Pardavėjas: Sodo harmonija

Namelio formos šiltnamis CLASIC 2,5x6 su 4mm danga

Dydis:
Plotis 2,5 m.
Aukštis 2,2 m.
Sienos aukštis 1,5 m.
Ilgis 6 m
Rėmas: cinkuotas U profilis 40×40 mm, surenkamas iš atskirų elementų.
Danga: 4 mm

611,10 €
Kiekis
7 vnt.

Kurjeris Pristatymas: 8-10 d. d.
Namelio formos šiltnamis CLASIC 2,5x6 su 4mm danga savybės
Pristatymas - 8-10 d. d.

Šiltnamis Clasic yra klasikinis, namuko formos šiltnamis, norintiems kompaktiško jaukaus statinio. Šis šiltnamis yra gaminamas Latvijoje iš cinkuoto plieno profilių, kurių matmenys yra 40×40 mm.

Nesumaišykite šio šiltnamio su Rusijos gamintojų gaminiais, kurie šiam neprilygsta išbaigtumu, detalių/skylių tikslumu ir be abejo tvirtumu. Atitinkami rusiški modeliai (Klasik, klasika, namukas ir pan.) dažniausiai gaminami iš 25×25 profilio.

Konstrukcija

Clasic šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 40×40 mm profilio. Šiltnamis turi duris su orlaide jų viršuje, durys abiejuose šiltnamio galuose . Danga tvirtinama savisriegiais varžtais. Konstrukcija surenkama iš atskirų elementų. Tvirtinimo į žemę šis šiltnamis neturi. Jeigu neturite savo pamato ir neplanuojate jo darytis, mūsų siūlymas būtų įsigyti šį šiltnamį kartu su cinkuoto profilio, 10 cm aukščio, pamatu, kuris turi masyvias kojas tvirtinimui į žemę. Konstrukcija surenkama naudojant savisriegius varžtus, tai reiškia, kad šiltnamį surinkti bus paprasčiau ir greičiau nei šiltnamius, kuriuose naudojami paprasti varžtai su veržlėmis.

Danga

Šiltnamis Clasic komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti