Sėkluva

Sėkluva

Aukščiausios kokybės daržovių, prieskoninių žolelių, gėlių, žolių sėklos, trąšos, augalų apsaugos priemonės ir sodo prekės.
Pardavėjas šiuo metu neaktyvus. Prekes pradėsime siųsti nuo rugpjūčio mėn. 2 dienos.

Perkamiausi produktai

Visi produktai

Magnio sulfatas 150 g

Kaina 1,50 €

Reagentas (kad augalai būtų lyg smaragdas, magnio trūkumui šalinti).

Magnio sulfatas sodininkystėje ir daržininkystėje naudojamas magnio trūkumui augaluose ar dirvožemyje koreguoti. Šio junginio pranašumas prieš kitas magnio druskas yra didelis jo tirpumas, todėl gali būti naudojamas tręšimui per lapus. Palyginus su kitomis magnio trąšomis, jo reakcija yra neutrali ir beveik neturi įtakos dirvožemio pH reakcijai.

Trąšos ir augalų apsaugos priemonė Mimox Zn 30 ml

Kaina 2,90 €

MIMOX Zn papildytas mimozos ekstraktu, greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (sisteminis veikimas) bei veiksmingai apsaugo nuo Mn ir Zn stokos, todėl sukuriamas natūralus augalų atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams.

MIMOX Zn rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt.

 

 

Ypač tinka vaismedžių ir uoginių augalų apdorojimui.

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

Trąšos ir augalų apsaugos priemonė Altosan B/Z 30 ml

Kaina 2,90 €

Šių trąšų sudėtyje yra chitozano (natūralios kilmės polisacharido), kuris sustiprina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. 

ALTOSAN B/Zn rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt. Ypač tinka lauko ir šiltnamio daržovėms apdoroti.

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

Mišinys medeliams baltinti 2,5 kg

Kaina 2,90 €

Mišinys, skirtas vaismedžių kamienų apsaugai nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Ši priemonė stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus. Tai visiškai naudojimui paruoštas mišinys, telieka tik atskiesti vandeniu.

Gaudyklė vapsvoms Win Wasp

Kaina 3,70 €

Gaudyklė padės apsisaugoti nuo įkyrių įvairių rūšių vabzdžių soduose, vynuogynuose, balkonuose, pavėsinėse ir kitose vietose, kur zvimbia „nekviesti svečiai“.

Vabzdžiams gaudyti nenaudojami jokie chemikalai.

Šliužų ir sraigių gaudyklė WIN SLUG 2 vnt.

Kaina 4,70 €

Gaudyklė padės apsaugoti Jūsų augalus nuo šliužų ir sraigių.

Saugi naminiams ir laukiniams gyvūnams, tinka ūkininkavimui be pesticidų. Gaudyklės dizainas nepastebimai ir estetiškai įsilies į Jūsų sodo, daržo aplinką.

Polietileniniai vazonėliai daigams 2 L 100 vnt.

Kaina 6,40 €

Tai puikus būdas auginti, transportuoti ir realizuoti gėles, augalus ar medelius.
Šie ekonomiški ir universalūs polietileniniai vazonėliai – puiki alternatyva brangiems ir nepaslankiems plastikiniams vazonams.

Polietileniniai vazonėliai daigams 1 L 100 vnt.

Kaina 6,00 €

Tai puikus būdas auginti, transportuoti ir realizuoti gėles, augalus ar medelius.
Šie ekonomiški ir universalūs polietileniniai vazonėliai – puiki alternatyva brangiems ir nepaslankiems plastikiniams vazonams.

Polietileniniai vazonėliai daigams 0,5 L 100 vnt.

Kaina 4,00 €

Tai puikus būdas auginti, transportuoti ir realizuoti gėles, augalus ar medelius.
Šie ekonomiški ir universalūs polietileniniai vazonėliai – puiki alternatyva brangiems ir nepaslankiems plastikiniams vazonams. 

Sodo tepalas su bičių vašku Bee Fort 150 g

Kaina 2,30 €

Bičių vaškas, esantis sodo tepale – kaip „balzamas“ – greitai užgydo žaizdas (vaiskrūmių, vaismedžių, sumedėjusių dekoratyvinių augalų) po genėjimo, skiepijimo, akiavimo, gyvūnų pažeidimų, žievės įtrūkimų, audrų ar šalnų.

