• Nauja
Pardavėjas: Ekoflora

Vynuogė besėklė 'Venus'

Vitis spp.

'Venus' - ankstyva, atspari šalčiams besėklė vynuogių veislė iš JAV. Uogos ir kekės vidutinio dydžio, tamsiai mėlynos spalvos. Uogos be kauliukų, sultingos, saldaus skonio su juodųjų serbentų aromatu. Tinka valgymui, sulčių ir vyno gamybai. Sodinukai plikomis šaknimis, neskiepyti.

7,50 €

Kiekio nuolaidos

Kiekis Vieneto nuolaida Jūs sutaupote
10 1,00 € iki 10,00 €
Kiekis

Kurjeris Pristatymas: balandžio mėn pabaigoje
Vynuogė besėklė 'Venus' savybės
Pristatymas - balandžio mėn pabaigoje
Vynuogė besėklė 'Venus' savybės
Augalo ypatybės - liana (vijoklis)
Vynuogė besėklė 'Venus' savybės
Atsparumo šalčiui zona - 5 - vidurio ir pietų LT dalis
Vynuogė besėklė 'Venus' savybės
Kilmės šalis - Lietuva
Vynuogė besėklė 'Venus' savybės
Tinka - desertams, vynui

'Venus' -  Lietuvoje jau gerai žinoma besėklė vynuogių veislė sukurta Arkanzaso universitete (JAV). Sunoksta anksti (120 dienų nuo pumpurų sprogimo, t.y. Lietuvoje apie rugsėjo vidurį). Veisle tapo 1977 m. Augumas stiprus. Cukraus kiekis iki 18-20%, rūgštingumas 6-7%. Veislė labai derlinga 2-2,5 t / ha. Ūgliai labai gerai sumedėja. Tinka vidutinio ilgumo genėjimas - iki 4-6 pumpurų. 

Vynmedžiai augūs.

Kekės - vidutinio dydžio, ar ganėtinai didelės, sveria apie 200 g, cilindrinės-kūgnės formos, vidutinio tankio ir tankios.

Uogos - smulkios ar vidutinio dydžio, sveria 2-3 g, tamsiai mėlynos, apvalios. Malonaus saldaus skonio, su juoduosius serbentus primenančiu aromatu. Odelė atsiskiria nuo minkštimo "maišeliu", sukramtoma.  

Gana atspari grybelinėms ligoms (rekomenduojame drėgnesniais metais 2-3 kartus per sezoną nupurkšti fungicidais).

Pakelia šaltį iki -27 ºC.

Visos vynuogė mėgsta saulę ir šilumą, todėl labai svarbu kiek galima labiau pailginti šiltąjį laikotarpį. Sodinant vynuoges reikėtų rinktis pietinę, pietvakarinę ar pietrytinę šlaito, namo ar tvoros pusę. Svarbu, kad vieta būtų apsaugota nuo vėjų. Po krūmu patiesus juodą plėvelę ne tik pagerės temperatūrinis mikroklimatas, bet ir neaugs piktžolės. Puikiai veikia ir pastovus dirvožemio palaikymas be žolės/piktžolių. Dirvožemio temperatūra būna aukštesnė net  5 - 7 laipsniais.

Vynuogės mėgsta neutralią (6-7,5 pH), purią, gerai aeruojamą ir derlingą dirvą. Geriausia tinka priemolis ir priesmėlis. Parenkamos neįmirkstančios vietos, nėra gerai, jei ant vynuogių lašės stogo vanduo.

Susijusios prekės


Pirkėjų atsiliepimai (0)