peilis su specialiu šlifuoto anglies plieno ašmenimis ir lenktu pjovimo profiliu. Puikiai tiks atlikti tiksliam pjūviui skiepijant, šakelių genėjimui, ūglių šalinimui.

Rankinis pjūklas 25 cm

Kaina 26,00 €

Nedidelio rankinio pjūklo pagalba dar lengviau nugenėsite vaismedžius, krūmus ar kitus sodo augalus. Tvirtas, patvarus, aštriais dantukais, kurie pagaląsti, net iš trijų pusių pjūklas išsiskiria savo kokybe, todėl prekę naudosite daugelį metų. Pjūklas nedidelis, tad neužims daug vietos namuose.

Reguliuojamas lenkto profilio sekatorius

Kaina 47,00 €

Profesionalus, tvirtas ir patvarus sekatorius išsiskiria savo galimybe pagal poreikį reguliuoti ašmenų poziciją. Atlikus kelis paprastus veiksmus, ašmenis galima priartinti arba atitolinti viena nuo kitos. Ši galimybė padeda įrankį pritaikyti prie kiekvieno pjovimo objekto individualiai. Sekatoriaus pagalba lengvai ir greitai genėkite nudžiuvusias, netinkamas medelių šakas ar nukirpkite kitus augalus.

Reguliuojamas tiesaus profilio sekatorius

Kaina 47,00 €

Profesionalus, tvirtas ir itin kokybiškas sekatorius išsiskiria savo galimybe pagal poreikį reguliuoti ašmenų poziciją. Atlikus kelis paprastus veiksmus, ašmenis galima priartinti arba atitolinti viena nuo kitos. Ši galimybė padeda įrankį pritaikyti prie kiekvieno pjovimo objekto individualiai. Sekatoriaus pagalba lengvai ir greitai genėkite nudžiuvusias, netinkamas medelių šakas ar nukirpkite kitus augalus.

Sulankstomas peilis-pjūklas 20 cm

Kaina 24,00 €

Nedidelio rankinio pjūklo pagalba lengvai nugenėsite nedidelius vaismedžius, krūmus ar kitus sodo augalus. Tvirtas, patvarus, aštriais dantukais, kurie pagaląsti, net iš trijų pusių peilis-pjūklas išsiskiria savo kokybe, todėl prekę naudosite ne vienerius metus. Be to, kai pjūklo nebereikia galima jį patogiai ir saugiai sulankstyti.

Sekatorius Kamikaze 20 mm šakoms

Kaina 23,00 €

Jūsų sodo darbai bus dar lengvesni su šiuo sodo sekatoriumi! Ergonominė rankena su neslystančia guma leidžia sekatoriumi patogiai naudotis net ir be pirštinių. Speciali danga neleidžia mechanizmui rūdyti ir suteikia puikų sukibimą. Profesionalūs ašmenys yra pagaminti iš SK-5 grūdinto plieno ir leidžia nukirpti iki 20 mm skersmens šakas. Sekatorius lengvas, tad darbuotis bus patogu ir lengva. Galima ašmenų kampą reguliuoti (2 pozicijos).

Sekatorius Kamikaze 23 cm

Kaina 25,00 €

Sekatorius, kuris padarys, kad sodo darbai būtų dar lengvesni! Ergonominė rankena su neslystančia guma leidžia šiuo sekatoriumi patogiai naudotis net ir be pirštinių. Speciali danga neleidžia mechanizmui rūdyti ir suteikia puikų sukibimą. Profesionalūs ašmenys yra pagaminti iš SK-5 grūdinto plieno ir leidžia nukirpti iki 25 mm skersmens šakas. Sekatorius lengvas, tad darbuotis bus patogu ir lengva. Galima ašmenų kampą reguliuoti (2 pozicijos).

Skiepijimo (akiavimo) peilis

Kaina 19,00 €

Skiepijimo peilis su specialiais šlifuoto anglies plieno ašmenimis ir tiesiu pjovimo profiliu. Puikiai tiks atlikti tiksliam pjūviui, skiepijant krūmus ar kitus augalus. Taip pat tinka medžių nužievinimui. Nebenaudojant, peiliukas saugiai susilanksto.

Skiepijimo (akiavimo) peilis kairiarankiams

Kaina 19,50 €

Skiepijimo peilis su specialiais šlifuoto anglies plieno ašmenimis ir tiesiu pjovimo profiliu skirtas naudotis kairiarankiams. Puikiai tiks atlikti tiksliam pjūviui, skiepijant krūmus ar kitus augalus. Taip pat tinka medžių nužievinimui. Nebenaudojant, peiliukas saugiai susilanksto.

Valdiklis ORBIT su vienu išėjimu

Kaina 69,00 €

Ypač paprastas "trijų žingsnių" programavimą turintys valdiklis skirtas automatizuoti nedideles laistymo sistemas. Puikiai tinka laistymo sistemoms šiltnamyje ar darže, kurios prijungtos prie vandentiekio.

Netinkamas laistymui nuo talpos.

Maidina surenkama vandens talpa, 200 L

Kaina 44,00 €

MAIDINA vandens talpa 200 L - tai ypač patogus ir greitas būdas kaupti vandenį. Vandens talpą surinksite vos per kelias minutes ir Jums nereikės jokių įrankių. Talpa pagaminta iš tvirtos, bet lengvos medžiagos, todėl ją transportuosite labai lengvai ir greitai. Vandens talpa, kai bus tuščia, užims labai nedaug vietos, todėl nereikės ieškoti specialiai didelės erdvės jai laikyti.

Vandens kolonėlė Granitas, tamsi

Kaina 140,00 €

Elegantiška vandens kolonėlė taps tikra Jūsų kiemo ar sodo puošmena. Akmens imitacijos vandens kolonėlė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, kuris puikiai prisitaiko prie įvairių oro sąlygų. Šias kolonėles gamina GRAF - tai daugiau nei 20 metų patirties turinti Vokietijos įmonė, pasižyminti aukšta kokybe, gerai apgalvotais dizaino sprendimais bei tvaria produkcija.

Vandens kolonėlė Granitas, šviesi

Kaina 140,00 €

Elegantiška vandens kolonėlė taps tikra Jūsų kiemo ar sodo puošmena. Akmens imitacijos vandens kolonėlė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, kuris puikiai prisitaiko prie įvairių oro sąlygų. Šias kolonėles gamina GRAF - tai daugiau nei 20 metų patirties turinti Vokietijos įmonė, pasižyminti aukšta kokybe, gerai apgalvotais dizaino sprendimais bei tvaria produkcija.

Herbicidų purkštuvas su gaubtu, 1L Herbicidų purkštuvas su gaubtu, 1L
 • Nauja

Herbicidų purkštuvas su gaubtu, 1L

Kaina 120,00 €

Rankinis herbicidų purkštuvas. Šis purkštuvas puikiai tiks panaikinti iš gėlynų, vejos ar trinkelių piktžoles. Purkštuvą reikia naudoti su grynu herbicidu, neskiesti vandenyje. Purkštuvas turi specialų apsauginį gaubtą (34 cm), kuris apsaugo nuo chemikalų užpurškimo nereikalingose vietose. Veikimas su dviem 1,5 V baterijomis. Veikia maždaug 40 valandų. 

 

Po naudojimo nepamirškite švariai nusiplauti rankų ir išplauti purkštuvo.

Rankinis purkštuvas 0,5L
 • Nauja

Rankinis purkštuvas 0,5L

Kaina 1,60 €

Palaistykite savo kambarinius augalus greitai ir lengvai. Su šiuo kokybišku italų gamintojo Volpi rankiniu purkštuvu Jūsų vazoninių augalų priežiūra bus dar paprastesnė. Galimi du purškimo būdai: platesne ir tiesiogine srove.

Slėginis rankinis purkštuvas FLORA 10L Slėginis rankinis purkštuvas FLORA 10L
 • Nauja

Slėginis rankinis purkštuvas FLORA 10L

Kaina 49,00 €

Šis slėginis purkštuvas tinkamas prižiūrėti sodą, daržą ar kiemą, kuriame yra gausu įvairių augalų. Su purkštuvu galėsite nesunkiai ir greitai patręšti augalus ar lengvai išnaikinti piktžoles.

Purkštuvą galima nešioti tiek rankoje, tiek ant peties naudojant ergonomišką pečių paminkštinimą. Purškimo rankenėlė patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją. Pagal poreikį galite pasirinkti skirtingą purškimo tipą - tereikia pasukti purkštuko angaliuką.

Nešiojamas ant nugaros purkštuvas su plastikiniu siurbliu, 12L Nešiojamas ant nugaros purkštuvas su plastikiniu siurbliu, 12L
 • Nauja

Nešiojamas ant nugaros purkštuvas su plastikiniu siurbliu...

Kaina 55,00 €

Kokybiškas, patogus, italų gamintojo Volpi slėginis purkštuvas ypač palengvins ir pagreitins Jūsų sodo darbus. Su šiuo purkštuvu galėsite nesunkiai ir greitai patręšti augalus ar lengvai išnaikinti piktžoles. Purškimo rankenėlė patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją. Prieš pradėdami purkšti užpumpuokite purkštuvą šoninę svirtelę kilnodami ir nuleisdami. Kai susidaro tinkamas slėgis, galima pradėti darbą.

Herbicidų purkštuvas, 1L Herbicidų purkštuvas, 1L
 • Nauja

Herbicidų purkštuvas, 1L

Kaina 115,00 €

Purkštuvas puikiai tiks piktžolių naikinimui tarp gėlynų, trinkelių ir terasų. Skirtas naudoti su grynu herbicidu, neskiedžiant jo vandeniu. Veikia su 2 baterijomis po 1,5V. Baterijos naudojimo laikas apie 40 valandų. Naudojant purkštuvą rekomenduojame naudoti apsaugines veido ir rankų priemones.

Po naudojimo gerai nuplaukite rankas ir purkštuvą.

Herbicidų purkštuvas, 5L
 • Nauja

Herbicidų purkštuvas, 5L

Kaina 89,00 €

Purkštuvas puikiai tiks piktžolių naikinimui tarp gėlynų, trinkelių ir terasų. TInkamas naudoti su sisteminiais herbicidais kaip Roundup. Veikia su 2 baterijomis po 1,5V.

Naudojant purkštuvą rekomenduojame naudoti apsaugines veido ir rankų priemones. Po naudojimo talpą pripildykite vandeniu ir paleiskite įrenginį, kad prasiplautų.

Rankinis slėginis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, 1,5 kg Rankinis slėginis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, 1,5 kg
 • Nauja

Rankinis slėginis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, ...

Kaina 22,00 €

Visiška naujiena mūsų rinkoje, italų gamintojo Volpi naujas produktas - miltelių pavidalo chemijos purkštuvai. Pripildykite chemijai skirtą purkštuvo talpą. Po to tiesiog purkštuvo rankenėles suspauskite ir atleiskite, visą tai kartokite viso purškimo metu. Viso šio veiksmo metu per purkštuvą ant augalų dūmų pavidalu sklis chemija. Naudojimo metu patartina dėvėti apsauginę veido kaukę. Baigę naudoti šį įrankį, nusiplaukite švariai rankas ir veidą. Nepamirškite po naudojimo išplauti ir pačio purkštuvo.

Rezervuaras su dangčiu, 210 L

Kaina 35,00 €

Rezervuaras puikiai tinka sode ar šiltnamyje. Idealiai tinka gravitaciniams rinkiniams.

 

Į komplektą įeina talpa, dangtis talpai ir kranelis.

 

Talpoje yra žyma, kurioje vietoje reikia daryti skylę kraneliui.