Atsparus oro sąlygoms, malonaus kvapo.

Samanų ir dumblių valiklis Frekenboc 5 L

Kaina 16,90 €

Veiksminga priemonė samanų ir dumblių šalinimui.

Tinka valyti akmens, mūro, keramikos, betono, bituminius, medinius, plastiko, medžiaginius paviršius patalpose ir lauke.

Žalias sodo muilas Chilly spray 500 ml

Kaina 2,90 €

Paruoštas naudojimui purškiamas sodo muilas su čili ekstraktu naudojamas sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai, siekiant sumažinti kai kurių žaladarių neigiamą poveikį:  amarų, blakučių, miltuotojų skydamarių, skydamarių, voratinklinių erkių, tripsų, cikadelių, baltasparnių, pjūklelių lervų.

Universalus purkštuvas 1 L

Kaina 2,50 €

Jeigu auginate drėgmei reiklius augalus namuose, balkone ar sode, lengvai jais pasirūpinsite naudodami šį universalų purkštuvą.

Turi matavimo skalę.

Retinimo žirklės - sekatorius, suapvalintais galais „Okat...

Kaina 16,00 €

Profesionalios retinimo žirklės, specialiai sukurtas minkštiems stiebams šalinti. Tinkamos naudoti ir derliaus nuėmimui.

Užapvalinti ašmenys apsaugo nuo galimų rankų pažeidimų. Žirklės taip pat tinka kirpti virvę ir popierių. „Okatsune 306“ nėra tinkamos retinti ir kirpti kietus (sumedėjusius) stiebus. Tam rekomenduojame geriau naudoti „Okatsune 307“ retinimo žirkles, skirtas sumedėjusiems stiebams.

Sodo žirklės - sekatorius derliaus nuėmimui „Okatsune 301“

Kaina 16,00 €

Šios žirklės yra specialiai sukurtos, kad Jūs patogiai ir lengvai galėtumėte nuimti vaisių ir daržovių derlių.

Dėl „Okatsune 301“ žirklių išlenktų ašmenų, kurių ilgis 25 mm, tampa įmanoma derlių skinti ypač ankštose ir sunkiai prieinamose vietose. Norėdami išvengti žalos ir nepažeisti kerpamo pačio vaisiaus ar daržovės, kirpkite taip, kad ašmenų išlenktoji pusė būtų nukreipta į žemę („žiūrėtų“ žemyn).  „Okatsune 301“ žirklės netinkamos stambioms šakoms ar medeliams kirpti.

Sekatorius sumedėjusiems stiebams šalinti „OKATSUNE 307”

Kaina 17,00 €

„Okatsune 307“ sekatorius - retinimo žirklės yra labai lengvos, su skustuvo aštrumo ilgais ašmenimis (35 mm). Jos buvo specialiai sukurtos taip, kad būtų lengva ir malonu retinti sumedėjusius, kietus stiebus, o taip pat naudoti derliaus nuėmimui, vaisių ir daržovių skynimui. Smailūs, ypač ploni ašmenys (2,3 mm storio) užtikrina, kad galėtumėte pasiekti net ir labai siaurose, sunkiai prieinamose vietose, ypač rekomenduojame naudoti skinant ir retinant vynuoges, kriaušes, obuolius ir pan., bet jos nėra tinkamos retinti medžių, didelių krūmų šakas.

Barstytuvas/sėjamoji sėkloms ir trąšoms 3 L

Kaina 10,20 €

Praktiškas rankinis įrankis, naudingas soduose ir daržuose sėkloms ar trąšoms barstyti, taip pat gali būti naudojamas šaltuoju metų laiku ant važiuojamųjų kelių ar šaligatvių druskos, smėlio ir kitų birių medžiagų paskleidimui.

Baltasparnių, amarų, blakučių, lipnios gaudyklės Magnet y...

Kaina 10,50 €

Kenkėjų kontrolės ir monitoringo priemonė.

Gaudyklė ištepta specialiais, nedžiūstančiais klijais, atspariais įvairioms aplinkos sąlygoms. Apsaugo nuo kenkėjų gėles, vaismedžius, lauko ir šiltnamio daržoves, įvairius vazoninius, prieskoninius, dekoratyvinius, uoginius ir kitus augalus.

Sodo viela, dengta minkšta danga 10 m

Kaina 4,10 €

Minkšta medžiaga padengta sodo viela puikiai tinka augalams tvirtinti prie atramų.

