Pardavėjas: Rojaus medelynas

Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius"

Atrinkome daug priežiūros nereikalaujančius, gausiai derančius, savidulkius, sodinukus, kurie džiugins savo vaisiais visą sezoną.  Visi sodinukai pusiau žemaūgiai, užauga iki 2.5-3 m. aukščio.  Tinkantys sodinti, nedideliame sklype. 

45,97 €
Kiekis
2 vnt.

Pakuotės sudėtis

Kurjeris Pristatymas: 5-8 d. d.
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Pristatymas - 5-8 d. d.
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Sodinuko aukštis - 140 - 160 cm
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Poskiepis - pusiau žemaūgis
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Augalo amžius - 2 metai
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Užaugintas - atvirame grunte
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Atsparumo šalčiui zona - 4, 5, ir 6
Vaismedžių rinkinys "Gausus derlius" savybės
Augalo tipas - valgomi augalai

1. Trešnė Lapins - Vidutinio vėlyvumo savidulkė trešnių veislė, uogos prinoksta liepos antroje dekadoje. Uogos gražios išvaizdos, raudonos ir tamsiai raudonos, blizgančios, labai stambios (8-9 g), plačios širdiškos formos, sultingos, saldžios, puikaus skonio. Kauliukas vidutinio dydžio, išsiima gerai. Pradeda derėti 4-ais metais. Veislė dera gausiai ir kasmet, atspari ligoms, vidutiniškai ištverminga  labai šaltą žiemą.

1. Kriaušė Patten – iš JAV kilusi vėlyva rudeninė kriaušių veislė. Dera kasmet, gana gausiai. Vaisiai dideli (apie 200 g), sunokę skinami rugsėjo pabaigoje ar pirmoje spalio pusėje. Odelė vidutinio storio, žalsvai geltonos, o saulėje – rausvos spalvos. Vaisiai tinkami transportavimui; vartojami ir švieži, ir perdirbti. Kriaušių minkštimas – kreminės spalvos, saldus ir tirpstantis (granulės tik prie sėklalizdžio). Veislė atspari šalčiams ir ligoms, be to, ilgai išlaiko savo prekinę išvaizdą, todėl ji – viena populiariausių Lietuvoje.

3. Slyva Herman - iš Švedijos kilusi ankstyva slyvų veislė. Dera vidutiniškai ar gausiai, kasmet, prinoksta liepos viduryje. Slyvos ovalo formos, vidutinio dydžio (30-45 g), rausvai violetine odele su intensyviai mėlynu atspalviu saulės pusėje. Vaisiai dailios išvaizdos, gardaus saldžiarūgščio skonio, aromatingi. Tinkami transportuoti. Minkštimas žalsvai geltonos spalvos, sultingas ir standus; kauliukas išsiima lengvai. Veislė atspari žievės ir medienos ligoms, ištverminga žiemą. Rekomenduojama auginti saulėtoje vietoje, užuovėjoje, smėlėtame/molingame ir vidutiniškai drėgname dirvožemyje. Šią veislę būtina apdulkinti. Gerai dera su Cacańska Lepotica, Amers, Earliblue.

4. Obelis Gloster-   žieminė ir labai derlinga obuolių veislė. Vaisiai dideli, žaliai baltu ir sultingu minkštimu. Sunoksta ir skinami spalio viduryje, išsilaiko iki vėlyvo pavasario (gegužės mėnesio ar ilgiau). Sultingi, gero skonio ir ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, todėl yra itin mėgiama veislė. Atsparūs šalčiui.

Susijusios prekės


Pirkėjų atsiliepimai (1)


Jūratė R.
Patvirtintas pirkėjas
2022-08-28

Atsiliepimas

puikus medeliai, gerai prigijo ir graziai auga

Jums taip pat gali patikti