Jungle flora
Jungle flora

Jungle flora

JUNGLE FLORA metaliniai vazonai

Šiuolaikiškas dizainas, plačios pritaikymo galimybės ir ilgaamžės medžiagos – privalumai, kuriuos suteikia JUNGLE FLORA metalinių vazonų kolekcija. Metaliniai vazonai yra pagaminti iš aukščiausios rūšies žaliavų, kurios ne tik užtikrina nepriekaištingą vazonų estetiką, bet ir garantuoja maksimalų atsparumą aplinkos veiksniams. Kiekvienas JUNGLE FLORA metalinis vazonas pasižymi subtiliu, minimalistiniu dizainu, kuris bėgant laikui neišeina iš mados, visada išlieka stilingas ir idealiai prisiderina prie skirtingo dizaino patalpų. Universalūs JUNGLE FLORA rankų darbo metaliniai vazonai yra pritaikyti tiek vidaus, tiek lauko erdvėms. Vazonai yra papildyti specialiomis angomis vandens nutekėjimui, kurias galima atverti arba užverti. Kiekvienas JUNGLE FLORA vazonas gali būti pagamintas pagal skirtingus matmenis. Standartinė metalinių vazonų spalva yra „Antracitas“, tačiau taip pat suteikiama galimybė pasirinkti ir maksimaliai interjero ar eksterjero viziją atspindinčią, kitą vazono spalvą.

JUNGLE FLORA metalinės pakylos


JUNGLE FLORA metalinės pakylos – stilingas sprendimas, kuris puikiai papildo metalinių vazonų kompozicijas ir padeda išryškinti gražiausias augmenijos savybes. Tarpusavyje suderintos metalinės pakylos ir vazonai bet kurioje patalpoje ar lauko erdvėje sukuria išpuoselėtos aplinkos pojūtį. JUNGLE FLORA metalinės pakylos vazonams yra gaminamos iš itin tvirto profilio. Standartinė gaminių spalva – „Antracitas“.
Kiekviena metalinė pakyla yra komplektuojama su metalo lakšto lentyna, kuri užtikrina vazono stabilumą. Visos medžiagos, iš kurių yra gaminami metalinių pakylų komplektai, yra atsparios UV spinduliams bei temperatūrų pokyčiams. Todėl metalinėmis pakylomis galima papuošti tiek vidaus, tiek lauko erdves. JUNGLE FLORA metalinės pakylos – rankų darbo gaminiai, kurie gali būti gaminami pagal individualius užsakymus, pasirenkant pageidaujamą spalvą, matmenis ir kitus dizaino elementus.


JUNGLE FLORA metalinės pakabinamos lentynos (kabantys sodai)

JUNGLE FLORA metalinės pakabinamos lentynos – puikus sprendimas, kuris suteikia galimybę nesudėtingai įrengti žalią sienelę arba kabančius sodus vidaus patalpose ar lauko aplinkoje. Žaliosios augalų sienelės puikiai užpildo sienas ir pagyvina bet kokios paskirties patalpas. O JUNGLE FLORA pakabinamos augalų lentynos – universalus ir praktiškas gaminys, kuriuo nesudėtingai galima įgyvendinti savitą kabančių augalų kompozicijos idėją. Kiekviena pakabinama lentyna augalams yra komplektuojama su kabančių sodų įrengimui reikiamais tvirtinimo elementais ir specialiais priedais. JUNGLE FLORA pakabinamos lentynos augalams yra universalus gaminys, kuris yra pritaikytas tiek kambario, tiek lauko erdvėms. Metalinės lentynos kabantiems augalams pasižymi ypatingumo tvarumo savybėmis ir ilgą laiką nepraranda pirminės išvaizdos. Standartinė gaminių spalva yra „Antracitas“, tačiau metalinės pakabinamos lentynos gali būti gaminamos pagal individualius užsakymus, koreguojant visus dizaino elementus, matmenis ir spalvą.

Visi produktai

Rodoma 1 - 36 iš 42 (2 psl.)