Ja galima rišti daržoves, dekoratyvinius augalus ir net medžius. Viela gali būti naudojama tiek patalpose, tiek lauko sąlygomis.

Dėl žalios spalvos ji praktiškai nematoma tarp stiebų ir lapų.

ATAKA WASP putos vapsvoms ir širšėms lizduose naikinti 75...

Kaina 11,00 €

Greito poveikio purškiamos putos vapsvoms ir širšėms lizduose naikinti.

Aukšto slėgio flakonas purškia net 5 metrus, todėl sunkiau pasiekiamus lizdus apdorosite be vargo ir išlaikysite saugų atstumą nuo vabzdžių. Putas purkškite taip, kad jos visiškai apgaubtų lizdą. Tokiu būdu vabzdžiai negalės išskristi ir greit nugaiš.

Trąšos braškėms ir žemuogėms 1 kg

Kaina 2,50 €

Bechlorės kompleksinės trąšos su mikroelementais braškėms ir žemuogėms tręšti. Skatina augalų augimą, žydėjimą, šaknų sistemos formavimąsi, gerina uogų kokybę ir skonio savybes. Trąšos gerai tirpsta, lengvai pasisavinamos.

Mikrobiologinis preparatas POLI M 500 ml

Kaina 14,60 €

Šis mikrobiologinis preparatas alternatyva Fitosporino naudojimui.

Naudodami preparatą Poli M sumažinsite ligų ir kenkėjų kiekį. Turėsite gražesnius, gausiau žydinčius augalus. Gausite didesnį vaisių, uogų bei daržovių derlių. Tinka visam sodui ir daržui.

EFEKTYVUS, KONCENTRUOTAS, NATŪRALUS, EKONOMIŠKAS (1 L skiedžiasi iki 2000 L vandens)

Tinka visiems dekoratyviniams augalams, gėlėms, vaismedžiams, vaiskrūmiams, daržovėms, uogoms, vejai ir kt.

Senelio kompostas 5 L

Kaina 1,10 €

„Senelio kompostas“ paruoštas dekoratyvinių augalų ir daržovių sodinimui, tinkamas uždaro ir atviro grunto augalams. Taip pat gali būti naudojamas dirvai pagerinti, apipilant juo vaismedžių ir vaiskrūmių šaknis.

Organinės trąšos Žuvų miltai 2 kg

Kaina 5,00 €

Žuvų miltai – organinės trąšos, kurios ekologiškai nekenksmingos dirvožemiui ir augalams. Užtikrina aukštą auginamų daržovių bei vaismedžių biologinę vertę – gerą augalo žalios masės augimą, šaknų sistemos ir žiedų bei vaisių vystymąsi. Pagerina dirvožemio struktūrą, vandens ir oro režimą.

Baltieji dobilai „AberCrest“ 0,100 kg

Kaina 1,60 €

Žolynuose, kuriuose auga baltieji dobilai, rekomenduojamos mažesnės azotinių trąšų normos. Tręšimą azotinėmis trąšomis kompensuoja ant dobilų šaknų esančios gumbelinės bakterijos, kurios kaupia ore esantį azotą ir taip aprūpina augalus azotu.

Kalcio salietra laukams YaraLiva „Tropicote“ 1 kg

Kaina 2,20 €

Trąšos naudojamos uoginėms kultūroms (ypač braškėms), daržovėms, vaismedžiams, gėlėms, vejoms ir gazonams papildomai tręši. Jos skatina augalų augimą, gausina derlių, gerina jo kokybę ir išsilaikymą per žiemą, didina augalų atsparumą ligoms ir mechaniniams pažeidimams, mažina dirvos rūgštingumą.

Baltosios garstyčios 0,300 kg

Kaina 1,50 €

Garstyčios turi tvirtas, ilgas, gerai išsišakojančias šaknis ir per trumpą laiką užaugina daug žaliosios masės, todėl puikiai tinka žaliajai trąšai. Greitai augdamos, jos stelbia piktžoles ir dirvos piktžolėtumą sumažina 30–60%. Augalai atsparūs nematodams ir dirvoje juos naikina. Jos taip pat pasižymi fitosanitariniu poveikiu ir saugo augalus nuo pašaknio ligų, esančių dirvoje.

