• −10%
Pardavėjas: Rojaus medelynas

Skaniausių 4 slyvų rinkinys (vazone)

Prunus domestica

Pristatome rinkinį slyvų mėgėjams. Visi sodinukai pusiau žemaūgiai, neužimantys daug vietos. Parinktos ankstyvos ir vidutinio ankstyvumo veislės, tam, kad galėtumėte visą vasarą mėgautis skirtingomis slyvomis. 

Rinkinį sudaro, 4 skirtingų veislių veislių slyvų sodinukai. 

 

54,00 €
60,00 €
Kiekis
1 vnt.

Pakuotės sudėtis

Kurjeris Pristatymas: 5-8 d. d.
Skaniausių 4 slyvų rinkinys (vazone) savybės
Pristatymas - 5-8 d. d.
Skaniausių 4 slyvų rinkinys (vazone) savybės
Poskiepis - pusiau žemaūgis
Skaniausių 4 slyvų rinkinys (vazone) savybės
Augalo amžius - 2 metai
Skaniausių 4 slyvų rinkinys (vazone) savybės
Užaugintas - konteineryje / vazone
Skaniausių 4 slyvų rinkinys (vazone) savybės
Kiekis pakuotėje - 4

1. Viktorija - iš Anglijos kilusi vėlyvesnė slyvų veislė. Derlius gausus arba labai gausus, dažniausiai reguliarus. Prinoksta rugpjūčio pabaigoje-rugsėjo pradžioje. Slyvos vidutinio dydžio (30-40 g), geltonai rausvos spalvos su mėlynais atspalviais. Saldžiarūgščio skonio, aromatingos, sultingu minkštimu. Kauliukas išsiima nesunkiai. Vaisiai tinkami perdirbimui ar vartoti šviežius. Šalčiams gana atspari, o itin lietingomis vasaromis gali sirgti puviniu. Savidulkė, bet gera dulkininkė kitoms slyvoms.

2. Uleno renklodė – iš Prancūzijos kilusi vidutinio ankstyvumo slyvų veislė. Derlius vidutinis ar gausus, reguliarus. Vaisiai vidutinio dydžio (40-50 g), prinoksta rugpjūčio pabaigoje, bet rekomenduojama juos skinti dar nepilnai sunokusius. Sunokusios slyvos – geltonos su rausvais atspalviais, saldžios ir aromatingos. Minkštimas žalsvai gelsvos spalvos su šviesiai geltonomis gyslelėmis, sultingas. Kauliukas nuo minkštimo atsiskiria gana sunkiai. Slyvos vidutiniškai transportabilios. Tinkamos vartoti šviežias, desertams ar perdirbimui. Veislė atspari ligoms, kenkėjams ir kiek mažiau – šalčiams. Savidulkė. Rekomenduojama sodinti šiltesnėse vietose, derlingoje ir drėgnoje dirvoje.

3. EMPRES - iš Švedijos kilusi vėlyva slyvų veislė. Dera vidutiniškai ar gausiai, kasmet, prinoksta rugsėjo viduryje. Slyvos ovalo formos, stambios dydžio (60- 70 g), rausvai violetine odele su intensyviai mėlynu atspalviu saulės pusėje. Vaisiai dailios išvaizdos, gardaus saldžiarūgščio skonio, aromatingi. Tinkami transportuoti. Minkštimas žalsvai geltonos spalvos, sultingas ir standus; kauliukas išsiima lengvai. Veislė atspari žievės ir medienos ligoms, ištverminga žiemą. Rekomenduojama auginti saulėtoje vietoje, užuovėjoje, smėlėtame/molingame ir vidutiniškai drėgname dirvožemyje. Šią veislę būtina apdulkinti. 

4. Kometa – viena populiariausių slyvų veislių Lietuvoje dėl to, kad dera kasmet ir gausiai. Nereikli dirvai, todėl tinka įvairiems sodams visoje Lietuvoje. Tai ankstyva slyvų veislė, uogos prinoksta liepos pabaigoje. Gardaus skonio, tinka desertams, kompotams.

Susijusios prekės


Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti