Pardavėjas: Jungle flora

Fikusas "Egzotika"

Ficus Exotica

Fikusas "Egzotika" (lot. Ficus Exotica) - kilęs iš Azijos, daugiausia Pietų Rytų regiono, įskaitant Indiją, Malaiziją ir Filipinus Šis augalas atsparus sausam patalpų orui ar nepalankioms sąlygoms, taip pat nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Vazonas - 40 Ø cm. Augalo aukštis -150 cm.

317,00 €
Kiekis
1 vnt.

Kurjeris Pristatymas: 5-10 d. d.
Fikusas "Egzotika" savybės
Pristatymas - 5-10 d. d.
Fikusas "Egzotika" savybės
Saulės gausa - saulėta, apsaugota nuo vėjų
Fikusas "Egzotika" savybės
Drėgmė - įprasta
Fikusas "Egzotika" savybės
Lapai - žali
Fikusas "Egzotika" savybės
Pritaikymas - namų jaukumui kurti
Fikusas "Egzotika" savybės
Vazonas - ø 40 cm
Fikusas "Egzotika" savybės
Aukštis - 150 cm
Fikusas "Egzotika" savybės
Medelynas - Jungle flora

Fikusas "Egzotika" - populiarus kambarinis medis mėgstamas dėl savo žalių blizgių lapų bei savo naudos valyti ir gaivinti patalpų orą. Augalas yra didelis ir stambus, todėl jam turėtų būti skirta daugiau erdvės. 

* Augalų fotografijos, pateiktos elektroninėje parduotuvėje, yra reali (esama) augalų išvaizda.

* Vasaros sezono metu augalą galima išnešti į terasą/ lauką. Parinkite šiltą dalinai saulėtą vietą su užuovėja, kad saulė nenudegintų augalo lapų.  Nepalikite per "vasaros audras", neleiskite jam užmirkti. Užtikrinkite augalo drėgnumą vadovaudamiesi  drėgmės matuoklio rodmenimis. Prevenciškai stebėkite augalų ligas ir kenkėjus, vegetacijos metu nepamirškite reguliariai tręšti;

Apšvietimas: Mėgsta ryškia, koncentruotą šviesą, tačiau reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, nes tai gali pakenkti lapams.

Laikymo vieta: Mėgsta pastovią temperatūrą, tad rekomenduojama augalą laikyti 16-24 laipsnių aplinkoje. Laikyti atokiau nuo skersvėjų ir kondicionierių bei šildymo angų, kad augalas išvengtų staigių temperatūros pokyčių. 

Laistymas: Rekomenduojama augalo laistymo intensyvuma rinktis vadovaujantis drėgmės matuoklio rodikliais. Taip pat svarbu kiekvieno laistymo metu atkreipti dėmesį dėl augalų kenkėjų

Instrukcija - Rekomendacija  kaip prižiūrėti augalą:

- Visi atvykę augalai yra pasodinti į laikiną vazoną - "Transportinis vazonas" .Tai reiškia, kad augalas privalo būti persodintas pirmiausiai į didesnį vazoną kuriame būtų užtikrintas komfortiškas augalo šaknų augimas, pagal esamą vazono dydį   jis turėtų būti dvigubo turio didesnis negu "Transportinis vazonas".

- Naujojo Vazono dugne turi būti įrengtas drenažinis sluoksnis kuris drenuos perteklinį vandenį ir neleis drėgmei užsistovėti šaknų gumule.

- Labai svarbu pasirinkti "Tinkamą žemės substratą" kuris būtų skirtas ("Vidaus Augalams" "Lapiniams augalams" Kambariniams Gėlėms" skaityti ant gamintojo pakuotės  rekomendacijas sudėtį ir paskirtį kokių augalų rūšiai skirta.)

- Panaudoti į žemės substrato mišinį "Agro perlito" jeigu jo nėra jūsų žemės substrato sudetyje. Jis užtikrins žemės purumą ir oro pralaidumą jūsų vazono tūrinyje.

- Persodinant augalą reikia atsargiai ištraukti iš vazono, nepažeidžiant šaknų sistemos. Ištraukus augalą jo gumule turi būti susiformavęs šaknynas, jame turi būti šviesios įvairių dydžių susisukusios šaknys ir styrantys nedideli  "ūseliai - šaknelės "  tai rodo, kad augalo šaknys sveikos ir augalas prigis.

 
Svarbu: kad augalas atrodytų sveikai, bei būtų užtikrintas tinkamas prieaugis reikalinga naudoti Trąšas "Vidaus augalams". Trąšas naudoti augalo vegetacijos metu. Vadovautis pasirinktų trąšų gamintojo instrukcija - nurodymais. 
 
- Rekomenduojama augalo laistymo intensyvumą rinktis vadovaujantis drėgmės matuoklio rodikliais. Drėgmės matuoklio pagalba užtikrinsite išsausėjimo riziką, arba perlėjimo riziką. Labai svarbu subalansuoti tinkamą augalo liejimo intensyvumą. Šis faktorius yra pats pagrindinis augalų augimo ir išgyvenimo aspektas. (Vadovautis gamintojo drėgmės matuoklio instrukcija)
 
Taip pat svarbu kiekvieno laistymo metu atkreipti dėmesį, dėl augalų kenkėjų ar ant lapų vidinių dalių išorinių ar nėra ropojančių ar kitų parazitų, grybelinių dėmių ir pan. Kurie gali sukelti augalo žūtį. Identifikavus laiku augalo kenkėją, su specialiomis priemonėmis augalo ligą galima išgydyti.
 
Dažni aspektai kodėl, augalai tampa nereprezentatyvūs arba ligoti:
- Parinkta netinkama vieta augalui (per mažai šviesos arba per daug tiesioginės saulės spindulių neapsaugota nuo jų)
- Į augalą pučia tiesioginis oro kondicionierius arba skersvėjis
- Oras per daug išsausėjęs, pastatomas augalas per arti radiatoriaus 
- Perteklinis laistymas, šaknų sistemoje "įsimeta" grybelis - pelėsis.

Pirkėjų atsiliepimai (0)


Jums taip pat gali patikti