Kalcio salietra šiltnamiams YaraLiva „Calcinit“ 1 kg

Kaina 2,30 €

Vandenyje tirpios trąšos tinka šiltnamių daržovėms, braškėms ir gėlėms papildomai tręšti. Jos skatina augalų augimą, gausina derlių, gerina daržovių ir vaisių kokybę, didina augalų atsparumą ligoms ir mechaniniams pažeidimams. Sandėliuojant nuimtas derlius ilgiau išlaiko gerą išvaizdą ir skonį.

Žolių sėklų mišinys „PRESTIŽAS“ 10 kg

Kaina 86,00 €

Tai labai dekoratyvi ir lėtai auganti veja, sudaryta iš Vakarų Europos šalyse išaugintų sertifikuotų veislių dekoratyvinių žolių sėklų.

Tokia veja tinka papuošti prestižinius sodybų ir sodų plotus, kuriuose intensyviai nevaikščiojama ir nesportuojama.

Žolių sėklų mišinys „PRESTIŽAS“ 0,5 kg

Kaina 4,70 €

Tai labai dekoratyvi ir lėtai auganti veja, sudaryta iš Vakarų Europos šalyse išaugintų sertifikuotų veislių dekoratyvinių žolių sėklų.

Tokia veja tinka papuošti prestižinius sodybų ir sodų plotus, kuriuose intensyviai nevaikščiojama ir nesportuojama.

Žolių sėklų mišinys „Poilsis“ 10 kg

Kaina 77,00 €

Tai dekoratyvi universali veja sudaryta iš Vakarų Europos šalyse išaugintų specialių dekoratyvinių žolių sėklų mišinio.

Ji tinkama aktyviam poilsiui ir vaikų žaidimams, o po sportinių ir kitų renginių greitai ir gerai atauga.

Žolių sėklų mišinys „POILSIS“ 0,5 kg

Kaina 4,20 €

Tai dekoratyvi universali veja sudaryta iš Vakarų Europos šalyse išaugintų specialių dekoratyvinių žolių sėklų mišinio.

Ji tinkama aktyviam poilsiui ir vaikų žaidimams, o po sportinių ir kitų renginių greitai ir gerai atauga.

Schultz skystos trąšos „Bloom food“ su magniu ir mikroele...

Kaina 7,40 €

Subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos su visais augalams reikalingais makro- ir mikroelementais. Sukurtos specialiai žydintiems augalams, siekiant skatinti greitą ir gausų žydėjimą, sveiką ir kompaktišką augimą, žiedų ryškumą, spalvų sodrumą.

Milteliai skruzdėlių naikinimui DETIA 500 g

Kaina 11,00 €

DETIA – birūs milteliai skruzdėlėms naikinti. Skirtas naudoti patalpų viduje, aplink pastatus, terasose, balkonuose ir kt. Didelė pakuotė – net 50 m2 skruzdėlių paplitimo teritorijai!

Schultz įsišaknijimo hormonai Pokon 25 g

Kaina 9,70 €

Įsišaknijimo reguliatorius (hormonai) skirtas skatinti  greitesnį ir sveikesnį auginių įsišaknijimą, augalų šaknų sistemos vystymąsi,  daigų ir persodintų augalų prigijimą. Tinka dauginti visus kambario, balkono, šiltnamio ir lauko augalus.

Schultz trąšos rožėms „Rose food“ 283 g

Kaina 8,90 €

Kristalinės koncentruotos bechlorės, pilnai vandenyje tirpstančios, kompleksinės trąšos, skirtos daigams ir sodinukams, kambarinėms, balkono, terasos ir lauko gėlėms, rožėms, hortenzijoms ir kitiems žydintiems krūmams, spygliuočiams, visžaliams lapuočiams ir kitiems dekoratyviniams augalams, jų gyvatvorėms papildomai tręšti.

Schultz universalios trąšos „Plant food“ 900 g

Kaina 16,00 €

NPK 18-18-18+3MgO+mikroelementai.
Subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos su visais augalams reikalingais makro- ir mikroelementais. Skirtos visų augalų tręšimui: gėlėms, daržovėms, medžiams, krūmams, vejoms ir visiems kitiems augalams sode, darže, šiltnamyje ar namuose. 

Ilgai veikiančios kompleksinės trąšos Multicote 1 kg

Kaina 8,30 €

NPK 15-7-55 + 2Mg + mikroelementai

Ilgai veikiančios (iki 6 mėn.), tiksliai subalansuotos, koncentruotos, bechlorės, kompleksinės trąšos ilgos vegetacijos daržovėms, braškėms, vaismedžiams, uogakrūmiams, gėlėms ir dekoratyviniams augalams tręšti.

Schultz trąšos žydintiems augalams „Bloom food“ 900 g

Kaina 16,00 €

NPK 8-12-35+5MgO+mikroelementai
Subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos, skirtos augalams pražydinti, visiems žydintiems ir vaisius nokinantiems augalams. Skatina greitesnį ir gausų žydėjimą, sveiką ir kompaktišką augimą, žiedų ryškumą, spalvų sodrumą, stiprina augalų šaknis.

Schultz trąšos uogoms „Berries food“ 900 g

Kaina 16,00 €

Puikiai subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos, specialiai sukurtos visoms uogoms ir vaiskrūmiams: braškėms, avietėms, gervuogėms, vynuogėms, aktinidijoms, serbentams, agrastams, aronijoms, valgomiesiems sausmedžiams bei vaismedžiams: obelims, kriaušėms, slyvoms, vyšnioms, persikams, abrikosams. 

Skystos trąšos Orangfol liquid 10-50-10+TE 1L

Kaina 10,20 €

Augalų greitai pasisavinamos, efektyvios trąšos, su didele fosforo koncentracija.

Ši formuluotė suteikia žiedams gyvybingumą, žiedlapiams stangrumą ir žiedadulkių kokybę, o tai reiškia, kad padidėja augalo vaisiaus kiekis ir kokybės procentas. Būtent fosforas skatina fotosintezės procesą ir skatina šaknų vystymąsi bei bendrą augalų augimą.

Trąšos spygliuočiams ir dekoratyviniams augalams 1 kg

Kaina 3,50 €

Kompleksinės trąšos su mikroelementais spygliuočiams ir dekoratyviniams augalams tręšti. Trąšas sudarančios medžiagos skatina augalų augimą, šaknų sistemos vystymąsi, didina atsparumą ligoms ir šalčiui, apsaugo nuo spyglių geltimo, lengvai pasisavinamos.

Karbamidas N 46,5 1,5 kg

Kaina 3,50 €

Trąšos įterpiamos į dirvą daugiamečių augalų vegetacijos pradžioje, prieš daržovių ir dekoratyvinių augalų sėją ar sodinimą. Augimo metu augalai papildomai tręšiami purškiant per lapus ar įterpiant trąšas į dirvą. Vandenyje tirpi azoto trąša tinka įvairioms lauko, daržo ir sodo kultūroms tręšti, kenkėjų (amarų, obelinių blakučių, erkių ir kt.) kiaušinėliams, vikšreliams ir ligų (degulių, šviesmargės, valksčio) sukėlėjams naikinti purškiant augalus prieš pumpurų brinkimą ar nukritus lapams. Per lapus tręšti apsiniaukusiomis dienomis arba vakare.

Granuliuotos fosforo trąšos SUPERFOSFATAS 2 kg

Kaina 3,40 €

P (Ca, S) 19 – (25–31,5)

Granuliuotos koncentruotos fosforo trąšos naudojamos pagrindiniam tręšimui pavasarį ir rudenį, papildomam augalų tręšimui vasarą. Trąšos įterpiamos į dirvą pavasarį prieš sėją, augalų sodinimą ar aktyvią daugiamečių vegetaciją vasaros pradžioje ir rudenį. Tręšiant medžius ir krūmus trąšos paskleidžiamos vainikų plote ir įterpiamos į dirvą.

Tirpios trąšos daržovėms Nutrifol žalias 1 kg

Kaina 4,50 €

NPK 8-11-35 + Mg+S + mikroelementai

Tiksliai subalansuotos, visiškai vandenyje tirpios bechlorės kompleksinės trąšos daržovėms, vaismedžiams, uogakrūmiams derėjimo metu, gėlėms ir dekoratyviniams augalams žydėjimo metu tręšti.

Tirpios trąšos iki derėjimo Polyfeed 1 kg

Kaina 5,10 €

NPK 14-11-25 + 4Mg + mikroelementai

Tiksliai subalansuotos, visiškai vandenyje tirpios bechlorės kompleksinės trąšos daržovėms, braškėms, vaismedžiams, uogakrūmiams iki derėjimo, gėlėms ir dekoratyviniams augalams iki žydėjimo tręšti.